Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Why so serious??? Joker blogol

Member JokerOrigin avatara
    ÉLŐ hoki

Tambov - Torpedo

over 5.5 (1.80)

Brókereknél, pinninél is nagyot esett az over oddsa pár perc alatt, amúgy is overt vártam, így pláne

A minsk - SKA Neva ugyanez amúgy, csak nagyon hamar beesett két gól, de ha jó odds van 5.5 vagy kisebb linera én pakolom, 1,80 körül már érdemes lehet

Junior Member
    Hello!

Ide lsznek még meglátásaid vagy ezentúl csak logibeten?

Nekem az is megfelelő, mindkettőtökre fel vagyok iratkozva, csak hogy tudjam, köszi!

UI: Nagyon tetszik, hogy tökös oddsokkal játszol !!
    JokerOrigin likes this.

Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

Ide lsznek még meglátásaid vagy ezentúl csak logibeten?

Nekem az is megfelelő, mindkettőtökre fel vagyok iratkozva, csak hogy tudjam, köszi!

UI: Nagyon tetszik, hogy tökös oddsokkal játszol !!

Először is köszi!

Nem hiszem, hogy ide jönne ezentúl bármi is, de nyitva hagyom a topikot hátha.

Logibeten azért óvatosan, mert a limit miatt, tényleg sok tippem ki sem kerül. Ma délelőtt pl 15 meccs előtti hokit játszottam meg, ezek közül nem tudom mindet logira rakni és amúgy is szarok a limitek, sokszor 60-100 euró, amit hamar tönkre verünk. Itt bróker irodákra és Pinnaclre gondolok,

Logibeten a cél a junior, ott korlátlan a tippszám és indoklás sem kell csatolni.

Az oddsok általában 2 felett is maradnak, én ezt kedvelem, de így nagyobb az up and down, szóval tényleg csak saját felelősségre

EL ÉLŐ

Wolwerhampton meccs

Félidő over 1.5 (2.25)

Szokásos tét, tetszik ez a 3-5-2 és maga az egész csapat.
    Utoljára módosítva: JokerOrigin által: 2019.08.10 12:44

Senior Member varin avatara
    Idézet JokerOrigin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is köszi!

Nem hiszem, hogy ide jönne ezentúl bármi is, de nyitva hagyom a topikot hátha.

Logibeten azért óvatosan, mert a limit miatt, tényleg sok tippem ki sem kerül. Ma délelőtt pl 15 meccs előtti hokit játszottam meg, ezek közül nem tudom mindet logira rakni és amúgy is szarok a limitek, sokszor 60-100 euró, amit hamar tönkre verünk. Itt bróker irodákra és Pinnaclre gondolok,

Logibeten a cél a junior, ott korlátlan a tippszám és indoklás sem kell csatolni.

Az oddsok általában 2 felett is maradnak, én ezt kedvelem, de így nagyobb az up and down, szóval tényleg csak saját felelősségre
    "Logibeten a cél a junior, ott korlátlan a tippszám és indoklás sem kell csatolni."

Aztán nehogy a junior szinten sokat nyerjél, mert akkor kell indokolnod majd
    JokerOrigin likes this.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Logibeten a cél a junior, ott korlátlan a tippszám és indoklás sem kell csatolni."

Aztán nehogy a junior szinten sokat nyerjél, mert akkor kell indokolnod majd

Édes probléma lenne Csak nem szeretek hülyeségeket írni és kevés meccsem alapszik döntő infón, inkább csak valuebetek, ahol szerintem rosszak az oddsok. Nem vagyok az a kutató fajta tipster, van egy igen jó adatbázisunk, meg persze pár zárt fórum vagy telegram csatorna, amik alapján döntök, de ha arra kerül a sor, megoldom valahogy, de kb kell még 2000 pont ráérek addig kitalálni

Member
    Tetszik nekem is a hozzáállásod! Én bírom az olyan tipstereket is, akik 1,7es átlag oddson nyernek stabilan. De a Te stratégiát izgalmasabb!

Hajrá! Nem kérdés a senior szint elérése pár hónapon belül.
    JokerOrigin likes this.

Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik nekem is a hozzáállásod! Én bírom az olyan tipstereket is, akik 1,7es átlag oddson nyernek stabilan. De a Te stratégiát izgalmasabb!

Hajrá! Nem kérdés a senior szint elérése pár hónapon belül.
    Köszönöm, meglátjuk mi lesz, most elég sok időm van, addig nyomom mindenképp logibetet is ezerrel

A kisebb oddsal játszó tipsterek jóval felhasználó barátabbak mint én vagy a hozzám hasonlók az biztos.

Én inkább sok tippel és magasabb átlag oddsal játszom, nem rakok fel egy opcióra 300 eurót, inkább 6-7 különbözőre 20-40 eurót. Pláne, hogy a barátságos hoki limitek viccesek az ásziai piacon.

Na mindegy a cél a Junior szint, de ha jólt tudom még oda is kell vagy 800 pont

örülök, ha addig nyer valaki velem

Junior Member
    Külön köszönet az Astana meccs indoklásert. Élőben nagyot lehetett hozni az általad javasolt módon.

Én is szurkolok a junior szinthez. Néha dobj ilyesmi indoklasokat azért
    JokerOrigin likes this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •