Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 89 (89) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Bet365 - A legtöbb élő fogadás!

Junior Member
    Új regisztrálóknak van bónusz? Ha igen, hogy működik?

Administrator Admin avatara
    Szia!

Természetesen a bet365-nél az újonnan regisztráló játékosok jogosultak maximum 15 ezer forint értékű kezdő bónuszra, amelyet fogadó kreditek formájában kapsz meg az irodától. A regisztráció során használd a H3WIN bónuszkódot!

A bónuszt az első befizetésedet követően kell igényelned (erre maximum 30 napig lesz lehetőséged), a bónusz összege pedig megegyezik az első befizetésed összegével. A maximum bónusz 15 ezer forintnyi fogadási kredit lehet.

Igénylést követően a fogadási kreditek megjelennek a számlaegyenlegeden, de azok kiváltásához teljesítened kell néhány forgatási követelményt. A bónusz összegét nem lehet kivenni, de a fogadási kreditekből származó nyeremények megjelennek majd a Kivehető egyenlegedben.

További részletes leírást a bet365 regisztrációjáról és a kezdő bónusz feltételeiről ITT találsz!
    https://www.hatharom.com/fogadoirodak/bet365

Ha bármi kérdésed van, tedd fel bátran itt a fórumban vagy akár az info@hatharom.com e-mail címen!

üdv.

Junior Member
    Köszönöm szépen a választ! :-)
    Admin likes this.

Junior Member
    Sziasztok!

Melyik banknál ajánlotok számlát nyitni kifejezetten bet365-höz? Tehát semmi másra nem használnám csak befizetnék a bet365-re illetve ha úgy adódik kifizetnénk onnan. Valami nagyon minimális költségű dolog érdekelne! Előre is köszönöm!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Otp

Junior Member
    Üdvözlök itt Mindenkit!
    Kicsit más kérdésben, de bet365 fogadóirodával kapcsolatosan írok ide. Az lenne a kérdésem, hogy ma este 18 óra után és még jelenleg is volt-e, van-e problémája valakinek futball fogadásokkal kapcsolatosan. Ugyanis Én nem tudtam fogadásomra tétet tenni, mert nem fogadta be. Beírtam az első számot és már tovább nem lehetett a többit. Várom észrevételeiteket.

U.I. Mostanáig sem oldódott meg a problémám, nem fogad be semmilyen tétet, nem tudok fogadni, ez lehet korlátozás egyik formája, vagy valamilyen technikai probléma.?
    Utoljára módosítva: rodnás által: 2021.02.19 09:44

Junior Member
    Nálam is ugyanez volt, de már helyreállt. Mobilról viszont működött tegnap is.

Junior Member
    Köszönöm hozzászólásodat. Nekem másik gépről sem ment, mobilt nem próbáltam. Néhány perce már nálam is helyreállt. Sok nyertes tippet, sok pénzt kívánok! Üdv.

Junior Member
    Az rám férne, köszönöm! Viszont kívánom!

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •