Oldal: 11 / 32 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (314) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Protipp rendszer

Senior Member Noemail avatara
    Arwyl, nagyjából egyetértek. Ha csak 100K-s körüli bankod van, akkor csak nagyon jó szeriákkal van értelme beszállni. Min 500K, de inkább 1M kellene. Akkor bizony szép profitot tudnál elérni, ugyanis a rendszer működik, még hozzá elég jól. Én úgy számolok, hogy reálisan 5-8%-s profitcsökkenés csak a difi. Mivel az esetek kb 1/3-ban ha csak kicsit is, de van "jobb" odds, vagy az éppen kiszemelt kimenetel ellen fogad a többség. Az igen zavaró, ha már percekkel a tipp feladás után rég nincs olyan esemény, de még órákkal később is meg lehet venni ugyanazt a tippet...
    Én bő 100K-val ugrottam bele a rendszer, 2 "kört" mentem. Az első hét igen frankó volt, a második nagyon rossz. Most lenne a harmadik kör, ami igen csak ígéretesnek néz ki, de ide már nem szálltam be, mivel ezzel a bankkal nem lehet jó BRM-t folytatni. Most felduzzasztom a bankom a 2-3x-ra, aztán előfizetek újra. Feliratkozás nélkül, mert annak én sem látom értelmét...

Bár a példáid több helyen sántítanak

Member gólszerző avatara
    Idézet Arwyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha visszaolvasol én már ezt a kört megfutottam az adminokkal. Teljesen logikus, hogy tippmesteren "belül" is meg lehessen választani, hogy mely sportágára szeretnél feliratkozni. Az igazi és az oldal részéről korrekt egy ilyen rendszer lenne, de még azt se lehet elérni, hogy tippmesterenként lehessen már feliratkozni. Az adminok arra hivatkozva, hogy nem lesz nyereséges, ha külön-külön vásárolják meg a tippeket a felhasználók, nem csinálják meg ezt a lehetőséget. Szerintem ezt hagy döntsék már el a felhasználók! Ne az admin csinálja meg a tippvásálók stratégiáját! Ha nekem az a stratégiám, hogy Tomi kosárlabdájait nem teszem meg, mert hosszú távon bukó, akkor ne legyek már rákényszerítve, hogy megvásároljam. Ha az a stratégiám, hogy a kézit meg sem szeretném venni, mert 3 perc elteltével már nem lehet megtenni +EV-vel akkor legyen rá lehetőségem, hogy azokat ne vegyem meg és ne dobjam ki a pénzt az ablakon. Ha majd ezek a fejlesztések meglesznek akkor talán profitálni is lehet ebből az oldalból. Mert ne higgyen senki a tippmesterek szép profitjainak, azt Ti felhasználók nem tudjátok elérni. Hiszen sok tippnél jóval alacsonyabb oddsal (vagy rosszabb feltételekkel) lehet csak megtenni a fogadást. Illetve a tipp ára elviszi a profitot. Persze nagypénzzel a tipp ára elenyésző lehet.
    Itt áttérek a másik feldobott témára, hogy ki hogy csinálja:

Én úgy csináltam, hogy megtettem minden tippet, illetve úgy, hogy 1000 Ft-ot neveztem ki 1 egységnek. Pl. egy 5-ös erősségű tippet 5000-el tettem meg.

Példa:

50 tipp jön egy hónapban mind 5-ös erősséggel azaz a feltett tét 50x5000=250e Ft. Ha tippmesterek ROI értéke 6% akkor a havi nyeremény 15000 Ft. Mennyi is az ára 50 tippnek? Igen, kb. 15000 Ft. Még mielőtt azt hinnéd, hogy a profit 0 el kell keserítselek: nem annyi. Te sose fogd tudni megtenni akkora oddsal a meccseket mint a mester. Tehát a tippmester 6%-os ROI-ja nálad jó ha 5% lesz. Sőt, ha pl. egy kézi meccset kiír Tomi, hogy +2-es hendivel az 1-es csapat nyeri, de te csak -1-el tudod már megtenni akkor előfordulhat hogy Tomi nyer vele te pedig buksz. (Nem véletlen ez a példa!)

Példa 2:

Tegyük fel hogy el tudjuk érni a 6%-os ROI-t mi is, felhasználók. A példa ugyanaz 50 tipp 5-ös erősség, de az egységnyi pénzt emeljük fel 2000 Ft-ra. Ez esetben a nyereség 30000 ft, amiből 15000 ft megy a hatharomnak. Feleztünk. Kezd alakulni, de nem az igazi, hisz a hatharom kockázat nélkül megkapta a manit, te pedig kockáztattál 50*5*2000= fél millát.

A 3-as példában emeljük meg az egységnyi tétet 5000 Ft-ra, ez esetben a nyeremény 75000, ebből 15e a 63-é. Ez már így jó üzlet.
    Tippenként feltettél 25000 Ft-ot. Mivel van hogy 8-10 tipp is "fut" egyidőben az azt jelenti, hogy 200-250e Ft-od "lóg a levegőben". Mivel többször előfordult már a múltban, hogy 20-30 egységnyi visszaesések is vannak, azaz 100-150e ft ez esetben, így a tőkét ehhez mérten kell kalkulálni és a idegrendszert alakítani.

Mindenkinek sok sikert!
    Szerintem a rendszert akkor éri meg használni, ha minden tippet megteszel, folyamatosan rá vagy állva, figyeleled, mikor jön ki a legújabb tipp, és teszed egyből. Ha esetleg nem tudod megtenni megfelelő oddson, kihagyod, úgyis jön a következő tipp. Szelektálni, megpróbálni kiszűrni a "bukó" tippeket, egyenlő az öngyilkossággal. Az, hogy te megpróbálod megállapítani, hogy mik a tippmester vesztes tippjei kb. akkora illúzió, mint hogy te magad nyerő tudsz lenni. Akkor inkább az utóbbi utat próbáld meg, hátha tényleg jó vagy a sportfogadásban, és felesleges bárkit is követned.

Senior Member
    Nem müködik a gyakornoki rendszer??
    Csütörtökön még tudtam feladni meccset,ma viszont már nem ???

Administrator Admin avatara
    Idézet qwert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem müködik a gyakornoki rendszer??
    Csütörtökön még tudtam feladni meccset,ma viszont már nem ???
    Nem tapasztaltunk hibát a protipp működésében. Ha továbbra is fennáll a probléma, kérlek küldj a hibáról egy printscreent az info@hatharom.com címre!

Senior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tapasztaltunk hibát a protipp működésében. Ha továbbra is fennáll a probléma, kérlek küldj a hibáról egy printscreent az info@hatharom.com címre!
    Kitöltök minden mezőt ahogy szoktam,belekattintok a -TIPP FELADÁSA-részbe és nem történik semmi????

Senior Member
    Kiprobáltam másik böngészövel igy se történik semmi??

Idézet qwert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiprobáltam másik böngészövel igy se történik semmi??
    Minden bizonnyal 10 karakternél rövidebb szöveget próbáltál beírni az esemény mezőbe, ezért nem tudtad felvinni a tippet. Megvizsgálva az eddig feladott tippjeidet, nem használod az automatikus rendszerünket, melynek segítségéevel sokkal egyszerűbb a tippfeladás. A sportágnál a Focit kell kiválasztanid, az Esemény oldal url/azonosító mezőbe pedig az eredmények aloldalon található egyes meccsekhez tartozó INFO linket kell bemásolnod a protipp feladásakor. Ezek után az automata rendszer felajánlja a lehetséges fogadási típusokat a mérkőzéshez.

Fontos, hogy ezt a lépést figyelmesen végezd! Néhány esetben előfordulhat, hogy az automatikus rendszer nem tartalmazza a kívánt fogadási eseményt, ekkor a sport legördülő mezőben válaszd a Foci2-t, ahol szabadon kitöltheted a mezőket. (Csak akkor használd, ha az automatikus rendszer nem tartalmazza a fogadási eseményt!)

Senior Member
    Minden bizonnyal 10 karakternél rövidebb szöveget próbáltál beírni az esemény mezőbe, ezért nem tudtad felvinni a tippet. Megvizsgálva az eddig feladott tippjeidet, nem használod az automatikus rendszerünket, melynek segítségéevel sokkal egyszerűbb a tippfeladás. A sportágnál a Focit kell kiválasztanid, az Esemény oldal url/azonosító mezőbe pedig az eredmények aloldalon található egyes meccsekhez tartozó INFO linket kell bemásolnod a protipp feladásakor. Ezek után az automata rendszer felajánlja a lehetséges fogadási típusokat a mérkőzéshez.

Fontos, hogy ezt a lépést figyelmesen végezd! Néhány esetben előfordulhat, hogy az automatikus rendszer nem tartalmazza a kívánt fogadási eseményt, ekkor a sport legördülő mezőben válaszd a Foci2-t, ahol szabadon kitöltheted a mezőket. (Csak akkor használd, ha az automatikus rendszer nem tartalmazza a fogadási eseményt!)
    Köszönöm a segitséget,sikerült.

Senior Member Molni82 avatara
    Helló
    Most vágtam bele a protipp rendszerbe ezért még nem tiszta minden.
    Tetszik nagyon a statisztikai rész, ahol részletesen vezetve van minden. Viszont kérdezném, h a lezárt tippek szekcióból lehet-e törölni tippet? Mivel hiába vettem meg egy tippet azt nem tudtam megfogadni. Plusz régről is vannak benne ingyenes tippek amik így megváltoztatják a valódi egyenleget.
    Ha esetleg nincs ez a lehetőség benne, akkor megfontolás tárgyáva tehetnétek, h azokat a tippeket ki lehessen venni amik nem kerültek tényleges megfogadásra. A pontos statisztika vezetéshez ez szükséges lenne.
    Köszönöm
    Utoljára módosítva: Molni82 által: 2014.12.14 13:09

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló
    Most vágtam bele a protipp rendszerbe ezért még nem tiszta minden.
    Tetszik nagyon a statisztikai rész, ahol részletesen vezetve van minden. Viszont kérdezném, h a lezárt tippek szekcióból lehet-e törölni tippet? Mivel hiába vettem meg egy tippet azt nem tudtam megfogadni. Plusz régről is vannak benne ingyenes tippek amik így megváltoztatják a valódi egyenleget.
    Ha esetleg nincs ez a lehetőség benne, akkor megfontolás tárgyáva tehetnétek, h azokat a tippeket ki lehessen venni amik nem kerültek tényleges megfogadásra. A pontos statisztika vezetéshez ez szükséges lenne.
    Köszönöm
    Egyelőre erre nincs lehetőség a rendszerben, gondolkodunk rajta, hogyan lehetne ezt jól megcsinálni. Addig is érdemes lehet a statisztikát excelben külön vezetni.

Oldal: 11 / 32 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •