Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. július

Member
    A Békéscsaba 1912 Előre vezetőedzője tájékoztatása szerint, a Békéscsaba 1912 Előre szakmai stábja úgy döntött, hogy az időjárási viszonyok miatt és a sérülések elkerülése érdekében – a mai napra tervezett felkészülési mérkőzéseket elhalasztja.

Senior Member Tomihmv avatara
    "Sikerre vezettek a tárgyalások.

A FIFA szankciói és a sorozatos sérülések miatt a kerettel kapcsolatban régen közölhettünk jó hírt, de most ennek is eljött az ideje. Mint ismeretes, a FIFA egy 2014 év eleji igazolás miatt azzal a sportfegyelmi szankcióval sújtott minket, hogy két, soron következő átigazolási időszakban nem regisztrálhatunk új játékosokat. Emellett több labdarúgónk játékengedélye körül is vita alakult ki, hogy az ítélet vajon őket is érintheti-e. A bizonytalan helyzet miatt hat futballistánk játékengedélye kérdésessé vált, ezért a klub vezetősége az MLSZ-el és a FIFA-val folyamatosan tárgyalt ez ügyben, és az utolsó pillanatban végül feloldották az engedélyekre vonatkozó tilalmakat. Ennek köszönhetően örömmel tudatjuk kedves szurkolóinkkal, hogy a holnapi nap folyamán Kecskés Ákos, Cseke Benjámin, Nagy Tibor, Bojan Sankovic, Pávkovics Bence és Balogh Balázs (ő jelenleg sérült) pályára lépésének nincs semmilyen jogi akadálya.

ujpestfc.hu"

Így egy hajszálnyival több esélye van a liláknak ma, de szerintem még így is a Honvédnak áll a zászló az Illovszky Rudolf Stadionban.

Senior Member Tomihmv avatara
    A ma induló NB I-es idénnyel kapcsolatban:

Az MLSZ ugye gyakorlatilag meghatározta, hogy egy fiatal - 1996-os vagy későbbi születésű játékost - focistának szerepelnie kell kötelezően minden mérkőzésen, mert ekkor kapják meg a csapatok a támogatást. Ha ennél több fiatal játékos pályára lép, akkor további összeget kaphatnak a klubok. Vagyis szerintem könnyen lehet majd olyan, hogy ha egy bizonyos mérkőzés mondjuk 60. percében 2-0 az egyik félnek, akkor a "kilátástalan" helyzetben lévő alakulat elkezd fiatalokat behozni, hogy ha már úgy is kikapnak, legalább több pénzt markolhassanak fel a szövetségtől. Ezt szerintem az élő fogadásoknál nem árt majd figyelembe venni.

De említhetném a légiós szabályt is, hogyha minél kevesebb légióst szerepeltetsz egy adott mérkőzésen, annál nagyobb szeletet kapsz a tortából. Vagyis légiós lehoz, fiatal beküld és milliók...

Senior Member Cipolla avatara
    Tour 15. szakasz Győztes Zakarin 14,50 Pron
    Egy megérzés, de mivel egész napos közvetítés lesz, így ha benne van a szökésben akkor is be lehet szállni és szerintem akár be is húzhatja.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tour 15. szakasz Győztes Zakarin 14,50 Pron
    Egy megérzés, de mivel egész napos közvetítés lesz, így ha benne van a szökésben akkor is be lehet szállni és szerintem akár be is húzhatja.
    Nekem is ő a tippem mára Nagyon meglepne, ha ma nem érne haza a szökés, szerintem sokan is fognak próbálkozni, legalább 8-10 főt várok a szökésbe. Ha benne lesz Zakarin akkor szinte biztos, hogy azonnal 10 alá fog zuhanni az oddsa, tehát ennyiből nem szerencsés megvárni, de nyilván jobb biztosra tudni, hogy benne van-e vagy sem.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ő a tippem mára Nagyon meglepne, ha ma nem érne haza a szökés, szerintem sokan is fognak próbálkozni, legalább 8-10 főt várok a szökésbe. Ha benne lesz Zakarin akkor szinte biztos, hogy azonnal 10 alá fog zuhanni az oddsa, tehát ennyiből nem szerencsés megvárni, de nyilván jobb biztosra tudni, hogy benne van-e vagy sem.
    30 fős szökevénycsoport, ráadásul hemzsegnek a jó hegyimenők. Kemény lesz, de remélem behúzza Zaka

30 fős szökevénycsoport, ráadásul hemzsegnek a jó hegyimenők. Kemény lesz, de remélem behúzza Zaka
    Érdekes lesz, és ahogy az várható volt, 8-as oddsra esett Ilnur barátunk oddsa.

Zakarinnal mi történt lejtmenetben? Ott voltunk elől, aztán mire mutatták lent már +40 mp...

Zakarinnal mi történt lejtmenetben? Ott voltunk elől, aztán mire mutatták lent már +40 mp...
    Technikai probléma, ha minden igaz :S Pedig, amikor Majkával megléptek őt tartották már a favoritnak (2.00), akkor azt hittem köztük fog eldőlni...

Kár érte, jó tipp volt pedig. Az a vicc a másik megérzésem Pantano volt, persze rá nem tettem egy forintot se, pedig 26-os odds volt tegnap este. Majkánál éreztem azt, hogy uccsó hegyet nem fogja bírni. Ő jobb volt, mint vártam.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •