Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (61) összesen
Like Tree7Likes

Téma: betway

Administrator Admin avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azért, mert ha megforgatásköteles, akkor nem 18500-at fizetek be, mert akkor túl sok pénzem lenne egy irodában "kötött", hanem csak mondjuk a bónusz felét vállalnám be 9000 körül.
    Kedves Noemail!

Ha 1.75 feletti oddsot játszol meg a befizetésed teljes összegével, akkor elérhető lesz a freebet, amelyből fogadhatsz, a téten felül nyert összeget pedig szabadon felhasználhatod. A freebet csak fogadásra használható, kiutalni nem lehet, így forgatási követelmény sincs.
    Noemail likes this.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltam a Hatháromról, befizettem Visa kártyával 60 eurót, és meg is jelent 50 euró bónusz a számlán. Egyelőre nem lehet hozzáférni, csak ha megtörténtek a feljogosító fogadások a megfelelő értékben. A Betway honlapján 5 font, vagy ennek megfelelő valuta a feljogosító fogadások minimum összege. Szerintem ha fontban nyitok a számlát, akkor 50 font bónuszt írnak be, úgy valamivel jobban jártam volna.
    Neked hol jelent meg a bónusz a számládon? Hol látod? Én ma fizettem be Mastercarddal 50 fontot és cask az 50 fontot írja ki, pedig innen regeltem.

Igaz, még nem fogadtam, de ahogy írtad, még te sem teljesítetted akkor a feltételeket.
    Utoljára módosítva: Noemail által: 2014.05.14 13:29

Member
    Nekem befizetés után egyből megjelent, még mielőtt fogadtam volna az oldal jobb felső részében, ahol a felhasználónév, számla, bejelentkezés felíratok meg gombok találhatók. Most már nem látható, mert teljesítettem a forgatást és az előbb használtam fel.
    Noemail likes this.

Nekem befizetés után egyből megjelent, még mielőtt fogadtam volna az oldal jobb felső részében, ahol a felhasználónév, számla, bejelentkezés felíratok meg gombok találhatók. Most már nem látható, mert teljesítettem a forgatást és az előbb használtam fel.
    Köszi.
    Nekem sajnos nincs ilyen.

Most már nekem is megjelent
    Várni kellett az első fogadásra

A freebetet majd egyösszegben kell feltenni (még messze vagyok tőle ), vagy ott is minimum 5 fontonként?

Bármilyen piacra fel lehet tenni? Én pl a holnap Greuther F - Hamburg gólok száma felett 2,5-re akarom tenni. Kétkimenetelű eseményt is meg lehet tenni?

Köszönöm a választ!

Member
    Freebetet egy összegben érdemes feltenni, mert csak egyszer lehet használni, és a fel nem használt része elveszik. Nem nagyon tudok kikötésekről, hogy milyen piacon lehet vagy nem lehet használni, de azért érdemes utána nézni, lehet hogy van valami kitétel. Én is egy under/over fogadást tettem vele, szerintem a Hamburg meccsre is nyugodtan mehet.
    Noemail likes this.

Freebetet egy összegben érdemes feltenni, mert csak egyszer lehet használni, és a fel nem használt része elveszik. Nem nagyon tudok kikötésekről, hogy milyen piacon lehet vagy nem lehet használni, de azért érdemes utána nézni, lehet hogy van valami kitétel. Én is egy under/over fogadást tettem vele, szerintem a Hamburg meccsre is nyugodtan mehet.
    Köszi, végül rátoltam az egészet G-re még délelőtt. Háromesélyes fogadás, top ligából, 2 feletti odds. Ebbe szerintem nem köthetnek bele

Junior Member
    üdv!mik a tapasztalatok a freebetröl,érdemes vele foglalkozni?

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •