Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 52 (52) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Bet 22

Senior Member varin avatara
    Idézet sz.czenter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6-6 egy eredmény tiebreakre fogadsz és feladják akkor meg törlik a tippet! Azért ez is egy vicc! A fogadóirodák azt csinálnak a fogadókkal amit akarnak! Sajnos a fogadó soha nem jár jól! Teljesen mindegy hogy logikailag hogy lett volna, mivel nem lett befejezve a meccs! Nem érték el a 13,5 game fölötti játékot! Teljesen mindegy! Mert ha tegyük fel 1-6 3-4 lett volna akkor jogos , de így viszont nem tudom elfogadni! Ez pont olyan hogy egy meccsen vezet az egyik csapat 3-0 ra (volt már ra példa) és van hatra 1 perc és rendbontás miatt félbeszakad a meccs akkor törlik a meccset! Mi jogon hiszen 1 perc alatt nem lehet 3 gólt rúgni! Sajnos be kell látni hogy bármit megtehetnek a fogadokkal! Ne haragudj de nem ertek veled egyet
    Megértelek, de sajnos igazából mindegy, hogy mit gondolunk, mert valószínűleg a fogadóiroda szabályzatában le van írva, hogy ilyenkor milyen kiértékelés a mérvadó, te pedig ezt elfogadtad, amikor regisztráltál.

Junior Member
    Nekem már gyanúsan semmi bajom nem volt az irodával!
    Skrillre engedett csak utalni és a kommentek miatt csak 10 ezresével szedtem ki 200 ezren felüli összeget!
    Egyszerre nem akartam többet kikérni!
    De soha semmilyen dokumentumot nem kértek tőlem!
    Be is ajánlottam az irodát másnak és ugyanúgy járt mint itt sokan!
    Befizetés után 0 volt a max tét!
    Ezek után nem is értem!
    Szerencsés voltam de többet én sem kisérleteznék vele!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •