Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2015. június

Administrator Admin avatara

Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2015. június

Ide jöhetnek az aktuális informácók felállásokról, igazolásokról, sérültekről, eltiltásról, betegségről, balhéról vagy bármilyen fogadást befolyásoló tényezőről! Minden olyan információ hasznos lehet, amely befolyásolja egy-egy mérkőzés vagy verseny oddsait, érkezzen az az eseményt megelőzően vagy akár élőben.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Carillótól elbúcsúztak Fehérváron...

Mi lesz így a Vidivel? Nagyon sötét fellegek gyülekeznek Székesfehérvár felett...

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Javi Moreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Carillótól elbúcsúztak Fehérváron...

Mi lesz így a Vidivel? Nagyon sötét fellegek gyülekeznek Székesfehérvár felett...
    Burcsa Győző:”Klubunk a csapatépítés... | vidi.hu

Aki tud olvasni a sorok között, annak nyilvánvaló, hogy Burcsa előre bevédi a klubvezetést arra az esetre, ha gubanc (égés!) lenne a BL selejtezőben.

Member
    Málta - Litvánia Másik fórumban olvastam, hogy a Málta egyáltalán nem esélytelen, pláne ezért az oddszért. Folyamatosan megy le a Málta oddsza, most még olyan 4.00-ért lehet kapni, de nagyon pakolják a népek, úgyhogy szerintem meccs kezdetéig 3.00 alá is lemegy. Amellett, hogy be is jöhet, surbetnek is jó lehet így.
    Csak az összefoglalóját láttam a Magyar - Liltván meccsnek, de az alapján nekem a litvánok hátsó alakzata nagyon könnyen zavarba hozhatónak tünt.
    Andersson04, varin and Zozinho19 like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Málta - Litvánia Másik fórumban olvastam, hogy a Málta egyáltalán nem esélytelen, pláne ezért az oddszért. Folyamatosan megy le a Málta oddsza, most még olyan 4.00-ért lehet kapni, de nagyon pakolják a népek, úgyhogy szerintem meccs kezdetéig 3.00 alá is lemegy. Amellett, hogy be is jöhet, surbetnek is jó lehet így.
    Csak az összefoglalóját láttam a Magyar - Liltván meccsnek, de az alapján nekem a litvánok hátsó alakzata nagyon könnyen zavarba hozhatónak tünt.
    Nagyon szép, bravó!

Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félidőben 0:0-nál 4,8 -ért csíptem el!

Member Spíler avatara
    INF 36-0 VIR | Infonet - Virtsu

De most komolyan, egy ilyen hogy történhet meg?

Member
    Holnap veszi kezdetét a ConIFA Európa Kupa, a a FIFA-tagsággal nem rendelkező válogatottak Európa-bajnoksága. https://conifaofficial.wordpress.com...ball-cup-2015/

Tudtok olyan fogadóirodáról, amelyiknél lehet fogadni erre?

Senior Member varin avatara
    Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap veszi kezdetét a ConIFA Európa Kupa, a a FIFA-tagsággal nem rendelkező válogatottak Európa-bajnoksága. https://conifaofficial.wordpress.com...ball-cup-2015/

Tudtok olyan fogadóirodáról, amelyiknél lehet fogadni erre?
    Nem találtam sehol. Valószínűleg ez annyira amatőr már, hogy a bukik sem kockáztatják meg

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •