Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (97) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2015. március

Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Puskás Akadémia U21-Videoton U21

Nem is olyan rég olvastam a két csapat utánpótlásáról egy cikket, ha minden a "tervek" szerint megy ma is, akkor a bet365-ön a Puskás U21 -1,25 @ 2.05-ért enyhén szólva is megéri.
    Én óvatos lennék a tétekkel, mert nem tudjuk mik mára a "tervek". Mindnyájan tudjuk, hogy megbeszélt eredmény fog születni, de vajon nem egy döntetlen a megbeszélt eredmény mára? Még az is lehet, hogy egy X esetén a bet365 a ti általatok elbukott pénz egy részével meg fogja támogatni Szíjjártó Istvánt és csapatát.
    Nagyon kétélű fegyver az ilyen lefixált mérkőzés, ha nem ismerjük a részleteket!

Senior Member
    Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én óvatos lennék a tétekkel, mert nem tudjuk mik mára a "tervek". Mindnyájan tudjuk, hogy megbeszélt eredmény fog születni, de vajon nem egy döntetlen a megbeszélt eredmény mára? Még az is lehet, hogy egy X esetén a bet365 a ti általatok elbukott pénz egy részével meg fogja támogatni Szíjjártó Istvánt és csapatát.
    Nagyon kétélű fegyver az ilyen lefixált mérkőzés, ha nem ismerjük a részleteket!
    5-0 a félidőben az eléggé egyértelmű szerintem.

Senior Member
    Kézilabda bajnokok ligájában a Szeged idegenben tudott nyerni 4 góllal, most hazai pályán a +3,5-ös hendikepre adnak 1,9-es oddsot. Szerintem ez jó lehet a Szeged továbbjutásáért, hazai közönség előtt biztosan felfokozott hangulatban a közönség segítségével megtarthatják az előnyüket.

Senior Member
    Végül is szegedi győzelemre raktam egy kisebb tétet 4,45-ös szorzóval. 31-29 lett a vége.

Senior Member varin avatara
    A Costa család legcsúnyább gyermeke, Diego megsérült, így kihagyja a spanyol válogatott két soronkövetkező találkozóját - selejtező az ukránok ellen és bari meccs a hollandok ellen.

Senior Member Cesc18 avatara
    Nadal bokája a hétfői edzésen megsérült, de a hírek szerint nem súlyos. Mindenesetre aki fogadni akar rá, ezzel számoljon.

nadal_serules.jpg
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.03.24 13:16

Senior Member Tomihmv avatara
    Robben, Vlaar és van Persie is hiányzik a hollandok keretéből a törökök elleni Eb-selejtezőn, illetve a spanyolok elleni barátságos meccsen.

Senior Member Cesc18 avatara
    Nem szoktam focira fogadni, véletlenül akadt meg a szemem ezen a rommá ázott pályán. Mit gondoltok lesz még két gól a második félidőben ebben a tócsában? Elefántcsontpart-Angola, félidőben 1-0, most 1.83-as oddsot adnak az under 2,5 góra a bet365-ön.

tócsa.jpg

Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szoktam focira fogadni, véletlenül akadt meg a szemem ezen a rommá ázott pályán. Mit gondoltok lesz még két gól a második félidőben ebben a tócsában? Elefántcsontpart-Angola, félidőben 1-0, most 1.83-as oddsot adnak az under 2,5 góra a bet365-ön.
    Hát nem lett kár, hogy csak most néztem rá a fórumra

Senior Member Tomihmv avatara
    Honvéd II-Cigánd - ÉLŐ 25. perc 0-0

Végig bogarászva a kezdőket, elég sok játékost adott le a felnőtt csapat az NB III-as gárdának, az online közvetítés alapján dominál a Honvéd. Érdemes lehet csepegtetni a hazai sikerre, amit 1.83-ért mérnek a bet365-ön perpillanat.
    HON2 (0:0) CIG | Onlajnok.com - meccs közvetítés Budapest Honvéd FC II. - Cigánd SE

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •