Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen

Téma: Unibet

Administrator Admin avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló Mindenki!

Talán nem vagyok egyedül a következő esettel! Szóval, az iroda küldött egy üzenetet, amelyben azt a lehetőséget kínálták, hogy ha kötök egy fogadást 3500 HUF értékben az NB I zárófordulójára, akkor egy olyan értékű ingyenes élőben felhasználható fogadást kapok, ami a záró fordulóban esett gólok száma szorozva 300 HUF-tal. Az eredmények alapján egy 4500 HUF értékű ingyenes fogadást kellett volna kapni, de mára már a csábító üzenet is eltűnt!
    A fogadóiroda tájékoztatása szerint a kvalifikációs feltételek teljesítése ellenőrzés alatt van, és a jogosultak számára hamarosan jóváíródik az ingyenes fogadás.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Kis reklamálás után megadták az ingyenes fogadást!

Senior Member Molni82 avatara
    Sziasztok.
    Egy kis segítség kellene. Állandóan kapok emailt különböző bonuszokrol. 10 napja a BL döntőre tettem is fel pénzt, 50% bónusz max. 15000ft. Fel is töltöttem, egyből ott a pénz 45000ft. Fogadtam már rengeteget, több százezer forintnyi feltett tét. Azóta sikerült az egyenleget 300000ft felé vinni.
    De az a bónusz továbbra is ott van.
    Ezek szerint nem sportfogadási bónuszt, hanem kaszinó bónuszt kaphattam. Amit ugye 525000ft feltett tettél kell kijátszani. Ezt nem szeretném, így is elkaszinoztam már elég sokat.

Ha valóban kaszinó bónuszt kaptam, hogy fogadhatnak vele focira?
    A számítást sem értem.
    A beszámított összegem szépen lassan növekszik a fogadasokkal, de nem nagyon értem a logikát.
    Valaki tudna segíteni?

Screenshot_2020-09-04-08-27-20-292_com.android.chrome.jpg

Senior Member Molni82 avatara
    Előzőhöz.
    Nyílván ha elkaszinozok még 385e Ft akkor felszabadul a pénz. Ezt nem szeretném, sportfogadasbol szeretném megoldani.
    Ha valamit fogadok, akkor a beszámított összeg pont annyival csökken. Nyertes fogadasnál ,a nyereménnyel növekszik.
    Ha nekiállok kaszinozni, akkor ez az összeg csökken.
    Teljes homály, és sehol nem látom azt h miként kéne ezt a bónuszt kipörgetnem sportfogadassal.

Junior Member kriszkova95 avatara
    Sziasztok!! Unibeten milyen kifizetési formák vannak?? Mastercardos kártyára lehet kiutalni, vagy csak Visa kártyára? Köszönöm a válaszokat

Üdv,
    Kriszkova95

Valaki legyen szíves adjon rá választ, mert ahogy nézem az Unibet jobb szorzókat kínál mint a Bet365!!
    !!

Senior Member varin avatara
    Idézet kriszkova95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!! Unibeten milyen kifizetési formák vannak?? Mastercardos kártyára lehet kiutalni, vagy csak Visa kártyára? Köszönöm a válaszokat

Üdv,
    Kriszkova95
    Van mastercardos kiutalás is.

Köszi szépen Varin a hozzászólásodat

Member
    Délután 16.00 kezdődő Vác női kézi meccsre volt egy fogadáson ami kb 17.45 kor véget ért .Azóta (20.40 jelenleg) nem sikerült jóváírniuk , ami azért érdekes mert azzal lenne még a bónuszom teljesítése , és úgy tudnám használni a magyar válogatottra az élő fogadást , de így nem tudom . Valakinek valami ötlete, javaslat, mit tehetek?

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Délután 16.00 kezdődő Vác női kézi meccsre volt egy fogadáson ami kb 17.45 kor véget ért .Azóta (20.40 jelenleg) nem sikerült jóváírniuk , ami azért érdekes mert azzal lenne még a bónuszom teljesítése , és úgy tudnám használni a magyar válogatottra az élő fogadást , de így nem tudom . Valakinek valami ötlete, javaslat, mit tehetek?
    Szia!

Ez elég szerencsétlen helyzet, esetleg chaten megpróbálhatod őket megkérdezni, de ilyenkor este csak angol nyelven elérhető.
    Esetleg nézd meg, hogy a bónuszajánlatok között nem szerepel e nálad a kézi-meccs.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •