Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen

Téma: Ki nyeri a DARTS versenyt?

Member
    Ez igaz, de szerintem a Fekete Kobra amit csinál az elképesztő, bízom benne ,hogy nem fogy el a végére.

Senior Member varin avatara
    De Zwaan 17-es szorzója nem ércmeg egy misét? Chizzy meg kéne legyen neki, utána ugyan Gary ellen kell a bravúr, de az alsó ágról már nem jöhetne verhetetlen ellenfél a döntőben.

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De Zwaan 17-es szorzója nem ércmeg egy misét? Chizzy meg kéne legyen neki, utána ugyan Gary ellen kell a bravúr, de az alsó ágról már nem jöhetne verhetetlen ellenfél a döntőben.
    De Zwaan menetelése hasonlít Jamie Lewis-éra akiről szintén mindenki tudta hogy nagyon tehetséges de sokáig nem jött ki neki a lépés.
    Szerintem még egy kört megy, de cash out opcióval így is megéri, főleg ha Andersont megtréfálja Cullen.

Junior Member
    Hihetetlenül pontos volt tegnap De Zwaan Lewis ellen. Szuperül dobta a kiszállókat még jobban mint 2 nappal korábban. Nem tudom meddig lehet ezt a formát fenntartani. Szerintem is legfeljebb még egy kör van benne.

Member
    Szurkolok neki ,hogy tovább tartson, mint két kör ha már elkapta a fonalat akkor végig. Hajrá...

Member
    Z Walan nem tudom ki állítja meg, talán a döntőben, nagy kérdés hogy ki?

Senior Member Cesc18 avatara
    Ez sem lesz Cross tornája, sőt...

Gary-Wright döntő? franc se tudja már Engem meglepne, ha outsider döntőzne, vagyis Webster, De Zwaan vagy Cullen.

Junior Member
    Wright tegnap az utolsó csatában szuper volt Huybrechts ellen. Azt csinált amit akart, amit kellett. Ilyen formával ő lesz a nyerő, ha ezt tovább tudja vinni. Én is And .Wri döntőt prognosztizálnék ma.

Member
    Zwaan utolérhetetlen 140-ek dobálásában. Cisnal meg A 180 - ban. Az évezred meccse, nincs az az ember, de még Isten sem, aki eltalálja a végeredményt. Legfeljebb én. A tippem Zwaan.

Junior Member
    Zwaan-Anderson a következő fordulóban. Ki a nyerő?
    Én a tapasztalatra szavazok...
    Nálam Wright a nyerő, a legvégén.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •