Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Betclic

Member
    Van rendes app-ja, az oldal is jól működik, viszont kevesebb a választható tipp mint a Bet365-ön és a Unibeten, pl, nincs ázsiai hendi, ami még a Tippmixen is van már, szóval nálam ezen bukott meg a dolog.

Junior Member
    "A korábban még nem regisztrált tagoknak a Betclic 20 ezer forint értékben visszatéríti az első vesztes fogadását."
    Ez a mondat így helyes? Ha a 10. fogadásom lesz vesztes akkor azt téríti vissza? Gondolom nem.

A 20.000 forintos bónuszra mennék rá,csak nem látom hogy mi a feltétele. Jobban mondva azt látom,hogy nincs feltétele.

Junior Member
    Feltételek itt:
    https://www.hatharom.com/fogadoirodak/betclic/go

Én még a 17000 Cashback bónusz idején regeltem és sikeresen ki is használtam Annyival jobb volt az, hogy nem freebetként adták volna vissza vesztes fogadás esetén.
    Kb. heti / 2heti rendszerességgel van valamilyen promóció (5-10€ sikertelen fogadás freebetként jön vissza), ezeket is érdemes lehet bepróbálni. Itt is kaszáltam egyszer egy 10-nél nagyobb szorzót.
    Pénzkivétel 7 naponta 1x ingyenes, amúgy 5 € vonnak le.

Junior Member
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem semmi bajom nem volt veluk, bar jo ideje 20euros korlatom volt, amit 1 honapja levittek 1 eurora, de nem hibaztatom oket, nem ok jartak jol hosszutavon
    Szia!

Ezt észrevetted, vagy rákérdeztél az ügyfélszolgálaton, vagy jött róla e-mail? Esetleg valahol meg lehet nézni? Engem is igencsak lekorlátoztak, de olyan szinten, h már a minimum tétet se engedi felrakni. Úgy meg viszonylag nehéz játszani. Bár Chuck Norris megoldaná.

Junior Member
    Üdv mindenkinek?
    Kifizetessel kapcsolatban lenne a kérdésem a Betclic el.
    Mostanában olvasom hogy nem nagyon fizet ki, letiltanak stb..!? Ez igaz lenne? nagyobb összeget van bent. Töredékét kiutaltam, még függőben van nem hagyták jóvá. Kezdjek aggódni?!
    Ui. : e-mailre nem reagálnak

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet balazs011993 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek?
    Kifizetessel kapcsolatban lenne a kérdésem a Betclic el.
    Mostanában olvasom hogy nem nagyon fizet ki, letiltanak stb..!? Ez igaz lenne? nagyobb összeget van bent. Töredékét kiutaltam, még függőben van nem hagyták jóvá. Kezdjek aggódni?!
    Ui. : e-mailre nem reagálnak

hogy állsz a dologgal?

Junior Member
    700 svajci frank van a betclic szamlan. A kifizeteshez fel kell tolteni par szemelyazonossagot igazolo dokumentumot .Ez megtortent ugyan de a kifizetes nem tortenik meg. Emailre tegnap ota nem reagaltak ,elo chat-en pedig azt irjak h technikai problema miatt nem tudja lecsekkolni a sztorit probalkozzak egy ora mulva.

Szar a kinalat , az oddsok nem rosszak , az elo fogadas nagyon lassu egyaltalan nem ajanlom.
    Itt az oldalon figyeltem fel a betclic-re es szamomra az volt vonzo h regisztraciokor nem kellett szemelyes adatokat feltolteni. Mint utolag kiderult a kifizeteshez elengedhetetlen.

Osszessegeben bent all 700 CHF es fingom sincs h mikor jutok hozza ha egyaltaan megkapom.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet HU8148 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    700 svajci frank van a betclic szamlan. A kifizeteshez fel kell tolteni par szemelyazonossagot igazolo dokumentumot .Ez megtortent ugyan de a kifizetes nem tortenik meg. Emailre tegnap ota nem reagaltak ,elo chat-en pedig azt irjak h technikai problema miatt nem tudja lecsekkolni a sztorit probalkozzak egy ora mulva.

Szar a kinalat , az oddsok nem rosszak , az elo fogadas nagyon lassu egyaltalan nem ajanlom.
    Itt az oldalon figyeltem fel a betclic-re es szamomra az volt vonzo h regisztraciokor nem kellett szemelyes adatokat feltolteni. Mint utolag kiderult a kifizeteshez elengedhetetlen.

Osszessegeben bent all 700 CHF es fingom sincs h mikor jutok hozza ha egyaltaan megkapom.

Kifizetéshez gyakorlatilag minden teremnél muszáj igazolni magadat. reméljük csak tényleg technikai probléma lépett fel náluk, a betclic kapcsán a kifizetéssel kapcsolatos aggodalmak eddig még nem voltak jellemzőek.

Ezen a linken egyébként tudjátok értékelni a fogadóirodá(ka)t a saját tapasztalatok alapján, minden visszajelzés hasznos lehet a közösségnek.
    https://www.hatharom.com/fogadoirodak/betclic

Junior Member
    Hozzajutottam a penzemhez , ki is utaltak bar nem lehet akarmilyen szamlara fogadni az osszeget, de legalabb megerkezett.
    Az e-mail-re egyebkent nem valaszoltak semmit.
    Admin likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •