Oldal: 19 / 32 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyesével veszed a tippeket és nem vagy feliratkozva? Ebben az esetben nem küld a rendszer "új tipp" emailt. Kiértékelésről mindenkinek kell emailt kapnia aki bármilyen módon megvett egy tippet (úgy tűnik te is kapod ezeket).
    Egyesével veszem, de a Protippben a megvett tippről is kaptam e-mailben értesítést (a megvétel tényéről). Úgy gondoltam, hogy ez itt is így van. Ha nem, akkor ezentúl nem várom. Bár nekem baromi jó volt, mert elvesztem, ha egyszerre sok tipp jött, vagy ha nem otthonról kötöttem a fogadásokat, és így könnyebb volt utólag az e-mailek alapján visszakövetni, hogy mit is vettem.
    Admin likes this.

Administrator Admin avatara
    Idézet görbetükör eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a kötelező angol nyelvű indoklással kapcsolatban lenne egy meglátásom és egy javaslatom.
    Köszönjük a gondolatokat és a javaslatot, egyetértünk. A tippmester saját érdeke, hogy megfelelő minőségű és többnyelvű indoklást készítsen a vásárlói igények kielégítése céljából. A szabályzatban leírtak szerint egy nyelven elég indoklást írni, és ez a nyelv szabadon választható a felkínált lehetőségek (jelenleg angol vagy magyar) közül. Ugyanakkor jelenleg az angol nyelvű indoklás tesztelési és tapasztalatszerzési célból "kötelezően" kitöltendő mezőnek van beállítva a tippfeladás során, és ajánlatos legalább pár mondattal kitölteni. A tapasztalatok fényében ez hosszabb távon valószínűleg módosulni fog.
    görbetükör likes this.

Idézet GGGrande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyesével veszem, de a Protippben a megvett tippről is kaptam e-mailben értesítést (a megvétel tényéről). Úgy gondoltam, hogy ez itt is így van. Ha nem, akkor ezentúl nem várom. Bár nekem baromi jó volt, mert elvesztem, ha egyszerre sok tipp jött, vagy ha nem otthonról kötöttem a fogadásokat, és így könnyebb volt utólag az e-mailek alapján visszakövetni, hogy mit is vettem.
    Ezt jó hogy jelezted, átgondoljuk jövő héten.

Senior Member Noemail avatara
    Ha már javaslatok, akkor érdemes lenne még három lehetőségen elgondolkozni:
    1., vásárlás számoló, hogy legalább a tippfeladó (vagy éppen csak ő) láthassa, mennyire kelendő a tippje
    2., piac: kicsit jobban kéne árnyalni, legalább így: kis, közepes, nagy. Szerintem egy olyan piac, ahol 100,000 Ft-t vagy felette rá lehet dobni korlátozás nélkül nem feltétlen minősül kis piacnak. Legalábbis szerintem. Persze másnak ez lehet, hogy aprópénz, de én ezt belőném egy közepes piacra.
    3., új fogadóirodán nem gondolkodtatok? Oké, az Unibet kicsit visszaesett, de szerintem igen jó a választék itt is.

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már javaslatok, akkor érdemes lenne még három lehetőségen elgondolkozni:
    1., vásárlás számoló, hogy legalább a tippfeladó (vagy éppen csak ő) láthassa, mennyire kelendő a tippje
    2., piac: kicsit jobban kéne árnyalni, legalább így: kis, közepes, nagy. Szerintem egy olyan piac, ahol 100,000 Ft-t vagy felette rá lehet dobni korlátozás nélkül nem feltétlen minősül kis piacnak. Legalábbis szerintem. Persze másnak ez lehet, hogy aprópénz, de én ezt belőném egy közepes piacra.
    3., új fogadóirodán nem gondolkodtatok? Oké, az Unibet kicsit visszaesett, de szerintem igen jó a választék itt is.
    1. fejlesztése folyamatban
    2. még nem kiforrott az osztályozási rendszer, jöhetnek a javaslatok
    3. konkrét fogadási eseményre tippet csak a két iroda kínálatából lehet feladni, ez várhatóan így is marad, hogy a vásárlók tudják rendesen követni és megrakni a tippeket. Az adott eseményre magasabb oddsot ajánlani lehet a többi irodából is.

Member Spíler avatara
    Gyérnek nevezhető angoltudásom mellet /mert más dolog megérteni és megint más megírni/ elég nagy nehézség a tipp angolul való megindoklása. Nagyjábból meddig tart a tesztfázis ezen a területen?

Member Spíler avatara
    Valamint az jutott még eszembe a többnyelvűségről, hogy a külföldi tippsterek írnak majd magyar indoklást?

Senior Member varin avatara
    Idézet Spíler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamint az jutott még eszembe a többnyelvűségről, hogy a külföldi tippsterek írnak majd magyar indoklást?
    Nem, a jövőben csak az angol indoklás lesz kötelező, a magyar pedig opcionális.
    Spíler likes this.

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, a jövőben csak az angol indoklás lesz kötelező, a magyar pedig opcionális.
    Egy magyar esetében nem épp fordítva lenne ideális? Nem tudom persze, hogy mennyi nemzetközi vevőre számít az oldal, de szerintem egy jó darabig még sokkal több lenne a magyar vevő.

Azt mondom, hogy választható legyen, ki melyik nyelven indokol, és a feladott tippnél ez kerüljön valahogy megjelölésre, ahogy már írta valaki itt korábban. Mivel senki sem ellensége saját magának, igyekezni fog két nyelven írni. Nem tenném kötelezővé kifejezetten egyik nyelvet sem, csak azt, hogy nyilván az egyiken muszáj. Feleslegesnek tartom megkötni azoknak a kezét, akik bármilyen szubjektív okból nem akarnak/tudnak nemzetközi piacra dolgozni.

Ilyen alapon akkor hol marad az az elv, hogy bárkiből lehet tippmester? Ez a szabály simán kizárja azokat, akik pl. nem tudnak angolul, vagy nem annyira jól, hogy egy korrekt indoklást meg tudjanak írni. Szar és erőltetett indoklásokra meg szerintem senkinek nincs szüksége és az nem is mutat előre. (Már ezalatt a rövid idő alatt is olvastam ilyeneket a tippek között....). Így akkor mégsem lehet majd a jövőben bárkiből tippmester?
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2015.06.21 14:08
    Spíler and Noemail like this.

Member Spíler avatara
    100%-ban tudok azonosulni nagelb meglátásával, érdemi hozzáfűznivalóm nincs is, tökéletsen megfogalmazta a probléma mibenlétét és a /szerintem is/ megfelelő megoldásokat.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •