Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (97) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Légy résen, friss fogadási infók egy helyen! - 2015. március

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet giggs82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc18 köszi a felhívást, ha nem haragszol tovább szőttem kicsit a cikkedet!

WTA Monterrey

Babos Timi 2:10 percet játszott Bondarenko ellen, aminek 19:25-kor lett vége.
    23:00-kor pedig ismét játszania kell a spanyol Solar-Espinosa ellen aki a 62. a világranglistán, Timi a 90. helyen van.
    A spanyolra az odds a beten: 2,75

Az amerikai Mattek-Sands 2:07 percet játszott a szintén amerikai Falconi ellen, 19:27-kor lett vége a találkozónak.
    Hasonlóan Timihez, neki is 23:00-ra van kiírva a meccse az olasz Schiavone ellen, aki a 70. a viágranglistán. Mattek-Sands a 187. helyen van.
    Az olaszra 1,57 az odds.

A mérkőzések kezdési időpontjait az eredmenyek.com-ról néztem, a beten más időpontok vannak még kiírva, de gondolom majd frissül ott is.

Sok szerencsét mindenkinek!
    Nem tudtam ki kivel fog játszani. Babost nem szívesen veretem a spanyollal, Solar-Espinosát vállsérülés gyötörte az utóbbi időben. Persze, ha fizikálisan nem bírja Babos, akkor simán kikaphat, de most így reálisnak tűnnek az oddsok.

Schiavone ennyire alacsony szorzón nem tetszik. Az over viszont nagyon szimpi, könnyen biztosan nem adja majd a bőrét Mattek, az olasz pedig nincs akkora formában, hogy simán átgázoljon rajta. Tippem tehát 22,5 játék felett @ 2.10 (bet365) 3/10.

Junior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTA Monterry

Tegnap a mexikói tornán az eső miatt törölték a komplett programot, így a négy selejtezős és az összes első körös meccs ma kerül lejátszásra. Akik tehát nyernek a kvaliban és feljutnak a főtáblára, azoknak kicsivel később újra pályára kell majd lépniük. Érdemes lesz tehát majd rájuk figyelni, ha valamelyikük bő két órás meccsbe bonyolódik, pár órával később aligha lesz túl fitt állapotban...ilyen lehet egyébként például Babos Timi is, aki Katerina Bondarenko ellen tolja a selejtezőben. Illetve, akire én kíváncsi leszek, az Nicole Vaidisova. Az egykori top 10-es cseh lány tavaly év végén négy év kihagyás után tért vissza, még csak most kezdi felvenni a ritmust, neki pláne sok lehet egy napra két meccs.

Csatolás 80
    Babos jól jött ki szerencsére ebből a helyzetből és a kevés pihi ellenére is helyt állt. Következő ellenfele pont Errani lesz. Kíváncsi leszek az oddsokra és hogy milyen hendivel adják.

Junior Member giggs82 avatara
    A mai napra egy vizilabda Bajnokok Ligája meccset néztem ki a Szolnok csoportjából, mégpedig a Dubrovnik - Primorje Rijeka horvát házirangadót.
    A csoport
    ból az első 3 csapat jut tovább. Ahogy a tabellán látszik a 6 csapat teljesen kettészakadt és a két horvát csapat a Szolnokkal küzd a csoport első helyéért.

A Dubrovnik
    és a Rijeka egymás ellenni meccseiből számomra a Rijeka az egyértelmű favorit.
    M
    ár csak azért is, mivel ha nem nyer ma a Rijeka, át kell engednie a csoport első helyét a Szolnoknak.

Az Unibeten 1,8-as oddson lehet fogadni a Rijeka sikerére.

# B csoport LM GY D V G P Forma
    1. Primorje 5 4 0 1 54:34 12
    2. Szolnok 5 4 0 1 66:48 12
    3. Dubrovnik 5 4 0 1 41:35 12
    4. Partizan 5 1 0 4 33:43 3
    5. Galatasaray 5 1 0 4 38:54 3
    6. Spandau 5 1 0 4 36:54 3

Egymás elleni meccsek: DUBROVNIK - PRIMORJE
    11.02.15 BAJ Primorje Dubrovnik 10 : 5
    07.02.15 TRI Dubrovnik Primorje 8 : 12
    13.04.14 ADR Dubrovnik Primorje 7 : 8
    09.04.14 BAJ Dubrovnik Primorje 11 : 11
    27.02.14 ADR Dubrovnik Primorje 6 : 13

Senior Member Tomihmv avatara
    A Jugot azért nem írnám le, otthon jók, Szolnokot is simán elverték, ráadásul új edzőjük van. Szerintem teljesen háromesélyes meccs, de ha kitartassz a Rijeka mellett, akkor ajánlom a Marathonbetet (1.98) vagy a bet365-öt (1.90) ahol jobbak a szorzók.

----

Nekem a Szolnok -4,5 mozgatja a fantáziámat, csak nagy kérdés, hogy a Dózsa játékosok a négyből hány negyedet szórakoznak el. A múltkori, hazai meccsen a 3. negyedben pl 7-1-re nyert a Szolnok, vagyis, ha végig komolyan veszik, akkor ma simán nyerhetnek öttel.
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Német 3. osztály: március 7. 14:00 Holstein Kiel - Osnabruck, Kiel @ 1.91 Pinnacle

A Kiel a második helyen áll a ligában és az utolsó 6 mérkőzésén 5 győzelem - 1 döntetlen a mérlege, idén még nem talált legyőzőre, hazai pályán egész idényben 13 mérkőzésből csak kétszer kapott ki. Az Osnabruck éppen az ellenkezője: 5 vereség - 1 döntetlen, idegenben utoljára szeptemberben győzött. A Kiel mellett szól a hazai pálya előnye is, szerintem az 1.91-es odds jóval magasabb az indokoltnál.

Senior Member Cesc18 avatara
    Mexique : Ordre de passage et historique défavorable : pourquoi Ogier n'a que 1% de chance de gagner - Rallye du Mexique 2015 - WRC - Eurosport

Nem tudok franciául, de a cím talán az, hogy Ogier-nek 1% esélye van a győzelemre Mexikóban? Bukik szerint toronymagas favorit (1.44 @ bet365), ami nem csoda, ha az eredményeit nézzük. Elmúlt három év bajnoka, Mexikóban tavaly és tavalyelőtt is nyert, idén pedig eddig mindkét versenyt behúzta, igaz, Svédországban szüksége volt a szerencsére is.

A szabálymódosítás miatt egyébként Ogier indul majd először, ami egyértelműen hátrányt jelent számára. Amennyit a fordítóból kitudtam hámozni, ezt felhozzák ellene. Illetve Loeb volt eddig az egyedüli, aki a szezon első három versenyét megtudta nyerni...

Talán megérheti Ogier ellen fogadni, de azért kíváncsi lennék egy szaki véleményére is.
    Andersson04 likes this.

Senior Member varin avatara
    Elméletileg ez lehet a Juve kezdője ma a Fio ellen. Érdekes lenne :O

Storari-Caceres-Bonucci-Ogbonna-Padoin/Pogba-Marchisio-Vidal/Coman-Llorente-Pepe

Member hahota avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg ez lehet a Juve kezdője ma a Fio ellen. Érdekes lenne :O

Storari-Caceres-Bonucci-Ogbonna-Padoin/Pogba-Marchisio-Vidal/Coman-Llorente-Pepe
    Nem is jött be

Senior Member Noemail avatara
    Siófok - Fehérvár 1
    Betsafe/Betsson 1,56

Member gólszerző avatara
    Kaposváron az edző Tamási a kilátástalan helyzet miatt a legutóbbi meccs után lemondott, elmondása szerint nincs profi foci Kaposváron. Új ügyvezető igazgatót neveztek ki, pénz nem nagyon van, inkább káosz.

Most Prukner próbál tüzet oltani, de a feljutásra hajtó Mezőkövesd otthonában nem sok keresnivalójuk van. bet365-ön egész jó a hazai odds: 1.57. Tippmixprón bent sincs ez a meccs a kínálatban.

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •