Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (51) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. július

Senior Member Tomihmv avatara
    Aki esetleg a Fradi sikerére akar fogadni szerdán, akkor az most kivételesen a Tippmixen fogadjon és ne a Tippmixpro-n, mert a mixen az a kiemelt esemény, és a zöld-fehérek sikerére 1.35-szörös pénz helyett 1.42-szeresen lehet fogadni.

FTC-Tirana 1.35 4.05 9.25 Tippmixpro
    FTC-Tirana 1.42 4.15 8.00 Tippmix

(Zárójelben megjegyzném, hogy világviszonylatban is a Tippmix kínálja a legjobb szorzót a fővárosiak sikerére háromesélyben. )

Senior Member Andersson04 avatara
    Közben a Juve az első hivatalos ajánlatot visszautasította a Pogba-ügyben, ami 87+13 millió euró volt.
    A Juve 100+8 millió euróhoz ragaszkodik, ami nem tűnik már nagy különbségnek ekkora transzfernél. A + utáni számok később kerülnének kifizetésre meghatározott feltételek teljesülésekor.

Senior Member varin avatara
    Aztakurva, de be lesz árazva ezen a nyáron is a magyar foci... Nézitek a Fradit a Tirana ellen?
    Erre nem nagyon vannak szavak.

Ma 16:30kor lesz a női vízilabda válogatottunk utolsó felkészülési mérkőzése Ausztrália ellen Cegléden.
    A találkozót az M4 élőben adja, valamint élő fogadási lehetőség is lesz rá az "év napjai" irodánál.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma 16:30kor lesz a női vízilabda válogatottunk utolsó felkészülési mérkőzése Ausztrália ellen Cegléden.
    A találkozót az M4 élőben adja, valamint élő fogadási lehetőség is lesz rá az "év napjai" irodánál.
    és mit várunk ide?

Erre érdemes ránézni élőben milyen meccs, de az over szerintem jó opció 16,5-ös határral, valószínűleg az utolsó hazai meccsen a közönséget is ki akarják majd szolgálni.
    3as szorzón egy magyar győzelem is játszható, biztos végig szoros lesz mint az elmúlt héten mindhárom meccs, amik közül akkor egyet sem sikerült megnyerni.

Senior Member Cipolla avatara
    Tour de France 19. szakasz Van Garderen nyer @32,00 Pro
    Mivel az összetettbe elszállt, így ígérte magát, hogy akar nyerni egy szakaszt. El is engedte az időfutamot ennek örömére, hogy még inkább elengedjék. Na most két esélye maradt, de inkább ma kéne rámennie és holnap segítenie Porte-ot. Az odds pont az orrom előtt esett le 37-ről, de persze ennyiért se hagytam ott.
    Cesc18 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tour de France 19. szakasz Van Garderen nyer @32,00 Pro
    Mivel az összetettbe elszállt, így ígérte magát, hogy akar nyerni egy szakaszt. El is engedte az időfutamot ennek örömére, hogy még inkább elengedjék. Na most két esélye maradt, de inkább ma kéne rámennie és holnap segítenie Porte-ot. Az odds pont az orrom előtt esett le 37-ről, de persze ennyiért se hagytam ott.
    Ennél én is alacsonyabb oddsra számítottam, ha már kijelentette, hogy szándékosan engedte el az előző két szakaszt, hogy a hátralévő két napban szakaszt tudjon nyerni. Viszont azzal is számolni kell, hogy rengetegen vannak még a mezőnyben, akik szeretnének szakaszt nyerni. Nincs még francia, olasz és spanyol szakaszgyőztes, ami teljesen abszurd, nem tudom hány évtizede fordult ilyen elő legutóbb, hogy a 3. hét végénél járunk és e három bringás nagy hatalom egyikéből sincs győztes.

A franciáknál akik próbálkozhatnak és reális esélyük van: Rolland, Barguil és Vuillermoz.
    Spanyoloknál kérdés, hogy Puritót elengedik-e, ő is a 2. héten még azt nyilatkozta, hogy az Alpokban szeretne szakaszt nyerni, de lehet nem szedett össze elég hátrányt ahhoz, hogy elengedjék. Navarro alap, hogy szökni fog, ő lehet a másik reménységük.
    Olaszoknál Nibali, ha úgy dönt a csapat, hogy nem kell Aru mellé, rajta kívül max Pozzovivo, de ő nem tűnik elég erősnek.

Nyilván menni fog a szökésbe Majka is, talán De Gendt, Pauwels, Durasek, lehet Zakarin is. Tele lesz ismét a szökés jó hegyi menőkkel, szóval nem könnyű innen szakaszt nyerni. Megérzésre kell hallgatni...Amúgy a mai befutó, a Saint-Gervais Mont Blanc nem szerepelt még a Touron, tavaly a Dauphinén viszont igen, és akkor Froome nyerte a szakaszt, mögötte pedig Van Garderen jött be másodikként. Jól ismeri tehát az utolsó hegyet, ez plusz ami mellette szól.

Nálam TvG mellett még Rolland is játszik.

(Amúgy nem bántam volna, ha Nibalira van H2H, ő szerintem ma még kidolgozza a belét Aurért, holnap pedig a lejtmenetes befutónál lesz a szökésben, ott van a legjobb esélye egy szakaszra. Ha valaki talál rá H2H-et bedobhatná ide.)

Senior Member Tomihmv avatara
    Ma a Balmazújváros a Palermo ellen avatja fel új stadionját. Az olaszok nem régóta edzenek, míg a hazaiaknak ez lesz a főpróbájuk a jövő héten startoló NB II-re. Így szerintem minden adott a jó meccshez - a telt ház tuti -, vagyis szvsz bőven lehet a balmaziaknak keresnivalójuk. Sajna még nincs AH fogadási lehetőség a normális irodákban, de egy Balmazújváros +1,5 nem rossz tipp ide szerintem - oroszoknál 1.97-ért lehet fogadni +1,5-ről a hazaiakra, ami több, mint remek még a +2-t is 1.60-ért mérik -.

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél én is alacsonyabb oddsra számítottam, ha már kijelentette, hogy szándékosan engedte el az előző két szakaszt, hogy a hátralévő két napban szakaszt tudjon nyerni. Viszont azzal is számolni kell, hogy rengetegen vannak még a mezőnyben, akik szeretnének szakaszt nyerni. Nincs még francia, olasz és spanyol szakaszgyőztes, ami teljesen abszurd, nem tudom hány évtizede fordult ilyen elő legutóbb, hogy a 3. hét végénél járunk és e három bringás nagy hatalom egyikéből sincs győztes.

A franciáknál akik próbálkozhatnak és reális esélyük van: Rolland, Barguil és Vuillermoz.
    Spanyoloknál kérdés, hogy Puritót elengedik-e, ő is a 2. héten még azt nyilatkozta, hogy az Alpokban szeretne szakaszt nyerni, de lehet nem szedett össze elég hátrányt ahhoz, hogy elengedjék. Navarro alap, hogy szökni fog, ő lehet a másik reménységük.
    Olaszoknál Nibali, ha úgy dönt a csapat, hogy nem kell Aru mellé, rajta kívül max Pozzovivo, de ő nem tűnik elég erősnek.

Nyilván menni fog a szökésbe Majka is, talán De Gendt, Pauwels, Durasek, lehet Zakarin is. Tele lesz ismét a szökés jó hegyi menőkkel, szóval nem könnyű innen szakaszt nyerni. Megérzésre kell hallgatni...Amúgy a mai befutó, a Saint-Gervais Mont Blanc nem szerepelt még a Touron, tavaly a Dauphinén viszont igen, és akkor Froome nyerte a szakaszt, mögötte pedig Van Garderen jött be másodikként. Jól ismeri tehát az utolsó hegyet, ez plusz ami mellette szól.

Nálam TvG mellett még Rolland is játszik.

(Amúgy nem bántam volna, ha Nibalira van H2H, ő szerintem ma még kidolgozza a belét Aurért, holnap pedig a lejtmenetes befutónál lesz a szökésben, ott van a legjobb esélye egy szakaszra. Ha valaki talál rá H2H-et bedobhatná ide.)
    Akiket én veszélyesnek érzem az Rolland, Zakarin és Nibali. Ha más megverné akiket felsorolnál az nagyon meglepne. Plusz ami még komolyabb veszély, hogy tényleg próbálkozik vmi nagyobb név, ami miatt nem engedik el messzi a szökést, így Froome behúzza.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •