Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: Williamhill

Member jeba24 avatara

Williamhill

Sziasztok
    Azokat a felhasználókat kérdezném, akik már nyertek ezen az oldalon,hogy milyen feltételek után lehet kivenni majd a nyereményt???

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Általában kérnek papírokat, aztán utalhatod!

Member jeba24 avatara
    Értem, de ha a hatharom.com ligában nyerek azt simán kiutalhatom vagy meg kell forgatni?Bocs ha rosszul fogalmaztam.

Administrator Admin avatara
    Idézet jeba24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, de ha a hatharom.com ligában nyerek azt simán kiutalhatom vagy meg kell forgatni?Bocs ha rosszul fogalmaztam.
    A WilliamHill liga nyeremények a nyertes Skrill számlájára kerülnek jóváírásra, nem pedig a online fogadóirodánál vezetett számlára, így tehát forgatási követelmény nincs. Azon tippligák esetében, ahol a nyeremény közvetlenül a fogadóiroda számlára érkezik, jellemzően van forgatási követelmény. Ennek mértéke fogadóirodánként változik.

Member jeba24 avatara
    Mi az a skrill számla?Lehet hülye kérdés.Akkor ebből majd tudok fogadni a williamhiil oldalon?

Nyitottam eggyet.Ha nyerek a tippligán mit kell megadni hogy a skriil számlámra megkapjam a nyereményt?

a profilomba ahol kéri a skrill címet mit kell beirni? Customer ID-t? vagy emailcím-et

Administrator Admin avatara
    Idézet jeba24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyitottam eggyet.Ha nyerek a tippligán mit kell megadni hogy a skriil számlámra megkapjam a nyereményt?

a profilomba ahol kéri a skrill címet mit kell beirni? Customer ID-t? vagy emailcím-et
    A pénzdíjak kifizetése a nyertesek WilliamHill számlájára történik, a profilodba pedig azt az email címet kell megadnod, amivel a Skrillre regisztráltál.

Member jeba24 avatara
    Köszönöm a segítséget.

Member jeba24 avatara
    A skrill számla nyitásáért jár még a 10€ bónusz?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •