Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (75) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Bet365 - A legtöbb élő fogadás!

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Nem lehet tudni, de Bet365 ebből a szempontból (is) a jobb irodák közé tartozik, szóval egy átlagos/jó fogadónak olyan nagyon nincs mitől félnie.

Junior Member action9 avatara
    Lehet fura a kérdés, de mivel már nagyon régen elígérkeztem hozzájuk (még anno a póker miatt) talán kérdezhető. Miért éri meg bárkinek (mondjuk 63) is az, hogy innét regisztráljon valaki? Egyszeri bónusz vagy rake...

Junior Member
    Idézet action9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet fura a kérdés, de mivel már nagyon régen elígérkeztem hozzájuk (még anno a póker miatt) talán kérdezhető. Miért éri meg bárkinek (mondjuk 63) is az, hogy innét regisztráljon valaki? Egyszeri bónusz vagy rake...
    Szerintem mindkettő.

Junior Member
    Most kaptam:

"Sajnálattal értesítjük, hogy egy a számláján történt ellenőrzést követően a telefonos fogadási szolgáltatásunkat a jövőben nem tudjuk biztosítani Önnek, valamint bár a weboldalunkon megtett fogadásait továbbra is elfogadjuk, a további fogadásai közben korlátozások léphetnek fel.

Amennyiben továbbra is használni szeretné szolgáltatásainkat, az alább felsorolt minden ügyfél részére elérhető Sport akciókon kívül nem lesz jogosult más ajánlatokra és promóciókra: Channel 4/1 kockázatmentes fogadás ajánlat, Kiemelt verseny kockázatmentes fogadás ajánlat, Sky Dogs 2/1 kockázatmentes fogadás, Garantált legjobb nyereményszorzó, Verseny érték akciók, Ausztrál futball gyűjtő bónusz, 0:0 - pénzvisszafizetés, 100% labdarúgás bónusz, 50% parlay bónusz és 50% európai kosárlabda bónusz.

Biztosíthatjuk arról, hogy döntésünket alapos megfontolás után hoztuk meg és az nem akadályozza a játéklehetőséget és a bónuszok igénylését a játék termékeken."

Szerintetek van bármi teendő? Mit ajánlotok mobilos alternatívának arra az esetre, ha nem lennék gépközelben?

Junior Member czombacs avatara
    Sziasztok, én is a fenti üzenet kaptam, illetve le is korlátozódtak a maximálisan megtehető összegek jelentősen. Valaki találkozott már hasonlóval?

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet czombacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, én is a fenti üzenet kaptam, illetve le is korlátozódtak a maximálisan megtehető összegek jelentősen. Valaki találkozott már hasonlóval?
    Hali!
    Bukisamurai Ő már találkozott!

Junior Member czombacs avatara
    Köszi a választ, én is erre gondoltam sajnos. Ha elkezdek bukni, akkor feloldják vajon a limitet?

Junior Member
    Hmm, köszi.
    Mit tudtok ajánlani ehelyett a fos helyett, ahol vannak ilyen kis piacos meccsek is, és mobilról problémamentes a fogadás?

Junior Member
    Nagyobb a baj, mint gondoltam. A mostani dartsot a szükséges tét kábé 20%-áért tudtam megtenni.

Senior Member mr.blonde avatara
    valszeg ez a számla akkor kuka, próbálj csinálni egy másikat, hozzátartozó vagy haver nevével - fontos, hogy a lakcím ne egyezzen -. , mert a bet365-nél nincs jobb alternatíva. a korlátozás elkerülése végett, ne nagyon maxold ki a dolgokat (pár dollárral mindig kevesebbet rakj), néha hints el egy-két likvid piacos fogadást vagy kombit stb. jobbat sajnos nem tudok.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •