Oldal: 7 / 16 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (158) összesen
Like Tree165Likes

Téma: Snooker

Member hhhgoku avatara
    Northern Ireland Open 2018
    Döntő 2018.11.18

|Ronnie O'Sullivan - Judd Trump| 14:00

A döntőn Én papírhajóval vágok neki a hajóversenynek, mert nálam Trump emeli a magasba a trófeát az összecsapás végén.
    Trumpnak igen érik már egy tornagyőzelem. A formája meg van hozzá, Ronnie játékstílusa passzol az övéhez illetve Ronnienak fárasztóbb meccse is volt Selby ellen, ahol a végén párszor lélekben már elköszönt a versenytől.
    Illetve, ha Trump nem is lenne képes megverni, érzésem szerint Ronnie le fogja adni a meccset a javára.

Szóval összességében egy szoros meccset várok, minőségi meccset-magas breakekkel, és a végén Trump győzelmet. De legalább Ronnie (1,44) győzelem helyett egy Trump +3,5 (1,44)-es győzelmet.

Mérkőzés összesített - további piacok 13,5 felett (1,45)
    Judd Trump +3,5 (1,44)
    Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (1,57)
    Judd Trump Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,25)
    Mérkőzés összesített - további piacok 14,5 felett (1,85)
    Judd Trump (2,75)
    Mérkőzés összesített - további piacok 15,5 felett (2,70)

A torna vég statisztikája:

Összes tipp: 122
    Nyert: 93
    Vesztett: 29

Ez után, jön egy 9 napos szünet, amíg nem lesznek mérkőzések.
    2018.11.27.-én veszi kezdetét a Betway UK Championship 2018, ami a második legrangosabb torna a sportágban, ami tart 2018.12.09-ig, majd azonnal követi a Scotthish Open 2018,
    2018.12.10.-től - 16.-áig.

Ha lesz majd még kedvem, időm és energiám folytatni ezt a tippírást ebben a formában (részletes elemzések, mérkőzés összegzések, na meg 100+ tipp) akkor visszatérek majd a UK-vel.
    Illetve még talán egy Champion of Champions szerű részletes statisztikát lehet megejtek erre a tornára is.
    Addig viszont elköszönök, illetve megköszönöm az 5000+ megtekintést ami érkezett a topikra. Nem gondoltam volna, hogy egy "Snooker" nevű rovat ennyi embert érdekelni fog, kevesebb, mint 1 hónap alatt.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.18 23:38

Junior Member
    Tetszik a blogod jó lenne ha folytatnád.
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Remek tippek , meglátások..folytasd !
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Köszi! Várom a folytatást!
    hhhgoku likes this.

Member hhhgoku avatara
    Ahogy ígértem, egy kis összegző statisztikát bedobok még.

Snooker rovat (2018.10.27 - 2018.11.19)
    Összes Tipp: 320
    Nyert: 228
    Vesztes: 92

International Championship 2018
    Összes Tipp: 132
    Nyert: 89
    Vesztett: 43

Ez a torna volt az első, amit elkezdtem írni. Nagyon sok volt a tesztelgetős opció.
    Itt próbáltam szinte minden meccsre írni valamit, akkor is ha nem éreztem igazán jónak.
    Volt olyan kör is, ahol azt tűztem ki célnak, hogy minden meccsre írjak legalább két opciót.
    Szóval összességében egy éles teszt volt, egy piros próba, ami sajnos meg is látszik a végelszámoláson a többihez képest.

Champion of Champions 2018
    Összes tipp: 66
    Nyert: 46
    Vesztett: 20

Ez egy híresen nehéz torna. Top játékosok a top játékosok ellen. De még is kiszámíthatatlanabb, mint egy hasonló torna, hiszen nincs benne presztízs érték, csak a pénz és a pontszerzés.
    Ez már sokkal tudatosabb tippelés sorozat volt, de azért megtartva pár tesztelgetős fordulót.
    Ennél a tornánál, ha újra kezdhetném is így csinálnék mindent. Ebből ennyit tudtam kihozni.

Northern Ireland Open 2018
    Összes tipp: 122
    Nyert: 93
    Vesztett: 29

Ez egy igen jól sikerült torna lett. Itt elhagytam minden opció tesztelést, azokat a kényszerességeket, hogy minden meccsre írjak valamit, akkor is ha nem tetszik.
    Illetve annyi opciót írtam minden meccsre, amennyit jónak is gondoltam. Nem volt bennem semmilyen kényszer határ. Ha csak 1 opciót éreztem biztosnak, akkor csak 1-et, ha 6-ot, akkor 6-ot.
    Bár egyszer volt egy Ebdon kimenetel és egy Ronnie meccsen 3 tipp, amit nem bírtam ki, így lett felesleges 4 bukó...de vállalom, belefér.
    De összességében jól mutatják a számok, szerintem nem csak önmagamnak, hanem bárkinek aki fogad, hogy mennyit számít, ha 100%-osan tudatosan fogadunk, mint sem rakosgatunk "hátha" alapon.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.19 11:56

Junior Member
    Mindenképpen folytasd ha idő és energiád engedi. Gratula a szép tippekhez.

Banned
    Folytasd!
    Több, mint 5 ezren elolvasták, akkor van èrtelme!
    Mikor èn korábban irtam ide nekem is 5 ezer megvolt tán 4-5 nap alatt.
    Igy legalább látja az ember az èrtelmèt.

Senior Member varin avatara
    Küldtem privátot, csekkold pls
    reptile likes this.

Junior Member
    Köszi az eddigieket! És sokaknak szereznél örömet, ha folytatnád
    reptile and hhhgoku like this.

Member hhhgoku avatara
    Bevallom nem terveztem tovább vinni a rovatot. Az egyik fele a dolognak az, hogy a Northern Ireland Open a maga 122/93-as statisztikájával olyan jól sikerült, hogy az lényegében az egy megugorhatatlan léc. A másik fele pedig egy privátabb indok.
    De így, hogy kapott egy külön cikket az oldalon a rovat, elért egy 10,000-res megtekintést illetve jó pár pozitív kommentet, gondolom nem hagyhatom csak így itt az egészet.

Betway UK Championship 2018, York Barbican

Első kör, első része 2018.11.27

A tornáról annyit, hogy ez a Sportág második (vagy harmadik) legrangosabb eseménye.
    Az első, természetesen a Világbajnokság, aztán embere válogatja, hogy a The Masters vagy a UK van a második helyen.
    Az első forduló 3 napra van osztva 27.-29.-ei intervallumban.

Az első nap igen szegényes, hiszen majdnem az összes meccs mikro oddos párosítás. Ha csak nem szeret valaki 1,10-es oddon fogadni.
    Mivel konkrétan semmi más nincs, a Százas breakek bűvkörében fogok mozogni az első napon.

|Michael Georgiou - Luo Honghao| 15:30
    Luo Honghao (1,50)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Luo Honghao (1,57)

|Jack Lisowski - Zhang Jiankang| 15:30
    Jack Lisowski Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,57)

|Ding Junhui - Adam Stefanow| 15:30
    Ding Junhui Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,61)

|Neil Robertson - Kishan Hirani| 15:30
    Neil Robertson Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,25)

|Judd Trump - David Lilley| 20:30
    Judd Trump Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,10)

|Kyren Wilson - Andy Lee| 20:30
    Kyren Wilson Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,50)

Őrült -3,5 és -4,5-ös hendikeppere Én nem mennék rá, hiszen egy UK-t a kishalak sem fognak félvállról venni. Megtörhetik a játékot és bármelyik meccsen előfordulhat "frame lopkodás".
    Van még pár összecsapás ahová vannak ötleteim, de azokra még nem érkezett opció, vgy talán nem is fog. De 27.-éig még van idő, aztán ha elérhető lesz pl.: egy Lisowski százas break, akkor azt még pótolgatom majd.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.27 23:59

Oldal: 7 / 16 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •