Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. július

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma a Balmazújváros a Palermo ellen avatja fel új stadionját. Az olaszok nem régóta edzenek, míg a hazaiaknak ez lesz a főpróbájuk a jövő héten startoló NB II-re. Így szerintem minden adott a jó meccshez - a telt ház tuti -, vagyis szvsz bőven lehet a balmaziaknak keresnivalójuk. Sajna még nincs AH fogadási lehetőség a normális irodákban, de egy Balmazújváros +1,5 nem rossz tipp ide szerintem - oroszoknál 1.97-ért lehet fogadni +1,5-ről a hazaiakra, ami több, mint remek még a +2-t is 1.60-ért mérik -.
    Én is várom az ázsiai hendikepet. Nem lesz ez sima vendég, láttam a Balmazt vagy két hete teljesen korrekt játékot tolt, míg a Palermo még az út elején jár. +1,5 nálam is value 2-es oddson.

Senior Member Andersson04 avatara
    1,75-ös AH-val ki is jöttek.

Senior Member Cesc18 avatara
    TvG nem, Rolland szökik, utóbbi 19-ről le is esett 6-ra.

Senior Member varin avatara
    Érdekes ez a Carlos Bacca-sztori. Tegnap még azt mondta, hogy elutazik a csapattal Amerikába és csak a Milanra fókuszál. Ám végül De Sciglióval együtt itthon maradt edzeni. Hosszú hetek óta szó van már a West Hamről, de egyelőre nem történt előrelépés.
    Az Unin még mindig 6.50, hogy marad Milánóban, ami még akkor is csábító, ha ő vélhetően nagyon menni akar...

Senior Member Cesc18 avatara
    Vettelnél megint váltócsere, 1-2 órája már kint van a hír, de az oddsok 1.28 Vettelre 3.50 Kimire, ez így megint fura, bár most nem tudom mennyi volt alapból, mert késve láttam csak meg a hírt. De 5 helyes rajtbüntetés után aligha ezek a reális oddsok...

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes ez a Carlos Bacca-sztori. Tegnap még azt mondta, hogy elutazik a csapattal Amerikába és csak a Milanra fókuszál. Ám végül De Sciglióval együtt itthon maradt edzeni. Hosszú hetek óta szó van már a West Hamről, de egyelőre nem történt előrelépés.
    Az Unin még mindig 6.50, hogy marad Milánóban, ami még akkor is csábító, ha ő vélhetően nagyon menni akar...
    Érdekesen alakul a helyzet... Higuaín távozásával akár a Napoli is hírbe jöhet, akik 30 milláért megvehetnék Baccát, de állítólag őket inkább 50-ért érdekli Icardi (hülyeség!). Egy biztos: a West Hamet szívem szerint layelném, oda nem hiszem, hogy megy.

Senior Member mr.blonde avatara
    Austria Salzburg - Bursaspor, barátságos.

A nagy múltú Austrira csődbe ment, ezért simán kiesett tavaly 2. osztályból, idén a 3. ligában folytatja. A gyenge anyagi helyzet miatt gyakorlatilag az egész csapat kicserélődött, pl két magyar fiatal is a Salzburghoz igazolt, akik spec ismerek is. Egyikük pár éve még a megye I-ben nyomta...szóval túl sok kvalitás nem lehet most a Salzburgban, kérdés ugye, hogy a Bursa milyen csapattal áll fel. Dzsudzsi tuti nem lesz, biztos lesznek mások is, de török élvonalbeli klub lévén szerintem akár az U21-el is lenyomják majd az osztrákokat. A neten 1.75 a hendi, szerintem élőben erre érdemes lesz majd ránézni (18:30)

Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Austria Salzburg - Bursaspor, barátságos.

A nagy múltú Austrira csődbe ment, ezért simán kiesett tavaly 2. osztályból, idén a 3. ligában folytatja. A gyenge anyagi helyzet miatt gyakorlatilag az egész csapat kicserélődött, pl két magyar fiatal is a Salzburghoz igazolt, akik spec ismerek is. Egyikük pár éve még a megye I-ben nyomta...szóval túl sok kvalitás nem lehet most a Salzburgban, kérdés ugye, hogy a Bursa milyen csapattal áll fel. Dzsudzsi tuti nem lesz, biztos lesznek mások is, de török élvonalbeli klub lévén szerintem akár az U21-el is lenyomják majd az osztrákokat. A neten 1.75 a hendi, szerintem élőben erre érdemes lesz majd ránézni (18:30)
    Bravó!
    Remélem, rávágtad a kutyát, macskát, anyóst.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bravó!
    Remélem, rávágtad a kutyát, macskát, anyóst.
    Köszi, ez nagyon jó volt, én 1-0-nál tettem élőben a -1-et

Aubameyang hazautazott Kínából, nem játszik holnap a Manchester City ellen. A bukik még nemigen reagáltak erre, 2.80-ért fogadható jelenleg a BVB.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •