Oldal: 20 / 32 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Senior Member Noemail avatara
    Érdemes megnézni, hogy milyenek az angol elemzések...
    nagelb likes this.

Senior Member
    Az utolsó 4-5 tippről megint nem kaptam email értesítőt...

Administrator Admin avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó 4-5 tippről megint nem kaptam email értesítőt...
    Mindenkit kérünk, aki nem kap e-mailt, az nézze meg a spam mappáját, és ha ott vannak a tippek, állítsa be, hogy az info@logibet.com cím soha ne kerüljön a spamek közé.

Kollégáink dolgoznak azon, hogy a tőlünk kapott e-mailek sose akadjanak fent a spam szűrőn.

Senior Member
    Ma vett tippekről nem kaptam e-mail értesítőt. Se beérkezőbe, se a spam mappába nem jött.

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Szerintem ne pörögjetek nagyon ezen az indoklás dolgon. Én bevállalom, hogy csak azért írok ilyet, mert elvárás. Meg mert addig nem tudom lezárni a tippet, amíg nincs kitöltve ez a mező. Ha rajtam múlna, ez nem lenne kötelező, legfeljebb opcionális. Akár le is szarozhatjátok az indoklásaimat, tudom, hogy nem remekművek. Erőltetettnek pedig biztos, hogy erőltetettek, mert nekem ugyanolyan gyötrelem megírni ezeket, mint nektek elolvasni.
    Egyébként értem az igényt és elfogadom, de nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel. Egyszerűen arról van szó, hogy én valószínűleg máshogy csinálom a tippjeimet mint mások. Legalábbis mások indoklásait olvasva nekem ez jön le. Én sokkal inkább hagyatkozom statisztikákra, mindenféle számokra és számításokra, illetve különböző logikai csiki-csukikra mint mások. És a módszereim annál sokkal komplexebbek, hogy néhány dolgot értelmezhetően ki tudjak ragadni belőlük pusztán csak az indoklás kedvéért. Átgondoltam, de nem megy. Átfogóan viszont nem fogok beszélni arról, hogy mit miért és hogyan csinálok. Ez ugyanúgy érthető, mint az igény az indoklásra.
    Szóval én nem fogom tudni nektek "normálisan" indokolni a tippjeimet. Ha elfogadjátok ezt annak örülök, ha nem az se baj. Nem fogok hazudozni meg meséket írni, csak azért, hogy megfeleljek. Próbáljatok meg más alapján dönteni.
    Sok sikert és szép napot kívánok mindenkinek. Zoli

ui. Én sokkal szívesebben használnám ezt a mezőt pl. arra, hogy néhány gyakorlati tanácsot vagy segítséget adjak a tipp megfogadásához amikor úgy érzem, hogy az hasznos vagy szükséges.
    Utoljára módosítva: WBT által: 2015.06.24 14:10

Senior Member nagelb avatara
    Pont ezért érdemes rajta pörögni, mert ahogy Te is leírtad, számodra is gyötrelem megírni angolul az indoklást, és itt ez a lényeg. Neked is megvan az a szubjektív okod, amiért ez nehézséget jelent és csak muszájból töltöd ki.

Nem a személyed elleni támadásnak szántam, amit leírtam, hanem arra próbáltam rávilágítani, hogy ez is része annak, amiért ez a szabály rossz lenne. Bízom benne, hogy megérted ezt.

Azzal pedig semmi para nincs, hogy az indoklás mezőbe nem barokkos körmondatokban megfogalmazott terjengős elemzést írsz. Bőven jó ha olyan érveket hozol fel a tipp mellett, amiből egy full kezdőt, vagy egy hozzáértőt is meggyőzöl, hogy érdemes megjátszani a tippet. Az, hogy ezt a meggyőzést mivel éred el (statisztikák, tanácsok stb.) teljesen mindegy. A lényeg, hogy aki elolvassa az oda leírt szöveget, az utána úgy döntsön, hogy oké megéri megjátszanom ezt a tippet.

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    A topiknyitáig már eljutottam. Itt válaszolok hamarosan, nem akarok itt nagyon offolni.

http://forum.hatharom.com/fogad%C3%A....html#post8898

Administrator Admin avatara
    Újdonságok a Logibeten:

- új sportág: tollaslabda
    - tipp feladásánál a Fogadási típus (Bet type) listában csak az adott sportágban releváns típusok jelennek meg
    - A tippmesterek listájában a newbie-k között nem jelennek meg azok a felhasználók, akiknek az elmúlt 30 napban nem volt tippjük
    - Egy tippmester oldalát megnyitva a lezárt tippjei már a (jogosan) hiányolt táblázatos formában jelennek meg.
    varin likes this.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet WBT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne pörögjetek nagyon ezen az indoklás dolgon. Én bevállalom, hogy csak azért írok ilyet, mert elvárás. Meg mert addig nem tudom lezárni a tippet, amíg nincs kitöltve ez a mező. Ha rajtam múlna, ez nem lenne kötelező, legfeljebb opcionális. Akár le is szarozhatjátok az indoklásaimat, tudom, hogy nem remekművek. Erőltetettnek pedig biztos, hogy erőltetettek, mert nekem ugyanolyan gyötrelem megírni ezeket, mint nektek elolvasni.
    Egyébként értem az igényt és elfogadom, de nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel. Egyszerűen arról van szó, hogy én valószínűleg máshogy csinálom a tippjeimet mint mások. Legalábbis mások indoklásait olvasva nekem ez jön le. Én sokkal inkább hagyatkozom statisztikákra, mindenféle számokra és számításokra, illetve különböző logikai csiki-csukikra mint mások. És a módszereim annál sokkal komplexebbek, hogy néhány dolgot értelmezhetően ki tudjak ragadni belőlük pusztán csak az indoklás kedvéért. Átgondoltam, de nem megy. Átfogóan viszont nem fogok beszélni arról, hogy mit miért és hogyan csinálok. Ez ugyanúgy érthető, mint az igény az indoklásra.
    Szóval én nem fogom tudni nektek "normálisan" indokolni a tippjeimet. Ha elfogadjátok ezt annak örülök, ha nem az se baj. Nem fogok hazudozni meg meséket írni, csak azért, hogy megfeleljek. Próbáljatok meg más alapján dönteni.
    Sok sikert és szép napot kívánok mindenkinek. Zoli

ui. Én sokkal szívesebben használnám ezt a mezőt pl. arra, hogy néhány gyakorlati tanácsot vagy segítséget adjak a tipp megfogadásához amikor úgy érzem, hogy az hasznos vagy szükséges.
    Szerintem meg kell a korrekt indoklás... Ha nincs indoklás, akkor semmit nem ér a tipp. Ennyi erővel lemegy az ember a totózóba és "Tipszkiksz Jóska" tippjeit teszi meg, mert az "ingyé" van...
    És igen, a te indoklásaid szarok, már bocs

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Hát ez van. Ízlések és pofonok már csak ilyenek. Azért majd csak elleszünk egymás mellett valahogy.
    Nincs miért bocsánatot kérned. Említettem már, hogy ezeket én sem valódi indoklásként írom. Meg azt is, hogy nem akarok mindenkinek megfelelni. Aki nem szereti ezeket, az nem veszi meg.
    Üdv Z.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •