Oldal: 28 / 32 ElsőElső ... 182627282930 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Junior Member
    Ide is beteszem, amit a eheti cikkhez írtam:

Az egy dolog, hogy szar szériában vagytok, az pedig egy másik, ahogy ezt az oldal kommunikálja. Na ez a felháborító és szánalmas.

Ugye pár hónapja még a főoldalon hirdette egy tábla az eredményeket, de aztán akkora bukót produkáltatok, hogy kénytelenek voltak levenni, mert a jó bornak nem kell cégér, a szarnak meg minek. Erre írtátok, hogy helyette ott vannak a tippmesterek mellett a kis nyilak, ott követhető minden. Ja, persze... ugye akkor is eltűnt volna az összesített tábla, ha őrületes pluszt nyomtok? Akkor is jöttek volna a kis nyilak? Nyugi, költői kérdés volt, mindketten tudjuk mekkora tábla lenne a főoldalon, ha folyamatosan pluszt hoznátok.

Aztán már nem csak a tábla, hanem az összegző cikkek is eltűntek, pár hétig nem foglalták össze a heti eredményeket. Persze, ciki lenne minden hétfőn beismerni, hogy pályát tévesztettetek, de ha folyamatosan azt hirdetitek, hogy itt bezzeg minden követhető, akkor illett volna nyomni. Aztán véletlenül az első jobb hétnél folytattátok, azóta meg kénytelenek vagytok.

Mondjuk a mostani cikk a legaljasabb, ez még engem is megdöbbentett: a cím már inkább előre mutat, gyertek, tippeljetek, a tartalom meg felsorol pár részsikert. Közben a lényegről egy szó sincs, miszerint folyamatos a szopó. Kevés oldalon nézik ennyire hülyének az olvasókat, hadd kérjem már ki magunknak.

Szóval az a nagy büdös helyzet, hogy be kell vállalni a szart is, nem pedig csúsztatni, mismásolni, kis nyilakkal izélni, cikkeket elfelejteni. Korrekten beleállni, kinn hagyni az összegző eredménytáblát, folyamatosan leírni a szart is. Ez lenne hiteles, erre azt mondanám, hogy gyerekek, ez tökös, melóznak, nyomják, és nem kamuznak.

Így viszont hiteltelen, és csak egy izzadt erőlködés az egész, hogy miként fedjétek el a szart.

Member
    Gyakorlatilag azon is el lehetne gondolkozni hogy miért nincs itt fórum élet, napló stb. Valamire való hasonló oldalakon chet ablak van ahol lehet kommunikálni . Korábban volt egy kérdőív nem is olyan rég, hogy lehetne jobb az oldal ,fent volt vagy 2 napig a főoldalon LOL. A logibet-el kapcsolatban írtam oda az most is áll.
    Korábban vásároltam kreditet/tippeket ,de amikor kezdett felhígulni és boldog boldogtalan itt kezdett el játszani a megszűnt tippjátékok helyett akkor már sokkba fáj egy idő után, mire kikukázod hogy ki kicsoda és mit akar.Ezért be is fejeztem. Talán még egy heti,havi előfizetéses rendszer komolyabb elemzőkkel napi több tipp emailre. Másokat is érdekelhetne.

Member
    Azon meg nem tudom miért csodálkozol, hogy ha siker van megy a hörgés mint egy facebook oldalon, csak itt adtak neki egy pofát.

Member
    Egyébként mióta nem kell elemzést írni a logibet tippekhez ? Megnyitottam egy ingyenes tippet az ember kiajánlott egy 1,30 odds tippet (adjad neki)egy szót sem írt hozzá . Árában a minőség!

Senior Member golszerzo avatara
    Jó a nicked ber Annyival egészíteném ki, hogy az egész oldal tippekről szól kb, nekem feleslegesnek tűnik a kommunikációra vagy néhány ember tippjeire koncentrálni. Annyi mindenbe bele lehetne kötni, hogy namég. Mindenki tippelhet, mindenki megoszthatja véleményét mindenféle formában, nekem ez tetszik. Az, hogy egy olyan rendszerben is van vesztes tipp, ahol látszik is az eredmény, az külön piros pont. Nyilván ebben a fórumban is van bőven bukó, meg mindenhol máshol, inkább írj jó tippeket, amiből mindenki profitálhat.

Idézet megmondó M ber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ide is beteszem, amit a eheti cikkhez írtam:

Az egy dolog, hogy szar szériában vagytok, az pedig egy másik, ahogy ezt az oldal kommunikálja. Na ez a felháborító és szánalmas.

Ugye pár hónapja még a főoldalon hirdette egy tábla az eredményeket, de aztán akkora bukót produkáltatok, hogy kénytelenek voltak levenni, mert a jó bornak nem kell cégér, a szarnak meg minek. Erre írtátok, hogy helyette ott vannak a tippmesterek mellett a kis nyilak, ott követhető minden. Ja, persze... ugye akkor is eltűnt volna az összesített tábla, ha őrületes pluszt nyomtok? Akkor is jöttek volna a kis nyilak? Nyugi, költői kérdés volt, mindketten tudjuk mekkora tábla lenne a főoldalon, ha folyamatosan pluszt hoznátok.

Aztán már nem csak a tábla, hanem az összegző cikkek is eltűntek, pár hétig nem foglalták össze a heti eredményeket. Persze, ciki lenne minden hétfőn beismerni, hogy pályát tévesztettetek, de ha folyamatosan azt hirdetitek, hogy itt bezzeg minden követhető, akkor illett volna nyomni. Aztán véletlenül az első jobb hétnél folytattátok, azóta meg kénytelenek vagytok.

Mondjuk a mostani cikk a legaljasabb, ez még engem is megdöbbentett: a cím már inkább előre mutat, gyertek, tippeljetek, a tartalom meg felsorol pár részsikert. Közben a lényegről egy szó sincs, miszerint folyamatos a szopó. Kevés oldalon nézik ennyire hülyének az olvasókat, hadd kérjem már ki magunknak.

Szóval az a nagy büdös helyzet, hogy be kell vállalni a szart is, nem pedig csúsztatni, mismásolni, kis nyilakkal izélni, cikkeket elfelejteni. Korrekten beleállni, kinn hagyni az összegző eredménytáblát, folyamatosan leírni a szart is. Ez lenne hiteles, erre azt mondanám, hogy gyerekek, ez tökös, melóznak, nyomják, és nem kamuznak.

Így viszont hiteltelen, és csak egy izzadt erőlködés az egész, hogy miként fedjétek el a szart.

Junior Member
    Mondjak jó tippet? Nekem az vált be, hogy kizárólag egy ligával foglalkozom immár 16 éve. Semmi másra nem fogadok. Ha holtidény van, akkor nem játszom. Van egy füzetem, minden csapathoz feljegyezések. Teszek bele melót, ebben semmi rendkívüli nincs, én sem találtam fel semmi újdonságot. Hozzáteszem, többnyire élőben fogadok, ritkábban meccs előtt. Sok meccset nézek, ezért például nekem az is magas, amikor valaki svéd kézilabda-bajnokit vagy román másodosztályú focit ajánl csak azért, mert eltiltották ezt vagy azt a játékost. Megkockáztatom, az életben nem látott még svéd kézilabda-bajnokit, akkor hogy a francba fektetnék bele pénzt? Nem mondom, hogy nem jöhet a tipp, de nekem ez kevés lenne ahhoz, hogy pakoljam. Visszatérve az 6:3 oldalra: nekem nem tetszik ez a kommunikáció, ne fordítsák felém a rohadt alma azon negyedét, amelyen még maradt épp harapni való.

Member
    Mondjak jó tippet? Nekem az vált be, hogy kizárólag egy ligával foglalkozom immár 16 éve. Semmi másra nem fogadok. Ha holtidény van, akkor nem játszom. Van egy füzetem, minden csapathoz feljegyezések. Teszek bele melót, ebben semmi rendkívüli nincs, én sem találtam fel semmi újdonságot. Hozzáteszem, többnyire élőben fogadok, ritkábban meccs előtt. Sok meccset nézek, ezért például nekem az is magas, amikor valaki svéd kézilabda-bajnokit vagy román másodosztályú focit ajánl csak azért, mert eltiltották ezt vagy azt a játékost. Megkockáztatom, az életben nem látott még svéd kézilabda-bajnokit, akkor hogy a francba fektetnék bele pénzt? Nem mondom, hogy nem jöhet a tipp, de nekem ez kevés lenne ahhoz, hogy pakoljam. Visszatérve az 6:3 oldalra: nekem nem tetszik ez a kommunikáció, ne fordítsák felém a rohadt alma azon negyedét, amelyen még maradt épp harapni való.
    De ha te csak a saját ligáddal foglalkozol , és a holt időszak van nem fogadsz . Akkor neked nem mindegy hogy mi van itt.
    Akkor már neked az sem éri meg, hogy felhúzd magad olyan dolgokon ami téged egyébként nem érint !

Senior Member golszerzo avatara
    Na ez érdekel például, hogy te hogyan látod azt a ligát/sportot amit követsz. Szerintem úgy lehet kiemelkedni itt az oldalon tippadóként, ha valaki leírja a gondolatmenetét, infóit arról a sportról, amit követ. Ha 16 éve követed, akkor tuti van jó rálátásod a témára.

Junior Member
    Ahogy látható, 2012-ben regisztráltam, akkoriban valami elemzős cikk kapcsán jutottam el ide. Nem sokkal később már nem volt miért jönnöm, és elmaradtam. Most úgy látom, még rosszabb a helyzet, alig vannak cikkek, ráadásul megy a parasztvakítás a tippekkel, és ez nem tetszett. Beírtam, és ennyi volt, szerintem senkit sem érdekel.

Junior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez érdekel például, hogy te hogyan látod azt a ligát/sportot amit követsz. Szerintem úgy lehet kiemelkedni itt az oldalon tippadóként, ha valaki leírja a gondolatmenetét, infóit arról a sportról, amit követ. Ha 16 éve követed, akkor tuti van jó rálátásod a témára.
    Én például nem lennék jó tippadó, mert baromira megvisel, ha mások buknak miattam. Régebben a közelebbi barátok kérdeztek erről vagy arról, és teherként éltem meg, mert tudtam, hogy pénzt tettek rá a szavam miatt. Pláne, ha buktak. Ezért fogalmaztam ma élesen a 6:3 kommunikációja miatt, mert szerintem az nem korrekt, hogy kiemelik kispistit, mert a héten adott két jó a tippet, de valójában a nagy átlag totál bukó. Itt vannak olvasók, akik 600 ezret kockáztattak az itteni tippek miatt. Az nem megy, hogy belengetem a nagy dumát, hogy jaj, hát ez hosszú távú befektetés, meg tíz soros cikkben beszámolok a jó tippekről, pár sorban meg elintézem a vastag mínuszt. Szerintem van benne felelősség. Mondom, szerintem! Lehet, hogy nincs benne, és szarni kell rá, hogy mit játszanak meg a játékosok.

Amúgy nem 16 éve követem, azóta fogadok, régebb óta figyelem. Külföldön kezdtem, itthon meg folytattam. Én mindenkinek azt mondom, hogy minél több meccset nézzen egy adott bajnokságon belül, és azon belül tippeljen - már ha befektetésként tekint rá, nem pedig csak úgy, hogy némi izgalmat csempész a meccsnézésébe. Ha befektetés, mint például egy mol-részvény, akkor az a minimum, hogy tisztességesen felkészülsz, és csak olyanba pakolod a pénzed, amire az átlagnál nagyobb rálátásod van.

Azt is hozzá szoktam tenni, hogy a bajnoki nyitány első két hónapját rendre kihagyom, megvárom míg kicsit szétoszlik a mezőny, ekkor már a statisztikák is élesebb képet mutatnak. Bátrabban lehet használni őket. Szerintem ez sportágtól függetlenül minden csapatsportra használható. De amúgy semmi különös, nézd meg a Casinót, Robert de Niro is jókat mond a filmben
    Utoljára módosítva: megmondó M ber által: 2016.03.08 22:28
    Andersson04 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •