Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (52) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. május-június

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen Giro után azért én akkor leszek nyugodt ha vége a mai napnak is
    Na ja

Ha már itt tartunk, egy megérzés az utolsó szakaszra, Pim Ligthart nyeri @ 81.00

Senior Member Tomihmv avatara
    Aki esetleg fogadni akarna a ZTE-re, akkor az a Tippmixpron tegye, hiszen:

ZTE-Soroksár 2.03 3.15 3.10 @ Tippmixpro (igaz 2-es kötés)
    ZTE-Soroksár 1.61 4.20 3.80 @ b3t

Aki pedig a zalaik ellen menne, az egyértelmű, hogy hol tegye meg tétjeit, hiszen a másik oldalon az X2-re 2.20-szoros pénzért lehet fogadást kötni, a DNB vendéget 3.25-ért mérik.
    Tschaba likes this.

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ja

Ha már itt tartunk, egy megérzés az utolsó szakaszra, Pim Ligthart nyeri @ 81.00
    Neutralizálták a szakaszt úgyhogy tényleg megvan. Chavez bukott pont most, szóval ez azért egy jó döntés volt.

Az utóbbi napokban egyre több felkészülési mérkőzést rendeznek szerte a világban. A magyar csapatok is pályán vannak már, és bizony komoly összegeket lehet kaszálni a meccseikkel. Az FTC-Szekszárdra 6-os (!) hendit hoztak ki alapból az irodák, közben a fővárosi csapat fele az Eb-n van, ráadásul a maradók közül sem játszott még mindenki, míg a tolnaiak közel fullosak voltak. A másik "érdekesség" a Diósgyőr-Honvéd, ami négy gólt hozott, s belőle kettő is büntetőből esett.
    Szombaton is jó pár csapatunk pályára lép, érdemes nézegetni a kínálatot, na meg az élő fogadási lehetőségeket, mivel szerintem ma is jócskán lehet majd kaszálni.

Jövő héten kezdődik a BL és az EL, azonban mivel még tart az Eb, így egy-két csapatban jó pár meghatározó játékosra nem számíthatnak. Ilyen lesz például a Videoton, ahol a két belső védő, Lang és Juhász biztosan nem játszik, ráadásul az edző is új, s noha minden jel arra mutat, hogy nyernek a fehérváriak, lassan már nem éri meg rájuk pakolni a moldáv sötét ló ellen. Szerintem a kapuban is gondok vannak, így kicsit érthetetlen, hogy egy nap leforgása alatt 1.50-ről 1.30-ra esett a Vidi oddsa. S látva a sikeres magyar Eb-szereplést, a külföldiek tuti tovább pakolják majd a fehérváriakat, így a kezdésre, akár még kisebb lehet a piros-kékek szorzója, s lehet, hogy majd megéri pluszos hendivel a moldávokra rakni...
    Andersson04 likes this.

Senior Member mr.blonde avatara
    Egervári lemondása a diósgyőri kispadról teljesen váratlan fejlemény, főleg, hogy jelenleg a DVTK az alapozás közepén tart. Kedden az orosz 1. osztályba idén feljutó Orenburg ellen játszik felkészülési meccset a gárda, a külföldi bukik szerint pedig egyenlőek az esélyek. Nagy kérdés, hogy milyen a hangulat a miskolci öltözőben..

Senior Member varin avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egervári lemondása a diósgyőri kispadról teljesen váratlan fejlemény, főleg, hogy jelenleg a DVTK az alapozás közepén tart. Kedden az orosz 1. osztályba idén feljutó Orenburg ellen játszik felkészülési meccset a gárda, a külföldi bukik szerint pedig egyenlőek az esélyek. Nagy kérdés, hogy milyen a hangulat a miskolci öltözőben..
    Az új tréner érkezéséig F*szrajz bá irányítja még a csapatot, de valóban érdekes lehet, hogy hogyan reagálnak a játékosok. Ha tényleg ők fúrták meg, akkor aligha bánják majd.

Én azt hallottam, hogy azért lépett le, mert nem igazoltak olyan játékosokat akiket ígértek neki és nem akarta így elvinni a balhét

És már Horváth Feri képben is van... Nem értem, hogy hogy lehet nulla eredménnyel így megélnie. Már minden második csapatnál volt kb.

Senior Member mr.blonde avatara
    Van egy felkészülési torna ma csehországban, ahol 80 perces meccseket játszanak, négy csapattal (Pribram, Slovan Liberec, Tatran Presov, Slavia). A Pribram most fél10kor játszik egy meccset a Libereccel, de a délutáni döntő/3. heyért majd csak az ifivel állnak ki, mert 5-től a nagycsapat egy másodosztályú ellenfél ellen játszik egy másik városban. A délutáni meccsen az ellenfél valószínű a Slavia Praha lesz, tehát egy szintén cseh 1. osztályú gárda. A b-betűs irodát kell majd figyelni, a délelőtti meccsekre adtak oddsot, én nem leszek sajnos gépnél, de aki igen, az nézzen rá nyugodtan, elképzelhető, hogy elrontják az oddsot. gl!

1.FK PŘÍBRAM - Rozpis zítřejších zápasů
    rocket likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •