Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Snooker

Junior Member
    Köszi a tippeket én megint jól választottam!
    hhhgoku likes this.

Member hhhgoku avatara
    |Neil Robertson - Mark Allen| 2018.11.08 20:00

Nos...újra játsszuk a 4.-ei döntőt. Azért ez nem semmi.
    Összességében mindkét meccsen az történt, amit vártam. Selby - Neil nehéz szoros meccs, ahol Neil nyer, Mark Allennek pedig maradt a formából bőven és szintén nyert.
    A két meccs összegzése, levetítve erre a meccsre, Mark Allen sokkal dominánsabb győzelmet aratott. Amikor az asztalnál állt, sugárzott róla, hogy nem fog hibázni. Míg Robertson azért nem volt az a magabiztos Robertson, aki szokott lenni. Az akasztotta meg azt a meccset, hogy nem sikerültek a bontások, illetve golyó elrakás után nem maradt pozíció. Sok ilyen kis apó hibával voltak tele, míg Mark Allen-nél, pont ezek voltak a legnagyobb erősségek. A kis bontások, és a pozicionálás. (Cueball controll.)
    Százasa sem lett. Bár, az lehetett volna, de valamiért nem lökte végig.
    Break építésben,(voltak olyan lágy/tűpontos koccintások, hogy tanítani lehetne ezeket a kis bontásokat) sebességben Allen sokkal jobb volt, így mellé teszem a voksom.

Mark Allen (1,90)
    Mark Allen -1,5 (2,37)

Mark Allen Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,44)
    Neil százasa élőben, ha 0,5 fölé opció lesz. 1,5 felett pre-match szerintem meleg.
    Szerk.: 1-3 élőben, most tartunk ott, hogy Neil százasa 0,5 fölé opció elérhető lett, de ezt vissza is vonom. Nem látok benne százas potenciált.
    Mérkőzés százas is 1,5 felett, amint elérhető az opció. Neil "gyengesége" miatt sokallom a pre-match 3-at.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.08 23:58

Junior Member
    Megint jó ötletek!

Member hhhgoku avatara
    |Mark Allen - Kyren Wilson| 2018.11.10 20:00

Tegnapi Selby - Robertson szintű nehéz mérkőzés számomra. Kyren túl van egy világbajnok Mark Williams-en, illetve egy 6-1-es dózeroláson Judd Trump ellen. Tehát mindenképpen egy komoly formáról beszélhetünk.
    Mark Allen zsebében pedig ott az 5 nappal ezelőtti tornagyőzelem, egy tegnapi Hawkins skalp, illetve egy Neil Robertson 6-1-es dózerolás.
    Kétféle eshetőséget látok: Az egyik, hogy A játékos megtartja a formáját és most is egy nagy arányú győzelem lesz, a másik, hogy egy szoros de minőségi magas breakes meccs.
    Mivel Én ezt szeretném látni, a tippjeimmel is ebbe az irányba megyek. Meg egy kicsit számomra irreális lenne, emberileg is, hogy vagy Kyren, vagy Allen csak hipp-hopp annyira leromlana. Főleg, hogy 6 nyert frameig megyünk. Mind két játékos van annyira mentálisan stabil, hogy ha gyengén kezd, belassít és elkezd taktikázni.

Mark Allen Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,53)
    Kyren Wilson Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,72)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,72)
    Mérkőzés összesített 8,5 felett (1,36)

Mark Allen (1,66)

|Shaun Murpy - Ronnie O'Sullivan| 2018.11.09 20:00

Nem is emlékszem az időre, mikor Murphy olyan mérkőzéseket játszott, mint a legutóbbi meccsén, ahol Dinget búcsúztatta, és százast is lökött. Viszont érzésem szerint hiába jött ki a gödörből (látszólag), nem látom a legkisebb esélyét sem, hogy Ronnie-t megverje. Akinél bár orosz rulett a kimenetelre fogadni, hisz állítása szerint nem érdekli nyer vagy veszít, élvezni jött a játékot, na meg 100-asokat lökni, hogy meglegyen a karrier 1000db százas break, de ha már két meccset behúz, nem szokott csak úgy hazamenni.

Ronnie O'Sullivan (1,28) - ez nem valami sok, megértem. Csak a papíron fogadók miatt írom ide.
    Ronnie O'Sullivan -1,5 (1,50)

Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,50)
    Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,10)
    Mérkőzés legmagasabb frame száma Ronnie O'Sullivan (1,44)

1. frame - játékos breakek 50+ igen Ronnie O' Sullivan (2,10)
    1. frame - legmagasabb összesített break 50-99 (1,90)

A két mérkőzés kötésben:
    Mark Allen Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,53)
    Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,10)
    (3,213)

Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,72)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,50)
    (2,58)

Mérkőzés legmagasabb frame száma Ronnie O'Sullivan (1,44)
    Kyren Wilson Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,72)
    (2,47)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.11 00:29

Member hhhgoku avatara
    Kis statisztika

Összes tipp: 185
    Nyert: 127
    Vesztett: 58
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.10 00:52
    Orion8693 likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet hhhgoku eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis statisztika

Összes tipp: 175
    Nyert: 119
    Vesztett: 56
    Szép munka, gratula! Esetleg tudod, hogy mennyi egység pluszban vagy?

Member hhhgoku avatara
    Köszi!

Nem tudok konkrét egységet mondani, mert nem úgy zajlik a fogadásom, hogy az összes kiírt tippet egy adott azonos egységgel rakom.
    Illetve, nem is egyforma súlyozásúak a tippek. Például egy Mark Allen százas break 0,5 felett 1,50-ért, egy nagyon biztos/nagy tétes választás, míg egy 1. frame - legmagasabb break 50-99 között egy alap egységes, lényegében "lutri" opció.
    Legtöbbször kötésben játszom, szelvényenként 2 meccs 2,00-es odds körül. 3,00-ig és 3 meccses kötésig nem, vagy nagyon ritkán megyek el.
    Aztán nem is rakok mindent. Ez nem azt jelenti, hogy hasra ütés szerűen írok és meg sem rakom, hanem ez alatt azt értem, hogy ha egy meccsen belül van két azonos odds opció,
    pl.: a fentiből Mérkőzés legmagasabb frame száma Ronnie O'Sullivan (1,44) és Ronnie O'Sullivan -1,5 (1,50) akkor az általam esélyesebbnek tartott legmagasabb break-et választom. De ez is változó, mert ha döntésképtelen vagyok, akkor megy mind kettő egy másik tippel kötésben.

Szóval igazából sokkal nyereségesebb, mint ahogy kinéz, holott még az sem vészes szerintem.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.09 15:30
    varin likes this.

Member hhhgoku avatara
    Remélem a holnapi is hasonlóan alakul

Member hhhgoku avatara
    Sajnos Allen nem nyert, így nem lett teli zöld.
    De úgy érzem egy ilyen tornán, és annak ezen szakaszán nem szégyen bebukni egy ilyen kimenetel bakival, ami döntő frames lett, tehát 5-5-ről dőlt el 5-6-ra.

Összes tipp: 193
    Nyert: 134
    Vesztett: 59
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.11 00:39

Member hhhgoku avatara
    |Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan| 2018.11.11 14:00
    Döntő

Bevallom, nem is akartam nekikezdeni a Champion of Champions-nek, mert az "elég kiszámíthatatlan és nehéz" tornák közé sorolható. A tornával kapcsolatos első posztjaimban írtam is, hogy nem fogok tudni csodát tenni. De ahhoz képest, visszagörgetve szerintem egészen sikeresre sikerült.

Ronnie-ról nem tudok sokat írni. Kényelmesen hozta a meccseit, meglökdöste a százas breakjeit. De tőle, mint a valaha született egyik legjobb játékostól nem volt ez nagy meglepetés. Maximum az a része, hogy érdekelte annyira a dolog, hogy továbbjuttassa magát.
    Kyren Wilsonnak már nem volt ilyen előre egyértelműen elképzelhető útja. Búcsúztatott egy aktuális világbajnok Mark Williams-et, majd 6-1-re vert egy Judd Trump-ot és tegnap döntő frameben 5-6-ra ejtette ki az igen jó formában lévő Mark Allen-t.
    Szóval az út nem volt könnyű, sem pihentető, viszont igen vaskos skalpok.

A mai meccsen nem gondolom, hogy Kyren-ben maradt volna annyi, hogy egy 10 nyert frames meccset végigkoncentráljon, így igazából kevés ember ellen hoznám ki győztesre. De így, hogy Ronnie az ellenfele így szinte esélyt sem látok arra, hogy győzzön. Oda Ronnie-nak valami extrém hibasorozatot és nemtörődömséget kellene mutatnia.
    Sajnos a 10 nyert frame miatt magasra szabták a százas breakek számait, így a tippek kicsit megsínylik ezt a párosítást.

Egyébként is, a Snooker inkább egy élőben fogadós sportág, de megpróbálok pre-matcben alkotni valamit.

Ronnie O'Sullivan 1,33
    Ronnie O'Sullivan -1,5 (1,50)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Ronnie O'Sullivan (1,50)
    Elsőnek éri el (frame) 5 Ronnie O'Sullivan (1,44)

Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 2,5 felett (2,00)
    Bevállalható így is, vagy élőben, ha nem lesz azonnali százas az első 1-2 frameben, le fog csúszni 1,5 fölé.

Kyren Wilson Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,00)
    Szerintem ez így meleg, itt jobban él, hogy élőben, amint 0,5 fölé esik az opció.
    Szerk.: Most jár élőben 4-1-nél a mérkőzés, most változott az opció 0,5 fölé-re Kyren százasánál. Nem ajánlom megtételre, egyenlőre abszolút meg van törve Kyren.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.12 00:28

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •