Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen

Téma: Hol kezdjem?

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    188bet tőlem soha nem kért semmit. Magas oddsok, tudtommal nem is korlátozzák le az embert.
    Skrill automatikus kifizetés. Több száz eurónál is 1 percen belül a számládon a pénz.
    ez tényleg így van/volt, de engem a múlt héten egyszercsak lekorlátoztak, a pénzemet pedig egyelőre nem hajlandóak kifezetni...

Member zsolo365 avatara
    basszus. az "szép" . remélem nem sok léről van szó...

Senior Member Noemail avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez tényleg így van/volt, de engem a múlt héten egyszercsak lekorlátoztak, a pénzemet pedig egyelőre nem hajlandóak kifezetni...
    Az nagyon durva

Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Említsd meg SBR-t azzal valószinüleg felgyorsítod a dolgot.
    188bet nem engedhet megmagának olyat hogy benyelje a kesst.
    Túl sokat költenek marketingre.

Junior Member
    Sziasztok!

Kicsit ugorjunk vissza a témához... :-)

Melyek a Winners welcome fogadóirodák a Pinnacle-en kívül?

köszi, T79

Member
    Ha arra gondolsz akik nem korlátoznak akkor exchange+SBObet.
    Exchange irodábol matchbook az egyetlen amit lehet használni.
    Plussz hagyományos bookieknak van egy jó néhány klonja ami úgyan azokal az oddsokat használja, így olykor egy-egy irdoda elvesztése nem olyan nagy érvágás. A kérdés már csak az mennyire meg bizhatók ezek.

Junior Member
    A betfairnél ért már valakit valamilyen korlát vagy hátrány a többi fogadóval szemben?

Junior Member
    Sziasztok! Az külföldi fogadóirodák többségénél (pl. betcl1c, u1bet) már csak EUR pénznemben lehet kifizetést kérni. A problémám az, hogy nekem nincs EUR alapú bankszámlám, így amennyiben EUR-t utalnak a HUF-ban vezetett bankszámlámra, akkor jelentős díjakat vonnak le a bankok a konverzióért. Van-e valami trükk, hogy ezt kiküszöböljem? Jelentős összegről (700-800 ezer Ft) van szó.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet Zsolti844 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az külföldi fogadóirodák többségénél (pl. betcl1c, u1bet) már csak EUR pénznemben lehet kifizetést kérni. A problémám az, hogy nekem nincs EUR alapú bankszámlám, így amennyiben EUR-t utalnak a HUF-ban vezetett bankszámlámra, akkor jelentős díjakat vonnak le a bankok a konverzióért. Van-e valami trükk, hogy ezt kiküszöböljem? Jelentős összegről (700-800 ezer Ft) van szó.
    Szerintem nyiss EUR-bankszámlát a bankodnál, vagy EUR-s Skrillt, Netellert, amiről majd bankkártyán keresztül felveheted a pénzt. Ott is lesz konverzió ha forintban veszed fel, de ha euróban veszed fel és utána váltod át forintra mondjuk pénzváltóban, kevesebbet buksz rajta.

Banned
    Idézet TrikoGyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, én abszolút kezdő vagyok a fogadások terén, a Google-ön találtam erre a fórumra is, és mivel láttam, hogy sokan hasonló cipőben járunk, gondoltam megosztok néhány magyar nyelvű linket, amit az idők alatt összegyűjtöttem, információátadás céljából.

Sok hasznos info van itt a 0-ról kezdéshez, remélem segítettem.
    Szia!

Amerikai ötletekbe várlak szeretettel.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •