Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (52) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. május-június

Member

Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. május-június

Román Liga I
    Astra - Dinamo Bucuresti
    A tegnapi eredmények alapján az Astra már bajnok lett, miután a Steaua - Pandurii mérkőzés 1-1-re végződött.
    Valószínűleg az Astra futballistái a bajnoki címet ünnepelve egész éjjel ittak, mulattak, partiztak, nem törődve a mai Dinamo Bucuresti elleni meccsel. Ugyanakkor a Dinamonak szüksége van a pontokra, mert még akár a 2. helyre is odaérhetnek, így biztos megtesznek mindent a győzelemért.
    Én a Dinamo vagy döntetlen opcióra fogadtam 5/10 téttel. Jelenleg 1.70-ért tehető a b3t365-ön.
    Utoljára módosítva: Tschaba által: 2016.05.02 22:24

Junior Member
    Jó tipp volt, nyertem is vele!! Köszi!

Junior Member
    Lukra futottunk a románokkal, ezek jól leszőrmézték maguknak a 2/1-et Bár hamarabb észrevehettem volna az oddsot 52---->26-ra esett le.. Mindegy, maga a tipp jó volt, a tanulság ne bízunk a szőröstalpúakban

Senior Member mr.blonde avatara
    az 2/1 oddsa azért esett le, mert a vendégek odds is leesett, a kettő pedig együtt jár.

Cseh kupa elődöntő.
    Sparta - Jablonec.

Sparta Prague - Jablonec Betting Odds, Soccer - MOL Cup

Az első meccset a Jablonec megnyerte 2-0-ra, így a Sparta nem nagyon érdekelt már ezen a meccsen. A vendégek szorzója óriásit zuhant, a netes bukik 5-6 közötti oddsal nyitottak, mostanra viszont 2 körüli átlagon fogadhatunk rájuk (cseh offline @2.00). A hírek szerint a Sparta egy teljesen felforgatott kezdővel, 18-20 éves fiatalokkal áll majd fel, míg a Jablonec fullcsapattal érkezik. A Sparta a bajnokságban a 2. hely megszerzésére koncentrál, ami BL-selejtezőt ér.

Senior Member Cipolla avatara
    Giro d'Italia long term:
    Carlos Berancourtól várok vmi extrát az idei Giron. Úgy látszik az idei felkészülést komolyan vette, akkor pedig segítőként is Top10-ig juthat.
    Top10: @6
    Hegyek királya: @15

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Giro d'Italia long term:
    Carlos Berancourtól várok vmi extrát az idei Giron. Úgy látszik az idei felkészülést komolyan vette, akkor pedig segítőként is Top10-ig juthat.
    Top10: @6
    Hegyek királya: @15
    Segítőt nem nagyon mernék most top 10-re húzni. Ha a papírformát vesszük, akkor ugye a három nagy esélyes 10-ben lesz, de rajtuk kívül ott van még: Pozzovivo, Uran, Geniez, Zakarin, Chaves, Kruijswijk, Dumoulin, Majka, Hesjedal. Plusz még ugye a többi erős segítő, például Kangert, Fuglsang, Nieve. Abban sem vagyok biztos, hogy Betancur lesz Valverde legfőbb segítője, simán lehet, hogy inkább Amador. És Betancur időfutamban sem erős. Én abszolút nem várom a top 10-be, 20-30-as oddsért talán megtenném, a 6 szerintem nagyon kevés. Hegyek királyában már több fantázia van, de szerintem azt nem segítő fogja megnyerni. Betancur esetében inkább egy szakaszgyőzelmet tudok elképzelni. Ha Valverdével történik valami, akkor persze borulhat minden. De gl!

Kézilabda LIVE (szünet van)
    Vardar - Prilep HT: 26-14
    2. félidő - elsőnek éri el 20 - Vardar@1.67
    3/10

Komoly sportértéke lehet a meccsnek, de szerintem ha már a Vardar 26-t dobott 30 perc alatt, akkor rámennek az 50-es határra. Próbát megér. Zöld iroda. GL.
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2016.05.06 20:03
    Andersson04 likes this.

Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kézilabda LIVE (szünet van)
    Vardar - Prilep HT: 26-14
    2. félidő - elsőnek éri el 20 - Vardar@1.67
    3/10

Komoly sportértéke lehet a meccsnek, de szerintem ha már a Vardar 26-t dobott 30 perc alatt, akkor rámennek az 50-es határra. Próbát megér. Zöld iroda. GL.
    A Vardarnak nem jött össze, de a tipp simán beért (49-24).

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítőt nem nagyon mernék most top 10-re húzni. Ha a papírformát vesszük, akkor ugye a három nagy esélyes 10-ben lesz, de rajtuk kívül ott van még: Pozzovivo, Uran, Geniez, Zakarin, Chaves, Kruijswijk, Dumoulin, Majka, Hesjedal. Plusz még ugye a többi erős segítő, például Kangert, Fuglsang, Nieve. Abban sem vagyok biztos, hogy Betancur lesz Valverde legfőbb segítője, simán lehet, hogy inkább Amador. És Betancur időfutamban sem erős. Én abszolút nem várom a top 10-be, 20-30-as oddsért talán megtenném, a 6 szerintem nagyon kevés. Hegyek királyában már több fantázia van, de szerintem azt nem segítő fogja megnyerni. Betancur esetében inkább egy szakaszgyőzelmet tudok elképzelni. Ha Valverdével történik valami, akkor persze borulhat minden. De gl!
    Én Betancurtól mindig is többet várok/vártam, szóval lehet kicsit elfogult vagyok, de nálam value. Ahogy vigéckedett a LBL-en az győzött meg. Képességei alapján Top5 ebben a mezőnyben, ugye segítőként kérdés mit tud, de meglepne ha Amador jobban bírná mint ő. Kérdés mennyire engedi el ha majd meghajtja magát Valverdéért, de szerintem magának és a csapatnak is akar bizonyítani egy jó overallal. Aztán 6. szakaszon okosabbak leszünk

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •