Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By keontay

Téma: keontay's betting predictions

Junior Member keontay avatara

Exclamation keontay's betting predictions

Sziasztok!
    Közel 6 éve foglalkozom tenisszel, kosárlabdával ,illetve amerikai footballal.
    Véleményem szerint ezek a sportágak azok, amikből hosszútávon, tapasztalattal és hozzáértéssel a legtöbb profitra lehet szert tenni sportfogadással.

Mivel -gondolom- facebookos oldalt itt nem lehet hirdetni (ahol megtalálhatóak a tippjeim), ezért gondoltam nyitok egy fórumtémát, és itt megosztom veletek, hogy ha esetleg valakit érdekel, akkor megtudja játszani őket.

Tegnap előtt a Connecticut SUN győzelmét kaptuk el 1,80as szórzóért, még tegnap Filip Krajinovicot nyerettük Verdasco ellen 1,80ért.

Mai napra a meglátásaim:

Matteo Berettini 2-0 @ 1,65
    illetve David Goffin győzelme @ 1,50

Együt 2,45 körüli oddsot adnak, szerintem vállalható.

Kirakom ide is innentől a tippjeimet, hátha esetleg valakit érdekel és velünk tart

Sok sikert mindenkinek!
    huck, Owerlord and Szabbancska like this.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet keontay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Közel 6 éve foglalkozom tenisszel, kosárlabdával ,illetve amerikai footballal.
    Véleményem szerint ezek a sportágak azok, amikből hosszútávon, tapasztalattal és hozzáértéssel a legtöbb profitra lehet szert tenni sportfogadással.

Mivel -gondolom- facebookos oldalt itt nem lehet hirdetni (ahol megtalálhatóak a tippjeim), ezért gondoltam nyitok egy fórumtémát, és itt megosztom veletek, hogy ha esetleg valakit érdekel, akkor megtudja játszani őket.

Tegnap előtt a Connecticut SUN győzelmét kaptuk el 1,80as szórzóért, még tegnap Filip Krajinovicot nyerettük Verdasco ellen 1,80ért.

Mai napra a meglátásaim:

Matteo Berettini 2-0 @ 1,65
    illetve David Goffin győzelme @ 1,50

Együt 2,45 körüli oddsot adnak, szerintem vállalható.

Kirakom ide is innentől a tippjeimet, hátha esetleg valakit érdekel és velünk tart

Sok sikert mindenkinek!
    Sok sikert!

Junior Member BlueBird avatara
    Én követni fogom a tippeket! Sok sikert!

Member
    Sok sikert!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •