Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Administrator Admin avatara

Protipp rendszer

Elindult a Hatharom.com protipp rendszere. Egyelőre béta verzióban működik a rendszer, tesztelőnek az info@hatharom.com címen lehet jelentkezni. Ebbe a fórum topikba várjuk a rendszerrel kapcsolatos visszajelzéseket, véleményeket.

Member Yossarian avatara
    "A tét és az odds szorzata nem lehet nagyobb 30-nál." - Ezt a tippligáknál is érdemes lenne bevezetni.

"A tippmestereknek egy preferált sportágat (lehetőség szerint bajnokságot is) kell választania, és az adott sportág kínálatából tippeket ajánlani." - Ez most azt jelenti, hogy egy tippmester kizárólag egy sportágból választhat tippeket? Ha igen, akkor ennek nem sok értelmét látom...

Idézet Yossarian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most azt jelenti, hogy egy tippmester kizárólag egy sportágból választhat tippeket?
    Preferáltan igen, ebbe az irányba szereznénk elmozdulni. Egy tippmester lehetőség szerint koncentráljon a sport egy szűkebb területére, mivel így várhatóan magasabb ROI-t tud elérni. A jellemzően egy fő területről származó tippek mellett, alkalomszerűen más területről származó tippek is elfogadhatók.

Member riverside avatara
    Ebbe a szűk elitbe úgy lehet bekerülni, hogy végigjárom a ranglétrát? Gyakornok-junior-pro?

Idézet riverside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebbe a szűk elitbe úgy lehet bekerülni, hogy végigjárom a ranglétrát? Gyakornok-junior-pro?
    Igen, vagy eredeti online fogadóiroda tipp történetet is elfogadunk, ami teljesíti a ROI kritériumokat.

Member Yossarian avatara
    Jelentkeztem gyakornoknak és sikeresen be is kerültem. A gond viszont az, hogy a tippligás tippelési lehetőséget nem találom. Ez gyakornokként már nem lehetséges, vagy ez esetleg egy bug? Mert erről semmi információt nem találtam.

Ha tudtam volna, hogy megszűnik a tippligákban való részvétel lehetősége, akkor azért nem siettem volna el a döntést.

Senior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preferáltan igen, ebbe az irányba szereznénk elmozdulni. Egy tippmester lehetőség szerint koncentráljon a sport egy szűkebb területére, mivel így várhatóan magasabb ROI-t tud elérni. A jellemzően egy fő területről származó tippek mellett, alkalomszerűen más területről származó tippek is elfogadhatók.
    ezzel kapcsolatban szeretnék én is kérdezni:

a baseball szezon most ér véget, az NHL most kezdődött. most azt mondtam, hogy jégkorong tippeket szeretnék adni, ez kitart egy darabig, de aztán vége az NHL-nek, viszont kezdődik újra az MLB.
    ha, elméletben, sikerülne elérni a bekerülés feltételeit NHl tippekkel, akkor baseballnál kezdhetek előröl dolgozni a 200 tipp-5%-ért?

a magam részéről megérteném, ha így lenne, csak még nem láttam sehol leírva.

Idézet Yossarian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem gyakornoknak és sikeresen be is kerültem. A gond viszont az, hogy a tippligás tippelési lehetőséget nem találom. Ez gyakornokként már nem lehetséges, vagy ez esetleg egy bug? Mert erről semmi információt nem találtam.

Ha tudtam volna, hogy megszűnik a tippligákban való részvétel lehetősége, akkor azért nem siettem volna el a döntést.
    Kedves Yossarian!

A tippligában a protipp rendszertől függetlenül lehet játszani, ez egy átmeneti hiba, ami hamarosan javításra kerül. Köszönjük a türelmedet!

Idézet BenAdaephonDelat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezzel kapcsolatban szeretnék én is kérdezni:

a baseball szezon most ér véget, az NHL most kezdődött. most azt mondtam, hogy jégkorong tippeket szeretnék adni, ez kitart egy darabig, de aztán vége az NHL-nek, viszont kezdődik újra az MLB.
    ha, elméletben, sikerülne elérni a bekerülés feltételeit NHl tippekkel, akkor baseballnál kezdhetek előröl dolgozni a 200 tipp-5%-ért?

a magam részéről megérteném, ha így lenne, csak még nem láttam sehol leírva.
    Kedves BenAdaephonDelat!

Amennyiben 200 tipp alapján a junior tippmesterré válás kritériumát teljesíted mondjuk az NHL-ben, akkor bekerülhetsz a rendszerbe. Ha a továbbiakban is profitábilis tippeket tudsz kínálni - akár baseballban, akár hokiban -, akkor nem kell még egyszer gyakornokként 200 tippes mintát adnod.

Member Yossarian avatara
    Beküldtem egy tippet, de sehol nem találom. Kerestem a protippek listájába, a saját protippjeim között, a profilomnál, de sehol nincs.

Szerintem mindent jól kitöltöttem és rákattintottam a beküldöm gombra, semmilyen hibaüzenetet nem kaptam, de most sehol nem találom.

Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •