Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen - 2015. május

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Kuttor Attila kitette a Szombathelyi Haladásból Rózsa Dánielt, Halmosi Pétert és Iszlai Bencét – értesült a Nyugat.hu.
    A lap a klubházból úgy értesült, hogy mindhárom játékos bűne az volt - arról nincs információ, hogy a hivatalos indoklás is ez volt-e -, hogy a mérkőzés végén odafutottak és üdvözölték Artner Tamást, a Szombathelyi Haladás korábbi edzőjét, aki a Dunaújvárost irányítva 4-1-re legyőzte a Haladást."

Győrrel játszik idegenben a következő fordulóban a Haladás, oddsokat én még nem láttam. Galiba van a Győrnél is, de lehet, hogy a hendis Győrre vagy az overre rakok valamennyit, amikor kijönnek az odsszokkal, aztán elképzelhető, hogy később lejjebb megy.
    Ha minden igaz, Kuttor távozott is, mert a vezetőség nem nézte jó szemmel a három játékos kipakolását. Holnap kinevezhetik Mészöly Gézát, nála meg nyilván visszakerül a három játékos. Erre a meccsre odds pedig péntek előtt biztosan nem lesz, de inkább csak a meccs előtt 6-8 órával kerül ki.
    rocket likes this.

Member
    Ha így van, akkor már fordítva gondolkodok, a Haladás kerete nem rossz, bent akarnak maradni ezek szerint, új edző az általában pluszt ad, Mészölyt meg én a magyar átlag feletti edzőnek érzem. De odds azért egy szombati NB1-es meccsre szerintem csütörtökön már szokott lenni.

Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha így van, akkor már fordítva gondolkodok, a Haladás kerete nem rossz, bent akarnak maradni ezek szerint, új edző az általában pluszt ad, Mészölyt meg én a magyar átlag feletti edzőnek érzem. De odds azért egy szombati NB1-es meccsre szerintem csütörtökön már szokott lenni.
    A többi meccs oddsaira már most lehet következtetni a Tippmixpro szorzói alapján, de a Győr és a Pápa meccseire későn kerülnek csak fel az oddsok - a nagy bizonytalansági tényezők miatt.

Senior Member Cesc18 avatara
    Federer és Kyrgios éppen a döntő szett elején küzdenek. Íme egy érdekes stat: Roger legutóbb a 2009-es US Open-döntőben kapott ki 21 év alatti játékos ellen Akkor ugye DelPo leckéztette meg a svájcit. Kíváncsian várom az aussie csillagnak sikerül-e.

Újabb fogadási botrány Skóciában

Ezúttal a Premier League-ben szereplő Partick Thistle támadója, Steven Lawless fogadott futballmeccsekre. A szezon elején hasonló szabályszegés miatt a Rangers kapusát, Steve Simonsent tiltották el két meccsre. Érdekesség, hogy sehol máshol nem tiltanak el annyi játékost, edzőt vagy vezetőt a futballra való fogadás miatt, mint Skóciában. Ezidáig 33 személy volt érintett.

Member gólszerző avatara
    Idézet Javi Moreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Újabb fogadási botrány Skóciában

Ezúttal a Premier League-ben szereplő Partick Thistle támadója, Steven Lawless fogadott futballmeccsekre. A szezon elején hasonló szabályszegés miatt a Rangers kapusát, Steve Simonsent tiltották el két meccsre. Érdekesség, hogy sehol máshol nem tiltanak el annyi játékost, edzőt vagy vezetőt a futballra való fogadás miatt, mint Skóciában. Ezidáig 33 személy volt érintett.
    Ez vajon azért van, mert itt veszik ezt a legszigorúbban, vagy mert itt tolják a legtöbben a világon a fogadást?

Junior Member Dilanwelsh avatara
    Hely
    Gyöngyös
    Én Azon töprengek, hogy pl. a Juve v Parma 0-1 meccsből származó extra profitot a kínai totómaffia, aJuve avagy a Parma vágta-e zsebre. Nekem az ilyen, és hasonló eredmények eléggé gyanúsak.

Member gólszerző avatara
    Idézet Dilanwelsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Azon töprengek, hogy pl. a Juve v Parma 0-1 meccsből származó extra profitot a kínai totómaffia, aJuve avagy a Parma vágta-e zsebre. Nekem az ilyen, és hasonló eredmények eléggé gyanúsak.
    A Juve talán már megtanulta, hogy ha bundáznak, akkor annak rossz vége lesz. Kb. mostanra heverték ki a bundabotrányt, nem hiszem hogy hiányzik nekik még egy hasonló.

Junior Member
    Idézet gólszerző eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Juve talán már megtanulta, hogy ha bundáznak, akkor annak rossz vége lesz. Kb. mostanra heverték ki a bundabotrányt, nem hiszem hogy hiányzik nekik még egy hasonló.
    Attól, hogy nem veszik komolyan az nem jelent automatikusan bundát. Nem kell nekik a pont, teljesen reális a rivális pontszerzésére tenni.

Junior Member
    Nagyon egyszerű bundát kivédeni: Csak tét-meccsre rakj,és érezd ki a jobb?!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •