Oldal: 15 / 32 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Senior Member
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Január elején mikor fogyóban volt a kreditem 50 kreditől minden tipp érekezésekor figyelmeztetést kaptam. Csatolok egy print screent, hogy nézett ki. Te nem kaptál ilyet?

Csatolás 77
    OK, de én ezeknek az e-mail-eknek csak a fejlécét szoktam nézni, mert az indoklás úgyis a weboldalon van. Ezek szerint ez egyedi problémám.

Junior Member csatix avatara
    Már megkaptam a választ.
    Utoljára módosítva: csatix által: 2015.03.04 15:39

Member
    A 03/06 21:17 -én feladott Strade Bianche -tippet a fogadóiroda törölte, mert az egyik versenyző nem indult a versenyen.

Kérem, írjátok jóvá az érte fizetett kreditet!

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 03/06 21:17 -én feladott Strade Bianche -tippet a fogadóiroda törölte, mert az egyik versenyző nem indult a versenyen.

Kérem, írjátok jóvá az érte fizetett kreditet!
    Teljesen jogos kérés, már a verseny kezdetekor érvénytelen volt a fogadás! Én is kérem!

Administrator Admin avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen jogos kérés, már a verseny kezdetekor érvénytelen volt a fogadás! Én is kérem!
    Mivel a fogadóiroda visszaadta a tétet, az említett tipp törlésre került, minden vásárlónak jóváírtuk az érte befizetett kreditet.

Junior Member
    Tetszik az oldal,nem néznek senkit le. Eza lényeg szerintem!!

ssm
    ssm nem elérhető
    Junior Member
    Most regisztráltam, vettem pár kreditet. Lehet értesítőt kapni, amikor új tipp érkezik? Email vagy sms? Ott ki lehet választani, hogy akarom-e a tippet, vagy automatikusan levonja a krediteket a számlámról?

Administrator Admin avatara
    Igen, a tippmesterek oldalon fel lehet iratkozni a senior tippmesterekre egyesével, a juniorokra pedig csoportosan.

Akire fel vagy iratkozva, annak tippjeit automatikusan megveszed, azaz levonásra kerül érte a kredit, valamint a tippről azonnali e-mail értesítést kapsz. Próbáld mielőbb megrakni a tippeket, mert a legjobb tippek oddsa gyakran gyors esésbe kezd.

Sok sikert a rendszerhez!

Idézet ssm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most regisztráltam, vettem pár kreditet. Lehet értesítőt kapni, amikor új tipp érkezik? Email vagy sms? Ott ki lehet választani, hogy akarom-e a tippet, vagy automatikusan levonja a krediteket a számlámról?

Senior Member Andersson04 avatara
    Halkan jegyzem meg, be volt ígérve a kedves kérdező által említett opció is, tehát hogy a tipp automatikus megvásárlása nélkül is lehessen értesítést kérni a tippekről.

Ezzel mi a helyzet?

Szerintem továbbra is nagyon hasznos funkció ennek a bevezetése.
    fecasson likes this.

Member
    Tekintettel arra, hogy a következő tipp érvénytelen lett (mert az egyik játékos feladta a meccset), úgy érzem, az lenne az igazságos, hogy ti is visszatérítenétek az érte kifizetett kreditet.
    05/12 10:22 Cesc18 ATP Roma | Kevin Anderson-Philipp Kohlschreiber 05/12 15:30 Game hendikepKohlschreiber -2,5 1.73 7 0 Részletek

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •