Oldal: 27 / 32 ElsőElső ... 172526272829 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Senior Member varin avatara
    Idézet aztech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak értitek, ez a referenciája a logibet-nek, kinek van kedve előfizetni, ezek a teljesitmények után ?
    Finomitsatok rajta, hogy, napi egy - két tipp legyen, összebeszélve, legbiztosabbnak tünőt, vagy az egész protipp rendszer átszervezése, egy olyanra hogy, közösen tesztek tippeket szintén legbiztosabbakat x összeggel indulva s lényeg a nyereséges hónap...
    Nem hiszem, hogy referenciája lenne, két elkülönülő szolgáltatás. Ráadásul nem gondolnám, hogy egy 20-30-40 tippes fogadási history a Tippmixpróról referenciája lenne valaminek, ahol a tapasztalt tippmestereknek over 4-500 tippje van már. Persze, én is látom és tudom, hogy nem megy egyelőre jól a Protipp, de talán éppen a Logi a garancia rá, hogy jó, megbízható, hosszabb távon pluszos tipsterek adnak tippeket a Protippre is, így joggal lehet bízni a széria megfordulásában.
    Noemail likes this.

Junior Member
    Igen, két elkülönülő szolgáltatás, de attól még ugyan azok a " fő " tippsterek, attól hogy van két mcdonalds a városomban, még ugyan olyan, ha, itt ugyan azok az emberek, rossz szériában vannak, ott miért lennének jóban ?

Igen, a sportfogadás maraton, nem sprint, de ekkora, bukó szériát, nem lehet birni roll-al, már levettétek inkább, a roi-t is, ami leginkább a mérvadó, mert annyira szégyeltétek, hogy mindenki mekkora minuszban van, hogy
    helyettesítették egy szimpla fel / le nyillal amiből nem vehető ki annyi mint a roi-ból, ezért mondom, kéne valami rendszer, money managment mellé vagy valami, mert igy naturan küldeni a tippeket, amik mennek el sorban, vicces, és tényleg eléggé sok ember kedvét biztosan elvette a logibettől..

Member
    Az eddig lezárt tippekkel -61.73 egységet buktunk. Már én is kételkedek benne, hogy nyerőbe fordultok valaha is.
    aztech likes this.

Junior Member
    Ez komoly gyerekek ?
    Feltett tippek száma : 10 Db
    Nyertes : 1 DB
    Vesztes: 9 DB
    2 NAP ALATT BUKOTT EGYSÉGEK SZÁMA: 33
    protip.jpg

HOGYAN VESZITSÜK EL A PÉNZÜNK PÁR NAP ALATT C. FILMET FORGATJÁTOK ?

Junior Member
    A marketingesek, utalhatják a pénzt nekem, megcsináltam helyettük a munkát.

Kövessétek, ti is, a megújult ProTipp szolgáltatásunkat !

Tipp adok listája vagyis úgynevezett tippmesterek :
    A mai listában, a hónap legjobbja, személyes kedvencem nem más miiiiiiiiiiiiint :

- Noemail szerepel

Adott tippek száma :19
    Nyertes: 6
    Vesztes: 13
    Roi: -36.47%
    Profit:-28.45

Forintban egységnyi 10 ezer forintal minusz 350 ezer körül.

A többit, nem számitottam ki, de összeségében, kb csináltatok 4-5 millió minusz-t, senki nincsen pluszban, csak Anderson, a többiek mindenki, havi szinten minusz 200 körül van, igy tovább !
    juannavi and igazsag02 like this.

Senior Member Noemail avatara
    Ebben az esetben ellen kell fogadni, és "nyersz", nem igaz?
    Utoljára módosítva: Noemail által: 2016.02.19 13:04

Junior Member
    A kombit minek erőltetitek, amikor egy meccs is kihívás?!?

Én akartam csatlakozni a protipp klubhoz, de elutasítást kaptam, így most már nem is bánom.

Banned
    Te most viccelsz, Noemail? Eszem megáll... Ennyivel elintézed az egészet? Legalább annyit, hogy bocsánat, próbálok javítani!
    Neked és varin-nak fel kellene fogni végre, hogy a követőitek (magamat is beleértve) már több százezer forint mínuszban vannak miattatok! Ez a felelős gondolkodás? Nem akarom minősíteni a hozzáállásod, de az oldal adminjainak a helyében kitiltanálak a Protippből.

Administrator Admin avatara
    A Logibet.com nemzetközi szintérre való kiszervezését követően a Protipp tavaly novemberben indult újra. A TippmixPro eseményekre és oddsokra épülő Protipp rendszerbe azok a tippmesterek kerültek eddig meghívásra, akik a Hatharom működésének elmúlt 5 éve alatt bizonyították tehetségüket és tudásukat. A rendszerbe minden tippmester a legjobb tudása szerint adja fel a tippjeit, a tippmesterek és a fogadók célja azonos, minél magasabb profitot elérni a tippekkel.

Tudomásunk szerint a Protipp az egyetlen nyilvános és hiteles statisztikával rendelkező tippadó szolgáltatás, amely TippmixPro kínálatából dolgozik. A Protipp korábbi verziójával szemben a szolgáltatás jelenleg ingyenes!

Minden tippmester részletes statisztikával rendelkezik, aminek alapján a fogadók saját döntésük alapján kiválaszthatják, hogy mely tippmesterek tippjeit követik. A tippmesterek tipp javaslatokat közvetítenek, amihez részletes indoklást mellékelnek. A szolgáltatás semmilyen körülmények között nem tud garanciát vállalni arra, hogy a tippmesterek mennyi profitot érnek el a tippjeikkel.

Manapság a sportfogadásban a nyerő tippmesterek előnye a házzal szemben egyre alacsonyabb, mindössze pár százalékos. Konstans nyerő szériák nem léteznek, a hullámvölgyek és hullámhegyek a sportfogadás természetes velejárói. Egyértelműen hosszútávra van szükség, hogy ez a kis előny a statisztikákban is stabilan megjelenjen. 50-100 tippből messzemenő következtetést levonni nem lehet.

A fogadóknak javasoljuk, hogy megfelelő bankroll menedzsmentet használjanak, és a szabályzatban leírtak szerint egy tippre maximum a tőkéjük 5%-át tegyék fel, így a bukó sorozatok kevésbé lesznek rájuk hatással.

Konstruktív, a szolgáltatás továbbfejlesztésével és javításával kapcsolatos javaslatokat és visszajelzéseket szívesen fogadunk akár itt a fórumban akár emailben. Nyugodtan hívjátok fel a figyelmünket a hibákra is, hogy javítani tudjunk rajtuk.
    Noemail, Andersson04 and varin like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet igazsag02 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te most viccelsz, Noemail? Eszem megáll... Ennyivel elintézed az egészet? Legalább annyit, hogy bocsánat, próbálok javítani!
    Neked és varin-nak fel kellene fogni végre, hogy a követőitek (magamat is beleértve) már több százezer forint mínuszban vannak miattatok! Ez a felelős gondolkodás? Nem akarom minősíteni a hozzáállásod, de az oldal adminjainak a helyében kitiltanálak a Protippből.
    miért ne fognánk fel, miből gondolod, hogy nem érezzük magunkat szarul az elveszített egységek miatt? miért kéne 20-40 szarul sikerült tipp után kibaszni egy más oldalon junior és senior tippmestert, akik mögött komoly fogadási múlt van. Nem arcoskodni akarok, mert szarul megy a Protippen, de nem véletlenül állok a Login >1000 tipp után közel 6%-os ROI-val... Noemailt pedig a legjobb kézitipsternek tartom az egész oldalon. Igen, szarul megy, valószínűleg mindkettőnket meg is visel, engem legalábbis biztosan. De szeretném kihangsúlyozni, akik mondjuk a Login teszik a tippjeimet hónapok óta, most aligha keseregnek. Remélem, a Próban is feljavulunk majd. Addig megjavaslon a jó formában lévő kollégákat!
    Noemail likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •