Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Pkr

Member

Pkr

Meg nincs szamlam ennel az irodanal, viszont szeretnek, mivel reszt veszek a tippligaban. Az lenne a kerdesem, hogy meg ervenyes a 25$ bonusz, mert az oldalon 2014 december 31.-en lejart?

Administrator Admin avatara
    Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg nincs szamlam ennel az irodanal, viszont szeretnek, mivel reszt veszek a tippligaban. Az lenne a kerdesem, hogy meg ervenyes a 25$ bonusz, mert az oldalon 2014 december 31.-en lejart?
    A $25 freebet promóció továbbra is él, hamarosan javítva lesz a dátum is. A megszerzésének részleteit, kérlek, olvasd el a PKR fogadóiroda bemutató oldalunkon.

Member
    Kozben rakerdeztem en is, de a PKR ugyfelszolgalata azt mondta, hogy mar nem ervenyes.

Kozben rakerdeztem en is, de a PKR ugyfelszolgalata azt mondta, hogy mar nem ervenyes.
    Az ügyfélszolgálat valószínűleg csak ránézett a dátumra, és azt látta, hogy lejárt, pedig valójában ez már meg lett hosszabbítva, csak nem került kijavításra a dátum. Ha esetleg nem kapnád meg a freebetet a feltételek teljesítése után, csak írj egy e-mailt az info@hatharom.com e-mail címre és jóváíratjuk neked manuálisan.
    csaby18 likes this.

Junior Member
    PKR poker reisztráció érvényes a sportfogadásra is, vagy arra külün lehet regisztrálni mint a Betwaynél?

Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PKR poker reisztráció érvényes a sportfogadásra is, vagy arra külün lehet regisztrálni mint a Betwaynél?
    Igen, érvényes a sportfogadásra is, de csak akkor lehetsz jogosult a különféle hatharmas nyereményjátékokban a díjazásra, ha pókeres regisztrációd a pokerakademia.com-on keresztül hoztad létre.

Member
    @Admin: Van valami hir a bonuszrol?

@Admin: Van valami hir a bonuszrol?
    A PKR-bónusz továbbra is érvényes. Részletek itt: PKR fogadóiroda

Member
    Sajnos nem ugy nez ki, mivel tegnap reggel befizettem 20$. Az elso tipp sajnos vesztes volt, 3-as oddson. Irtam nekik emailt, chatten is beszeltem veluk, de azt mondtak, hogy ilyen promo nem letezik. Utanna neznetek?

Sajnos nem ugy nez ki, mivel tegnap reggel befizettem 20$. Az elso tipp sajnos vesztes volt, 3-as oddson. Irtam nekik emailt, chatten is beszeltem veluk, de azt mondtak, hogy ilyen promo nem letezik. Utanna neznetek?
    Kérlek, írd ezt meg az info[kukac]hatharom[pont]com címre.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •