Elnézést kérünk az apróbb technikai hibáért, javításra került a főoldali megjelenés. További jó fórumozást kívánunk!

3. #413
    Junior Member
    2017.12.08
    3
    A Mai Belgium - Japán mérkőzésre azt tippeltem hogy 4.5 gólnál több lesz.Ez bejött, de korai volt az örömöm, ugyanis az 50 pont
    helyett csak 0 pontot kaptam. Igaz az 5.gól a hosszabbításban esett, de a hosszabbítás a mérkőzés része. 4 perc volt a ráadás.

4. #414
    2017.12.08
    3
    Ocelot 88 a Belgium - Japán meccsre azt tippelte hogy pontosan 5 gól lesz és meg is kapta a 80pontot, akkor én miért nem kapom meg az 50pontomat?