Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen - 2015. május

Junior Member
    Bayern-nek járt a győzelem. Teljesen nyílt volt a meccs. BARCA nem csinált semmit,csak futott ló volt

Senior Member Cesc18 avatara
    A Giró ötödik szakaszán kerül sor az első hegyi befutóra, méghozzá a 17 km hosszú, átlagban 5,4%-os Abetone emelkedőjén. A PaddyPower kínálatában találunk olyan piacot, amelyen a szakasz utáni rózsaszín trikósra lehet fogadni. Nekem Visconti 61-es szorzóján akadt meg a szemem.

A spanyol kerekes tény, hogy a legjobbakkal (Contador, Porte, Aru stb) nem veszi fel a versenyt egy ilyen hegyen, viszont, ha szökésből sikerül hazaérnie, akkor átveheti a vezetést az összetettben, hiszen lőtávolon belül van. Nem most fordulna elő vele először, hogy hegyi szakaszt nyer a Girón. Két éve szökésből a legendás Col du Galibier-n nyert etapot.

Akiket a Paddyn elé sorolnak, azok közül Clarke-kot, Matthews-t, Gerranst, Zakarinkt és LL Sanchezt is kivehetjük, ők nem tényezők. Maradt Contador, Aru, Porte, Uran és Chavez, illetve Kreuziger. Közülük egyedül Chaveznek célja megszerezni a rózsaszín trikót. Contadorék ennyire a verseny elején még nem szeretnének az élen állni. Talán még Arunak fájhat rá a foga, hiszen ő mégiscsak olasz és hazai utakon teker.

Sok függ majd attól, hogyan alakul a szakasz, de így a rajt előtt abszolút látok fantáziát Viscontiban, szóval 0,25/10-ben tettem rá 61-es oddson.

Senior Member
    Most láttam amit írtál és már csak 34-es a szorzó. Raktam rá maximumot, amit engedett a Paddy, azaz 0,2 €-t. Viccek ezek a korlátok itt. Nekem a kezdetektől 90%-ban 2€ alatt van a maximum tét.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most láttam amit írtál és már csak 34-es a szorzó. Raktam rá maximumot, amit engedett a Paddy, azaz 0,2 €-t. Viccek ezek a korlátok itt. Nekem a kezdetektől 90%-ban 2€ alatt van a maximum tét.
    Sajnos a Paddy ilyen, én szerencsére eddig megúsztam a korlátozást, de sok ismerősöm van, akit ilyen pár euróra korlátoztak.

Igen, közben módosítottak az oddsokon, meg Gerranst és Matthewst kivették (nem is tudom minek tették be...).

Junior Member
    Hétvégére QPR-Newcastle V?

Az odds elég "érdekesen" mozog a kezdeti hazai odds elég erősen megugrott (2.00--->3.10) míg a magas venég szorzó (3.60--->2.20) elég alaposan megcsappant. Az x-re kínált odds nem nagyon mozgott. Ugye két forduló van még hátra és ha most a biztos kieső QPR ellen elhozzák a 3 pontot abban az esetben szinte biztos a bentmaradás hiszen a Hull a Tottenham-el és a Manchester Uniteddel játszik még, a másik kiesőaspiráns pedig már csak a csoda folytán maradhatna bent (Burnley) hiszen nekik két győzelemmel sem a saját kezükben lenne a sorsuk.

Ennek tükrében tehát szerintem a vendégeket érdemes lehet megtámogatni, kevésbé bátraknak az AH. -0.25 @2.025-ön még ellég kellemes, ilyen szorzón van benne érték

/aztán majd kiderül /

Ilyesmit hogy téterősség és társai szándékosan nem írok, hiszen egyenlőre magam sem vagyok biztos benne, csak gondoltam megosztom... bár nem hiszen hogy az élesszemű tippmesterek nem vették észre eddig

Member
    Idézet 1fradista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hétvégére QPR-Newcastle V?

Az odds elég "érdekesen" mozog a kezdeti hazai odds elég erősen megugrott (2.00--->3.10) míg a magas venég szorzó (3.60--->2.20) elég alaposan megcsappant. Az x-re kínált odds nem nagyon mozgott. Ugye két forduló van még hátra és ha most a biztos kieső QPR ellen elhozzák a 3 pontot abban az esetben szinte biztos a bentmaradás hiszen a Hull a Tottenham-el és a Manchester Uniteddel játszik még, a másik kiesőaspiráns pedig már csak a csoda folytán maradhatna bent (Burnley) hiszen nekik két győzelemmel sem a saját kezükben lenne a sorsuk.

Ennek tükrében tehát szerintem a vendégeket érdemes lehet megtámogatni, kevésbé bátraknak az AH. -0.25 @2.025-ön még ellég kellemes, ilyen szorzón van benne érték

/aztán majd kiderül /

Ilyesmit hogy téterősség és társai szándékosan nem írok, hiszen egyenlőre magam sem vagyok biztos benne, csak gondoltam megosztom... bár nem hiszen hogy az élesszemű tippmesterek nem vették észre eddig
    Igen, az odds folyamatosan csökkent már hétvége óta. Onnantól, hogy tuti volt, kiesik a QPR. Nagyon fostalicska ez a Newcastle, de illene nyerniük.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Spanyolországban felfüggesztették a sztrájkot, így meg lesz tartva a hétvégi forduló is.

Senior Member
    Szerb bajnokság Rad-Spartak Zlatibor Voda 1.62 Spartak megérhet egy próbát, tavaly megfogadtam, ha szerb bajnokságban ilyet látok az utolsó fordulókban azt teszem. az odds 1.91ről esett de az érdekesebb az előző meccse a spartaknak ott is 1.9ről egészen 1.4ig esett az oddsuk nyertek 3-2re egy laza HT/FT vendég hazait nyomtak 2 11es góllal a győztes gól a 93.percben 11esből esett. A kiesés ellen küzdenek egy 4/10, 5/10et vagy egy óvatosabb tétet esetleg megérhet a mostani meccsük.
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    DVTK - ETO:
    Eldőlt, hogy az ETO jövőre az NBIII-ban indul az utánpótlás csapatokra épülő kerettel, tehát gyakorlatilag minden játékos szabadon igazolható. A látszat ellenére ez erős motiváltságot jelent a csapatnak, mert szerződéshez akarnak jutni a játékosok, ezért a legjobb arcukat kell mutatni a csapat körül feltűnt játékos menedzsereknek, ami a Haladás elleni meccsen is látszott. A DVTK idénre összezuhant, 2015-ben csak a tök utolsó Pápát tudták legyőzni, nem bírtak a halovány Haladással és Dunaújvárossal sem. Mostanra a Bet365-ön az ETO DNB oddsa felment 2.38-ra, ami azért túlzás, szerintem egy kisebb téttel érdemes megtenni.

Senior Member varin avatara
    Nálam totális nobet a meccs... Mindkét csapat gyengén szerepel, pedig sokkal többre hivatottak. A Diósnak nagyon nem megy tavasszal, a Győr pedig ki tudja, éppen mire játszik...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •