Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (61) összesen
Like Tree7Likes

Téma: betway

Member

betway

Első sorban az admintól szeretnék kérdezni. SBR C- értékeli ezt a bookie-t. Tetszik ez az ingyenes fogadás, de így egy kicsit bizonytalan vagyok. Ha valami problémám lenne betway-el, akkor számíthatók az oldal támogatására? Itt gondolok emailre stb... Ha van valakinek bármilyen tapasztalata az irodával meg írhatná. Köszönöm.

Senior Member Noemail avatara
    A C- önmagában nem sokat jelent. Az Unibet is C- besorolást kapta, mégis az egyik legmegbízhatóbb magyar nyelvű iroda.

Junior Member
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni az irodát,csak nem tudom hogy mennyire stabilak,télleg visszatérítik e a pénzt,ugyanis nem szeretnék 18500ft-ot beszopni.Kérdezném az admint hogy ha valami probléma van akkor tud e segíteni,illetve van e már tapasztalat erről a promóról?

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Attól hogy C-, nem kell félni. Vannak magasabb kategóriában olyan irodák, amit én ZS kategóriába se sorolnék, és persze fordítva is. Ahhoz, hogy valamelyik iroda mondjuk A-s besorolást kapjon, elég sok feltételnek kell teljesülnie: gyors be/kifizetések, magas limitek, magas oddsok, mindez hosszú-hosszú éveken keresztül fenntartva, ami azért nem egyszerű...

Én évekkel ezelőtt játszottam náluk, akkor szerintem még jóval gyengébb volt az iroda, de nem emlékszem hogy problémám lett volna velük.

Administrator Admin avatara
    Idézet bendehal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első sorban az admintól szeretnék kérdezni. SBR C- értékeli ezt a bookie-t. Tetszik ez az ingyenes fogadás, de így egy kicsit bizonytalan vagyok. Ha valami problémám lenne betway-el, akkor számíthatók az oldal támogatására? Itt gondolok emailre stb... Ha van valakinek bármilyen tapasztalata az irodával meg írhatná. Köszönöm.
    Kedves bendehal!

Természetesen minden segítséget igyekszünk megadni, az irodával kapcsolatban állunk, így nyugodtan fordulhatsz hozzánk, amennyiben kérdésed merülne fel.

Member
    Regisztráltam a Hatháromról, befizettem Visa kártyával 60 eurót, és meg is jelent 50 euró bónusz a számlán. Egyelőre nem lehet hozzáférni, csak ha megtörténtek a feljogosító fogadások a megfelelő értékben. A Betway honlapján 5 font, vagy ennek megfelelő valuta a feljogosító fogadások minimum összege. Szerintem ha fontban nyitok a számlát, akkor 50 font bónuszt írnak be, úgy valamivel jobban jártam volna.

Junior Member
    Kedves Admin! Én egy megerősítést szeretnék kérni, hogy jogosult-e minden magyar állampolgár, kicsit körülnéztem a honlapon és ezzel találkoztam:

"2. This offer is only valid to New Customers who reside in the following countries: Austria, Finland, Germany, Ireland, Norway, Sweden, Switzerland and United Kingdom and must be claimed within 30 days of a Real Account being registered at Betway Sports.

3. To qualify for the Free Bet offer, a minimum of £10 (or the customer’s currency equivalent) must be deposited using a valid debit/credit card or PayPal at Betway within 30 days of a Sports Account being registered."

Akkor Skrill-en keresztül sem érvényes a bónusz teljesülése, csak a két opcionális utalási módokon.

Administrator Admin avatara
    Idézet kisroka01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin! Én egy megerősítést szeretnék kérni, hogy jogosult-e minden magyar állampolgár, kicsit körülnéztem a honlapon és ezzel találkoztam:

"2. This offer is only valid to New Customers who reside in the following countries: Austria, Finland, Germany, Ireland, Norway, Sweden, Switzerland and United Kingdom and must be claimed within 30 days of a Real Account being registered at Betway Sports.

3. To qualify for the Free Bet offer, a minimum of £10 (or the customer’s currency equivalent) must be deposited using a valid debit/credit card or PayPal at Betway within 30 days of a Sports Account being registered."

Akkor Skrill-en keresztül sem érvényes a bónusz teljesülése, csak a két opcionális utalási módokon.
    Kedves kiskroka01!

Az ajánlat a hatharom.com linkjén keresztül regisztráló magyar állampolgárok számára elérhető. A betway terembemutató oldalunkon található utasítások szerint kell regisztrálni az ingyenes fogadás aktiválásához. A bónusz skrill használatával nem érhető el, kizárólag bankkártyás befizetéssel!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha regisztráltam és rádobom a komplett összeget egy háromkimenetelű mérkőzés egyik kimenetelére (1.95), akkor utána elérhető lesz igaz a freebet?

A freebetnek van "minimum" oddsa, továbbá a kérdésem még az, hogy van a freebetnek megforgatási követelménye?

Köszönöm!

Csak azért, mert ha megforgatásköteles, akkor nem 18500-at fizetek be, mert akkor túl sok pénzem lenne egy irodában "kötött", hanem csak mondjuk a bónusz felét vállalnám be 9000 körül.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •