Oldal: 6 / 24 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (239) összesen
Like Tree242Likes

Téma: Snooker

Junior Member
    Köszi a tippeket jók voltak nagyon, szeretem a snooker-t de eddig nem jutott eszmbe jàtszani, egyedül ez a Higginsonos meccs volt nagyon gàz, mit össze bénàztak...a 4-0 meccs nem mutatja...

Senior Member hhhgoku avatara
    Én annyira nem vagyok megelégedve az esti meccsekkel. Nagyon meglátszott ez a sűrű lebonyolítás majdnem mindenkin. Ali Carter sem tudta befejezni, eldurrant az agya és vége volt az itt létének.
    Day - Higginson is ahogy írtad, gáz volt. Arra nem is volt épkézláb ötletem már meccs előtt sem.
    reptile likes this.

Northern Ireland Open 2018
    Negyed döntők 2018.11.16

|Thepchaiya Un-Nooh - Mark Selby| 13:00

Ez a párosítás végtelenül elszomorít. Thepchaiya az egyike legnagyobb kedvenc underdog játékosaim közül.
    16,26 másodperces AST (Avarage Shot Time) átlag lökési statisztikájával jelen pillanatban az első. Megelőzi Ronnie 17,13-as idejét. Szóval egy rendkívül gyors, pörgős, látványos játékos, arról nem beszélve, hogy ha formában van, akkor ezek mellé még eredményes is
    .
    Erre úgy alakulnak a dolgok, hogy megkapja az egyik legpasszívabb, biztonsági játékos Mark "The Torturer" Selby-t. A játékosok rá aggadták a megkínzó nevet, mert egy kínzás ellene játszani, a passzív lökései és a Snooker adási kényszere miatt.

Szóval ez nem is egy elemzés lett, hanem csak kiírtam magamból, hogy végig kell nézni, ahogy kiesik Thepchaiya, aki rommá verne egy Day, Sharav, Ebdon, Gilbert sorból bárkit, és egy extrém élvezetes támadó jellegű meccset játszana Judd, Ronnie ellen...

Viszont Én akkor is vele tartok. Egy kis pluszos hendivel, és bízva abban, hogy oda tud tenni egy nagyobb százas breaket is.

Thepchaiya Un-Nooh +2,5 (1,72)
    Ázsiai összesített 7.0, 7.5 (1,850)
    Mérkőzés összesített - további piacok 6,5 felett (1,40)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (2,37)
    Thepchaiya Un-Nooh Játékos százas breakjei 0,5 felett (3,00)

Mérkőzés legmagasabb break száma Thepchaiya Un-Nooh (2,62)

|Judd Trump - Ryan Day| 15:00

Itt bízom benne, hogy nem kell meglepetéstől tartanom. Trump elég stabilan jutott el idáig, egyik meccse sem volt kérdéses. (Bár nála ilyenkor szokott jönni, hogy menetel-menetel és paff kiesik, mert valamiért képtelen jól szerepelni a tornák végén.) Tegnap volt egyedül egy bizonytalan meccse Brecel ellen, de azt betudom ennek a roham tempónak, ami a torna lebonyolításával jár.
    Day pedig szerintem egész tornán gyengén szerepel önmagához képest. Kicsit erősebb ágon, már kiesett volna, mert lökött olyan hibákat, amik erősebb játékosok ellen a frame-be került volna.

Judd Trump (1,53)
    Judd Trump -1,5 (1,90)
    Judd Trump Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,66)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Judd Trump (1,61)

|Eden Sharav - Peter Ebdon| 20:00

Itt igazából nevetséges, hogy ez a két játékos egyáltalán itt van, eljutott idáig.
    Peter Ebdon menetelése kiakasztó. Ki ejtette Mark Davist... Csak azért, mert valami olyan borzasztó lassú, passzív, unalmas és kiakasztó játékot tolt le a torkán, hogy azt ember nem tudja elviselni az asztal másik oldalán. Én is ledobnám a láncot...de még a dákót is hozzádobnám.
    Sharav pedig örüljön neki, hogy a mentálisan gyenge Ali "Mr. Angry" Cartert kapta meg, aki este már teljesen nyűgösen ás fáradtan játszott. Aki eleve, ha hibázik párat elborul és csak még rosszabb lesz (Stephen Maguire), de így fáradtan abszolút elborult.
    Megtámogatom Ebdon undorító játék stílusát, de csak azért, hogy ezen a meccsen is legyen valamim.

Peter Ebdon (1,53) Ő 4-1-ről ment el. Itt aki nem vette ki élőben a 99%-os nyereményt, az rosszul játszik.
    Mérkőzés összesített - további piacok 6,5 felett (1,30)

|Ronnie O'Sullivan - David Gilbert| 20:00

Ez a meccs valószínűleg a legborítékolhatóbb.
    -Ronnie nyer;
    -Ronnie-t a százas break hajtja;
    -David Gilbert pedig tegnap az esélytelenek végtelen nyugalmával aludhatott és áll az asztal mellé.

Talán ebből összeszedhet egy kis laza, bevállalós játékot, amivel elhozhat frameket. Sőt, Én igazából örülnék is neki, ha nyerne és kiejtené Ronniet, miután az meglökte a százasát/százasait. Jobban ráférne a győzelem, anyagilag és lelkileg is.
    Egy olyan játékosnál, aki nem tud a sportból megélni csodákat tud tenni egy ilyen menetelés. Gilbert is nyáron döntőig ment, zsebre vágott egy kis pénzt és azóta egy új arcát mutatja az asztalnál. Ennyit számít, hogy van ideje és pénze többet gyakorolni.

David Gilbert +2,5 (1,83)
    Ázsiai összesített 7.0, 7.5 (1,850)
    Mérkőzés összesített - további piacok 6,5 felett (1,40)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Ronnie O'Sullivan (1,40)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (2,00)
    David Gilbert Játékos százas breakjei 0,5 felett (3,25)
    Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,62) Élőben, ha nem esik az elején százas 0,5 felett biztosabb opció.
    Élőben 0-0-nál már is elérhető lett a Ronnie 0,5 felett (1,53) Ezt javaslom megtenni!

Bocsi mindenkitől, aki a tuti tippeket várta, erre kapott egy ilyen Un-Nooh+Gilbert támogatást, az Ebdon meccsre meg semmit.
    Persze, tutinak össze lehet kattintgatni egy Selby+Trump+Ronnie győzelem, vagy Ronnie legmagasabb break szelvényt 2-3-as össz. oddsért, de a torna ezen szakaszán Én már nem csak ezekre megyek rá. Legalábbis ma nem.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.17 08:25

Junior Member
    Köszi az elemzéseket, majd szemezgetek ????, tegnap Trump este megizzasztott egy kicsit, -1.5 hendivel, amikor elment 1-2re a belga...de szerencsére 3at nyert egymàs utàn, elképesztő snookereket adva a belgának, csak úgy kerekedett a szeme...nem az ő szintje ez màr...

Idézet garychel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az elemzéseket, majd szemezgetek ????, tegnap Trump este megizzasztott egy kicsit, -1.5 hendivel, amikor elment 1-2re a belga...de szerencsére 3at nyert egymàs utàn, elképesztő snookereket adva a belgának, csak úgy kerekedett a szeme...nem az ő szintje ez màr...
    Meccs után azt mondta, hogy úgy érezte nem csinált igazán semmi rosszat és még is hátrányba került. De aztán ez megkongatta benne a harangot és elkezdett 110%-on játszani, ami valóban meg is látszott. Remélem ma hátrányba kerülés nélkül is úgy fogja gondolni, hogy oda kell tenni ami csak van benne.

Northern Ireland Open 2018
    Elődöntők 2018.11.17

|Ronnie O'Sullivan - Mark Selby| 14:00

Elég szépen elkerülte egymást ez a kettő, hiszen 2 év után találkoznak újra az asztalnál. A tegnapi játékuk alapján számomra 50-50, hogy ki fog nyerni, így ezt ki is hagyom.
    Selbyt nagyon szépen megszorongatta Tepchaiya. 1-2-nél 1db golyó választotta el Thepchaiya-t az 1-3-tól, de sajnos 2-2-lett belőle. 1-3 után egész más mérkőzés lehetett volna.
    Ronnie is lagymatag volt. Minden frameben Gilbernek volt meg az első sansza a break építésre, de ő most a szokásosnál többet hibázott, így Ronnie igazából csak betakarította amit Gilbert hagyott neki.

Inkább abba az irányba indulok el, hogy megpróbálnak majd minőségi játékot letenni az asztalra, nem lesz dózerolás és lesznek magas breakek.

Mérkőzés összesített 8,5 felett (1,40)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,50)
    Mark Selby Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,61) 92...kár érte.
    Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,62) + Ezt most pre-match is ajánlom + Élőben 0,5 felett, ha úgy alakul.

|Eden Sharav - Judd Trump| 20:00

Ide sokat nem lehet írni, szerintem elég egyértelműen belőtték az esélyeket az odds makerek.
    Annyi buktató lehet a mérkőzésben, hogy Trump nagyon megnyerve érzi majd a meccset és elkönnyelműsködik 1-2 framet. Konkrétan azt nyilatkozta, hogy olyan gyenge az ellenfele, hogy zsebben érzi a meccset, de azért oda fog figyelni...majd kiderül.
    Ebben a szezonban azt hiszem negyed döntőnél tovább még nem jutott el. Sérelmezte is, hogy szerinte Ő a legkritizáltabb játékos, és a rajongóitól mást sem hall, mint hogy ideje lenne már nyerni valamit. Ami szerintem nagyon is jogos. Bohózat kategória, hogy God-Mode játékokkal menetel minden tornán, majd mint derült égből villámcsapás, kiesik, mert annyira "elhiszi", hogy már a torna is a zsebében van.

Judd Trump (1,14)
    Judd Trump -1,5 (1,25)
    Mérkőzés összesített 7,5 felett (1,28)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Judd Trump 1,36
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (2,10)
    Judd Trump Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,62) + Élőben 0,5 felett, ha úgy alakul.

Egy kis érdekes statisztika a magán tesztelésemből:
    Előző tornán írtam 1. frame - legmagasabb összesített break 50-99 tippeket, illetve azt is, hogy magam is csak elkezdtem tesztelgetni az opciót.
    A negyedik fordulótól rakva minden meccsre (amire kipotyognak a gyenge játékosok, gyenge breaképítők) 12-ből 9 meccsen jött. Ebből 2-n 100 feletti break miatt ment el.
    Az opció átlag oddsa (1,83) szóval nem egy rossz kaland belefektetni.

A torna jelenlegi statisztikája:

Összes tipp: 115
    Nyert: 87
    Vesztett: 28

Champion of Champions 2018 vég statisztikája:
    Összes tipp: 66
    Nyert: 46
    Vesztett: 20

Ui.: Nagyon szépen köszönöm az Adminok/Moderátorok munkáját
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.17 23:30
    Angyalvár26 and roboys like this.

Member
    Tetszenek a tippjeid és a Ronni meccsére egész jól jöttek is. Igaz egy izgalmas jó meccs is volt.Csak így tovább.

Idézet thom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszenek a tippjeid és a Ronni meccsére egész jól jöttek is. Igaz egy izgalmas jó meccs is volt.Csak így tovább.
    Köszi! Valóban jó kis meccs volt, igen emlékezetes döntő frame-el.
    Selby százasért kár. Olyan tiszta egyszerű állásoknál akadt el a százasa, hogy még talán én is befejetem volna onnan, de benne van.

Member
    Hát igen ha ők ketten játszanak az mindig izgalmas. És nagyon benne volt Selby 100 is. Szerencsém is volt mert én tettem a 8,5 9,5 felett is. Nehéz megmondani mi lett volna ha 1-2 nél nem zavarja meg a vakú Ronnit de így volt tökéletes.
    hhhgoku likes this.

Member reptile avatara
    Szép volt! Köszi
    hhhgoku likes this.

Oldal: 6 / 24 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •