Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (97) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2015. március

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    honvéd ii-cigánd - élő 25. Perc 0-0

végig bogarászva a kezdőket, elég sok játékost adott le a felnőtt csapat az nb iii-as gárdának, az online közvetítés alapján dominál a honvéd. érdemes lehet csepegtetni a hazai sikerre, amit 1.83-ért mérnek a bet365-ön perpillanat.
    hon2 (0:0) cig | onlajnok.com - meccs közvetítés budapest honvéd fc ii. - cigánd se
    ft: 1-0
    Andersson04 likes this.

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ft: 1-0
    Ezt én is néztem, meccs előtt még 1,9 volt a szorzó.

Senior Member Cesc18 avatara
    Maláj Nagydíj, Raikkonen a legjobb 6 között végez @ 1.95 (Unibet). Elcseszték az időmérőjét, viszont a Mercik után talán a Ferrarik a legjobbak, így szerintem a 11. helyről simán előrejöhet.

Vélemények?

Senior Member
    Ha "túléli" az első körben a tömegjeleneteket, akkor jó esélye lesz rá, mindkét szabadedzésen jó időt futott.
    Amit én néztem a Rosberg-Vettel párosítás Pinnacle-n 1.438-ért, Marathonbeten 1.533-ért. Nem hiszem, hogy Vettel sokáig tartani tudná a Mercedest, ha máskor nem a kerékcseréknél simán előzni fog Rosberg.

Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha "túléli" az első körben a tömegjeleneteket, akkor jó esélye lesz rá, mindkét szabadedzésen jó időt futott.
    Amit én néztem a Rosberg-Vettel párosítás Pinnacle-n 1.438-ért, Marathonbeten 1.533-ért. Nem hiszem, hogy Vettel sokáig tartani tudná a Mercedest, ha máskor nem a kerékcseréknél simán előzni fog Rosberg.
    Igen, szerintem is ez lehet a buktatója, de alapesetben, ha nem ütik ki, akkor szerintem meglesz neki a top 6. Rosberg is jó eséllyel megelőzi Vettelt.

Nálam még a Raikkonen top 6 mellett a Verstappen pontot szerez tipp játszik, 1.66-ért az is elég korrekt.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, szerintem is ez lehet a buktatója, de alapesetben, ha nem ütik ki, akkor szerintem meglesz neki a top 6. Rosberg is jó eséllyel megelőzi Vettelt.

Nálam még a Raikkonen top 6 mellett a Verstappen pontot szerez tipp játszik, 1.66-ért az is elég korrekt.
    Ebben mekkora brutál érték volt te jó ég Úgy lett negyedik Raikkonen, hogy az első körben defektet kapott és az utolsó helyről kellett kapaszkodnia. Tény, hogy az SC segített neki, de akkor is az utolsó helyről jött fel, ráadásul már 20 körrel a vége előtt megvolt És még csak az sem kellett hozzá, hogy roncsderbi legyen előtte...simán átment a mezőnyön.

Verstappen is sima, 7. lett.

Senior Member
    Rosberg tippnek betett a safety car. A 2 Merci beszorult a mezőnybe, Vettel meg köszönte szépen az ajándék első helyet. A Raikkonen tipp szép volt, kár, hogy az Unibet csak 15€-t engedett feltenni rá.

Senior Member Andersson04 avatara
    Beszarás hogy a Unibet is milyen kis limitekkel dolgozik. Nagyobb eseményeknél azért érdemes bepróbálkozni náluk a manuális tétemelés kéréssel, pl Euroligára így tőlem bevettek egy 6,5ös szorzót is.

Member
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszarás hogy a Unibet is milyen kis limitekkel dolgozik. Nagyobb eseményeknél azért érdemes bepróbálkozni náluk a manuális tétemelés kéréssel, pl Euroligára így tőlem bevettek egy 6,5ös szorzót is.
    Jaja, nekem csaknem mindig engedik, eddig egyszer volt, hogy a manuálisan kért magasabb tétet elutasították. Bár inkább igyekszem ilyenkor megosztani a téteket más helyekkel.

Senior Member Molni82 avatara
    Psg - Veszprém 2 2.4 @ jelenleg.
    Ajándéknak érzem, Veszprém szerintem kettős győzelemmel fog továbbjutni

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •