Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (52) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2016. május-június

Senior Member Andersson04 avatara
    Ma (05.18.) rendezik a vízilabda BL csoportkörének utolsó fordulóját.

Nyitott kérdések csak az Eger csoportjában maradtak gyakorlatilag, akik az Olympiacoshoz utaznak egy büntetőkkel elvesztett Szolnok elleni meccs után, így minimálisra csökkent az esélyük a bajnoki címre. Az edző nyilatkozata szerint megviselte a játékosokat ez a vereség, de mindent megtesznek majd Görögországban, ahol egy győzelemmel elkerülhetnék a Szolnokot a BL budapesti negyeddöntőjében.

Mivel a görögöknek már tét nélküli ez a találkozó, valószínűsíthető, hogy lazábban veszik majd, így én az Egerre teszem a voksom.

Tippek: +2,5 Eger@1,9 (3/10) (365)
    X2@3,3 (1/10) (tét 0,6 része 365ön az Eger győzelemre, másik része Tprón a döntetlenre.)
    Utoljára módosítva: Andersson04 által: 2016.05.18 11:23
    LDL likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma (05.18.) rendezik a vízilabda BL csoportkörének utolsó fordulóját.

Nyitott kérdések csak az Eger csoportjában maradtak gyakorlatilag, akik az Olympiacoshoz utaznak egy büntetőkkel elvesztett Szolnok elleni meccs után, így minimálisra csökkent az esélyük a bajnoki címre. Az edző nyilatkozata szerint megviselte a játékosokat ez a vereség, de mindent megtesznek majd Görögországban, ahol egy győzelemmel elkerülhetnék a Szolnokot a BL budapesti negyeddöntőjében.

Mivel a görögöknek már tét nélküli ez a találkozó, valószínűsíthető, hogy lazábban veszik majd, így én az Egerre teszem a voksom.

Tippek: +2,5 Eger@1,9 (3/10) (365)
    X2@3,3 (1/10) (tét 0,6 része 365ön az Eger győzelemre, másik része Tprón a döntetlenre.)
    Érdekes ******en lehet még rá fogadni prematch oddsokon úgy hogy közben már a harmadik negyedben vagyunk

Ma rendezik a kézilabda NB1 utolsó meccsét, a Vác-Tatabányát.
    A vendégek már megünnepelték a bronzérmet, elköszöntek visszavonuló játékosuktól, gyakorlatilag befejezték a szezont.
    A Vác hazai pályán búcsúzik a szezontól, így ők komolyabban vehetik a találkozót. Ősszel éles meccsen is csak 4 góllal nyert a Bánya Vácott.

A tippmixpro erre nem is ad ajánlatot, azonban online jó választásnak tűnik az over 52,5 (4/10) és a hazai +2,5(4/10).

A kettő kombinációja 3,42 (2/10).

Senior Member mr.blonde avatara
    Irányító és edző nélkül az Olaj..szerintem 1.22-ért egyáltalán nem éri meg őket ma megrakni.

Nem maradt irányítója a Szolnoknak | BB1.hu
    Se edző, se nézők - mire megy így a Szolnoki Olaj?

A mai Fradi-Győr visszavágón nem játszik Heidi Löke, a vendégek talán legjobbja sérülés miatt.

Így a fradi hendikeppel megtámogatva le kell hogy jöjjön.

Member
    Szlovénia U21-Azerbajdzsán U21 1.6 3.8 4.5 ma 16 óra

Máshol olvastam, de én is utána néztem, szlovén csapatból 15 alap játékos hiányozni fog. Van aki a nagy válogatott meccs miatt nem lehet ott, van akit a Maribor nem enged a közelgő EL selejtező miatt, illetve egyébként is sok a sérült. A hazaiak a legjobbjaik nélkül lesznek, egy eddig ki nem próbált összeállításban. Azerbajdzsán U21 nem lehet olyan rossz, nem rég az orosz U21-et verték 3-0-ra. Már sokat esett a vendégek oddsza, de szerintem még fog, ha hivatalosak lesznek a kezdők.
    Andersson04 likes this.

Senior Member Cipolla avatara
    Nibali végső győzelme a Giron kb csoda volt. Behúztam végső winre 3. szakaszon, illetve egy hét után is, de már eltemettem kétszer is. Erre itt a dráma, akkora amit még nem nagyon láttam soha. Óriási érzés!

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nibali végső győzelme a Giron kb csoda volt. Behúztam végső winre 3. szakaszon, illetve egy hét után is, de már eltemettem kétszer is. Erre itt a dráma, akkora amit még nem nagyon láttam soha. Óriási érzés!
    Én is temettem, majdnem összetéptem a szelót, amikor többször megzuhant. Egyrészről sok volt az a 4+ perc hátrány, másrészről sokan voltak előtte, így hiába volt benne a pakliban, hogy összekapja magát, nem hittem benne, hogy mindenkit képes lesz megverni. De megcsinálta! Mondjuk ehhez tényleg kellett, hogy felhúzzák a sok kritikával, az a düh ami vitte előre nagyon kellett. Elmúlt jó pár évben nem hagytam ki egy nagy körversenyt se, voltak nagy csaták, emlékezetes pillanatok, de ez a mostani mindent vitt. Egyszerűen írni nem lehet ennél izgalmasabb, látványosabb és legfőképpen drámaibb végjátékot.
    golszerzo and LDL like this.

Senior Member golszerzo avatara
    Egy jó kis surebet:
    ZTE-Soroksár H 2.03@Tippmixpro
    ZTE-Soroksár X2 2.37@beeet365
    100 K ZTE-re, 86 K X2-re->17 K nyereség
    Tschaba and LDL like this.

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is temettem, majdnem összetéptem a szelót, amikor többször megzuhant. Egyrészről sok volt az a 4+ perc hátrány, másrészről sokan voltak előtte, így hiába volt benne a pakliban, hogy összekapja magát, nem hittem benne, hogy mindenkit képes lesz megverni. De megcsinálta! Mondjuk ehhez tényleg kellett, hogy felhúzzák a sok kritikával, az a düh ami vitte előre nagyon kellett. Elmúlt jó pár évben nem hagytam ki egy nagy körversenyt se, voltak nagy csaták, emlékezetes pillanatok, de ez a mostani mindent vitt. Egyszerűen írni nem lehet ennél izgalmasabb, látványosabb és legfőképpen drámaibb végjátékot.
    Egy ilyen Giro után azért én akkor leszek nyugodt ha vége a mai napnak is

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •