Oldal: 2 / 32 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Administrator Admin avatara
    Idézet Yossarian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beküldtem egy tippet, de sehol nem találom.
    Itt megtalálod: Tippmester: Yossarian

Hamarosan jobban szem elé helyezzük mindenkinél a feladott tippek linket és az elnevezéseken is finomítunk.

Member Yossarian avatara
    Nem sok egy kicsit ez a 200 tipp a junior ranghoz? Értem, hogy fontos a hosszútávú siker, de ha havi max 30 tippel számolunk, akkor több mint fél év amíg nulláról el lehet érni ezt a szintet.

Nem sok egy kicsit ez a 200 tipp a junior ranghoz? Értem, hogy fontos a hosszútávú siker, de ha havi max 30 tippel számolunk, akkor több mint fél év amíg nulláról el lehet érni ezt a szintet.
    Valóban elég sok, de mindenki számára adott a lehetőség, hogy eredményeit a gyakornoki tippeken kívül online fogadóiroda történet alapján igazolja. Így akár azonnal is be lehet kerülni.

Member Yossarian avatara
    A Tippligás tippeknek is jó lenne egy link a Profilom menüpont alatt. Mert azokat a tippeket jelenleg csak úgy tudom elérni, ha valamelyik tippligában kikeresem a nevem és rákattintok, ami nem túl kényelmes.

+1 kérdés: Gyakornokként érdemes indoklást írni a protippekhez? Eddig mindegyikhez írtam, de mivel ezeket senki nem látja, ezért úgy érzem, hogy csak magamnak írom, aminek sok értelmét nem látom. Esetleg be lehetne vezetni olyat, hogy a jobb elemzések kikerülnek az oldalra, vagy elérhetővé lehetne tenni a gyakornok tippelők elemzéseit is.

+1 probléma: a mostani tippemhez beállítottam az oddsot, de miután elküldtem a profilom menüpont alatt magasabb oddsok jelentek meg. A problémás meccs az Udinese - Roma találkozó, az odds 2,01 volt, az eddig éri meg pedig 1,8. Nem tudom mi történt vagy mit csináltam rosszul, hogy átállítódott. Ha lehet kérnék javítást.
    Utoljára módosítva: Yossarian által: 2013.10.24 19:17 Oka: További kérdés, probléma

A Tippligás tippeknek is jó lenne egy link a Profilom menüpont alatt. Mert azokat a tippeket jelenleg csak úgy tudom elérni, ha valamelyik tippligában kikeresem a nevem és rákattintok, ami nem túl kényelmes.
    Valóban, ezt orvosoljuk.

+1 kérdés: Gyakornokként érdemes indoklást írni a protippekhez? Eddig mindegyikhez írtam, de mivel ezeket senki nem látja, ezért úgy érzem, hogy csak magamnak írom, aminek sok értelmét nem látom. Esetleg be lehetne vezetni olyat, hogy a jobb elemzések kikerülnek az oldalra, vagy elérhetővé lehetne tenni a gyakornok tippelők elemzéseit is.
    Pár mondatos indoklás szükséges a gyakornoki programban is. Mindent úgy kell csinálni, mint az éles rendszerben. A gyakornoki tippek alapján tudjuk eldönteni, hogy ki válhat junior tippmesterré. Elsődlegesen mindenképp a tippek profitabilitása vagyis az elért ROI számít, de a minőségi indoklások pozitív irányba kompenzálhatják a bekerülést.

+1 probléma: a mostani tippemhez beállítottam az oddsot, de miután elküldtem a profilom menüpont alatt magasabb oddsok jelentek meg. A problémás meccs az Udinese - Roma találkozó, az odds 2,01 volt, az eddig éri meg pedig 1,8. Nem tudom mi történt vagy mit csináltam rosszul, hogy átállítódott. Ha lehet kérnék javítást.
    Erről a hibáról már tudunk, másoknál is jeletkezett, holnap javításra kerül. Az Udinese tippedet javítottuk.

Junior Member
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy tippnek szigorúan 1 meccs számíthat? Például kötésben két meccs az nem elfogadott?
    Elnézést, ha valahova le van írva, de sehol nem találtam.

Üdv!

Idézet gerako eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy tippnek szigorúan 1 meccs számíthat? Például kötésben két meccs az nem elfogadott?
    Elnézést, ha valahova le van írva, de sehol nem találtam.
    Csak egyedi tippek adhatók. Kötésben játszani ugyanis nincs értelme, ha a minél nagyobb profit elérése a cél. Kötésben leadott tippekkel a volatilitást lehet növelni, de a ROI-t biztosan nem.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Sziasztok!
    Szeretnék jelentkezni a Protipp rendszerbe tippelőnek! Hogyan tehetem ezt meg?
    Üdv: Zozinho

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék jelentkezni a Protipp rendszerbe tippelőnek! Hogyan tehetem ezt meg?
    Emailben: info@hatharom.com

Member
    Az hogyan lehet, hogy a saját tippjeimnél csak a Mönchengladbach-Schalke meccs szerepel?Mert írtam még a Bayern-re elemzést, és a Dortmund-ra is, és kiírta, hogy el lett fogadva, de nincsen ott.

Oldal: 2 / 32 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •