Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (61) összesen
Like Tree7Likes

Téma: betway

Senior Member
    Üdv!

Úgy hallottam a Betway is kivonult a magyar piacról, már be sem engedi a magyarokat, ha jól tudom, legalábbis én már nem tudok belépni.
    Emailben erről semmilyen infót nem kaptam, általában előre szokták jelezni, hogy vegyük ki a pénzüket stb.
    Igazak a hírek vagy csak valami technikai probléma lehet náluk?
    Köszi a segítséget!

Member
    Most engem se enged be csak zenmate segítségével. Tegnap még fogadtam náluk. Nem tudom, mi lehet, én reménykedem, a Betvictor is egy hétig nem volt elérhető, aztán most megint elérhető.
    borisz18 likes this.

Senior Member
    Én zenmate-val se tudok belépni, köszi azért!

Member
    Illetve tegnap zenmattel csak megjelent az oldal, belépni nem léptem, ma megjelent simán is, de nem engedett be, írtam nekik, de nem válaszoltak. Most én is olvastam egy forumban, hogy kivonultak innen, valószínű, hogy így van. Mondjuk nekem egy kicsit gyanús volt az iroda, olyan értelemben, hogy nem komolyan vehető, mert ugyan hirdették magukat nagyobb csapatok mezén meg oldalakon, de a felületük elég fapados volt szerintem.

Egyébként SLBbet (nem LSBet) irodával is ugyanígy jártam a napokban. Nem tudok belépni, az a válasz fogad minden belépési próbálkozásnál, hogy az én országomból nem fogadnak játékosokat, emailre pedig nem válaszolnak napok óta. Még az a szerencsém, hogy nem sok pénzem ragadt benn ennél a két irodánál, összesen talán 10 €. De tényleg szemétség, hogy minden előzetes figyelmeztetés nélkül zárolnak számlákat. Eddig még nem mentem fel az SBR-re panaszkodni, de most lehet, hogy megteszem.
    borisz18 likes this.

Administrator Admin avatara
    A betway tájékoztatása szerint természetesen a magyar játékosok hozzá fognak jutni a betway-számlájukon lévő pénzükhöz, ennek érdekében minden éríntett vegye fel a kapcsolaot a betway ügyfélszolgálatával, akik live chaten is elérhetőek itt.

Member
    Betwaytől kaptam levelet, hogy visszatérítik a számlámon lévő 20 eurot, én 5 eurora emlékszem, hogy volt a számlámon, szerintem közben megérkezett rá a Hathármas nyeremény játékból származó freebet és azzal együtt lett 20 euro. Így végül is rendesek meg jobban is járok, ha freebet helyett pénzt kapok a Skrillre.

Írtam az SLBet irodáról, hogy nem enged be meg nem válaszol, most két hét után újra elérhető az iroda, de levélre ugyanúgy nem válaszolnak.

Junior Member
    Te kerested meg őket először, vagy ők jelentkeztek? Én még nem kaptam e-mailt, már épp érdeklődni akartam, hogy hogy jutunk a pénzünkhöz. Az jó lenne ha a tippliga nyereményt is fizetnék, igaz én nem számítottam rá, azt hittem az bukta.

Member
    Én írtam nekik először.

Junior Member
    Tisztelt admin! Sikerült egyeztetni a betway-jel? Nekem utaltak ki egy kisebb összeget, szerintem a tippliga nyereményem, de mi lesz a többivel? Vagy keressem őket?

Member
    Nekem válaszoltak egy hete, hogy küldik a pénzt, de eddig még nem érkezett meg. Nem tudom én sem, hogy zaklassam őket, vagy az oldal valamilyen kapcsolatban van velük ezen a téren és jobb ha a Hathárom intézkedik.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •