Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (61) összesen
Like Tree7Likes

Téma: betway

Member
    Nekem megadták. Kifizetésem is volt már az irodánál, egyelőre semmi gondom velük.

Junior Member
    most az nem világos még,hogy ha én befizetek pl 10e ftot,fogadok belöle tegyük fel 1 meccsre:mondjuk 2szeres odszon,és ezt elveszítem,akkor a 10e ftot milyen formába irja jóvá?újra fogadhatok vele vagy akár ki is utalhatom?ez a dolog nem teljesen világos nekem,valaki lécci magyarázza el az egésznek a menetét!Köszi

Member
    Amennyit befizetsz, annyi freebetet kapsz egész 50 fontig. Utána még meg kell játszani a befizetés teljes összegét egyszer. Aztán lehet a freebettel fogadni, és utána lehet kifizetést kérni.
    Ha befizetsz 10 fontot és fogadsz vele, majd elveszíted, akkor egy 10 fontos freebetet kapsz.
    De itt az oldalon az iroda bemutatásánál ennél részletesebben meg jobban is le van írva.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet laja80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most az nem világos még,hogy ha én befizetek pl 10e ftot,fogadok belöle tegyük fel 1 meccsre:mondjuk 2szeres odszon,és ezt elveszítem,akkor a 10e ftot milyen formába irja jóvá?újra fogadhatok vele vagy akár ki is utalhatom?ez a dolog nem teljesen világos nekem,valaki lécci magyarázza el az egésznek a menetét!Köszi
    Befizetsz 10K-t, amit mondjuk elbuksz (az egészet ráteszed egy meccsre a példádban szereplő 2-es oddson). Megkapod a freebetet, amivel fogadsz egy meccsre. És itt csak a nyeremény jelenik meg a számládon majd. Tehát ha 10,000-s freebeted van és nem nyer a fogadás, akkor nem kapsz semmit sem. Értsd: a 10K-s freebet is "eltűnik". Ha viszont nem csak a 2-es oddsú fogadásod nyer, de a freebeted is, akkor igen jól ki tudsz jönni.

Annak ellenére, hogy én buktam a freebetet, nem mondhatok rosszat az iroda. Még papírok sem kellettek a kifizetéshez.
    Ilyen feltételekkel ez a freebet igencsak jó. Mindenképp ajánlom!

Junior Member
    Ha jól látom nem lehet Ft számlát nyitni. Akkor ha eurósat nyitok mennyi a freebet, kb 60-ra tippelem. Meg tudná mondani valaki aki eurós számlát nyitott?

Member
    Nekem 60 euro befizetésre 50 euros freebetet adtak.

Junior Member
    Sziasztok! Ti el tudjátok érni a betway.com-ot. Nekem 2 napja nem sikerül..

Junior Member
    Amennyiben a 63-ról regisztrálok, akkor a Pokerakaémia is be lesz kötve, vagy annyira azért nem vagytok egyek? Értelmesebben, megkaphatom a sportfogadási és pokerbónuszt illetve az egyéb (race) kedvezményeket is?...:-)

Junior Member
    Sziasztok! A hathárom linkjén keresztül regisztráltam a betway fogadóirodához. Be is fizettem 66Eurót a számlámra skrillen keresztül, ahogy az az útmutatótokba szerepel, de a free bet egyelőre nem jelent meg. A leírásba és az útmutatóba nem szerepel, hogy skrilles befizetésnél nem vagyok jogosult a free betre, vagy mégis az a baj? Köszönöm segítségetek!

Administrator Admin avatara
    Szia. Sajnos a freebet csak bankkártyás befizetéssel jár. Amennyiben jelzed a Betway ügyfélszolgálatának, hogy ezt nem tudtad, külön elbírással előfordulhat, hogy megadják neked utólagos bankkártyás befizetésre is.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •