Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen

Téma: Comeon

Junior Member

Comeon

Tisztelt hathárom!

A nevezett fogadóirodához regisztráltam az önök linkjén keresztül, majd befizettem 25€-t a +25€ bónuszra is igényt tartva szeptember 19.-én. Azonban még sem a befizetett összeg sem a bónusz nem jelent meg a számlámon. Már írtam többször az ügyfélszolgálatukra, de állandóan halogató, kitérő választ adnak. Megköszönném ha tudnának segíteni az ügyben.

Administrator Admin avatara
    Idézet reja79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt hathárom!

A nevezett fogadóirodához regisztráltam az önök linkjén keresztül, majd befizettem 25€-t a +25€ bónuszra is igényt tartva szeptember 19.-én. Azonban még sem a befizetett összeg sem a bónusz nem jelent meg a számlámon. Már írtam többször az ügyfélszolgálatukra, de állandóan halogató, kitérő választ adnak. Megköszönném ha tudnának segíteni az ügyben.
    Kérlek, írd ezt meg nekünk az info[kukac]hatharom[pont]com email címre, és írd bele az emailbe a Comeon felhasználóneved is!

Junior Member
    Köszönöm! Már megoldódott a dolog.

Junior Member
    Az oldalukon az vagyon írva hogy magyaroknak nem jár befizetési bónusz és a supportos (Emma) is megerősítette.Itt viszont az iroda ismertetőjében szerepel,le kéne venni mert ez így nem korrekt.

Junior Member
    Mégegyszer átolvastam az ismertetőt és látom hogy jár ha tőletek regisztrálok.Akkor bocs az előző hozzászólásért.Befizetek Visával és remélem különösebb küzdelem nélkül megkapom.

Junior Member
    Sikerült egy tartalmas félórát eltölteni az élő supportjukkal és nem jutottam semmire.Mint egy papagáj:magyaroknak nem jár,magyaroknak nem jár.Van értelme hogy levelet írjak?Tudtok segíteni?A profilomnál már megadtam az azonosítóm és az emailem is ugyanaz itt is mint a ComeOn-nál.

Junior Member
    Comeon-ról szeretnék kifizetni skrill-re de nem tudok, tudna valaki segíteni ? Személyi,lakcím, meg skrill-ról képet már elküldtem nekik el is fogadták. De mikor kiválasztom, hogy skirll-re szeretnék kifizetni és beírom az összeget azt írja, hogy nincs skrill számla hozzá adva. Jó mondom, de nem is tudom hol hozzá adni. Esetleg valaki valami ötlet !

Member
    Először be kell fizetni skrillről.
    Nekem ment minden doksi, plussz telefon számot érvényesíteni kellet anélkül nem fizetnek ki.

Junior Member
    Megvan minden telefonszám is email is. Be is fizetem.

Member
    Adventi naptár itt is megy elvileg napi 10 freespint kapnak akiknek volt már befizetésük.
    Nyereményt nem kell forgatni azonnal főszámlára megy. Érdemes 29$ adott.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •