Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Betclic

Junior Member
    Mindegy is, remek kis társaság ez, ahol egyetlen felhasználó sem volt képes ránézni a Betclic számlájára, lányom segítségével beszéltem velük angolul, csak nálam szedték le a Neteller deposit lehetőséget, nem indokolják meg miért, mert nem kell megindokolniuk.
    Köszönöm 63, nagyon köszönöm, ennyi volt.

Senior Member
    Üdv mindenkinek .
    Kellene egy kicsi segítség a Betclic dokumentum azonosítással kapcsolatban.
    A hatháromon keresztül regisztráltam.
    A személyi azonosítást elfogadták de a lakcímet nem fogadjál el.
    Beküldtem a lakcímkártya másolatát de nem fogadták el.
    Beszéltem az ügyfélszolgálattal azt mondták küldjek bankszámla kivonatot,elküldtem persze az sincs elfogadva.
    Megint ügyfélszolgálat a másik admin szerint bankszámla kivonatot nem fogadnak el hiába van rajta a nevem és a lakcím,de elfogadnak lakcímkártyát ha angol nyelvű,ez kicsit gáz.
    Mivel szüleimmel lakok nincs közüzemi számla a nevemen.
    Valami javaslat???
    Tudtok segíteni???

Senior Member mr.blonde avatara
    Szia!

Ezt a lakcimkártyás sztorit átéltem én is, igaz nem itt, hanem egy másik teremnél. Nem igazán vágják, hogy mi ez, több mailváltás után magyaráztam el nekik, hogy MO-n ennél profibb igazolás a lakcímre nem létezik.
    Picit szívatásnak tűnik amúgy ez a sztori, de hát valahogy igazolnod kell, hogy ott laksz, ahol a regisztrációdnál a címet megadtad. Beszélj a supporttal, mond el hogy tudsz mutatni lakcimkártyát, bankszámlát, közüzemit viszont nem, mert nincs a neveden semmi. Mondják meg, hogy ebben a helyzetben mit fogadnak el, Te pedig próbáld beszerezni.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •