Oldal: 3 / 22 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (220) összesen
Like Tree212Likes

Téma: Snooker

Senior Member hhhgoku avatara
    |Mark Williams - Kyren Wilson| 2018.11.07 14:00

Összesített framek 5,5 felett (1,53)
    1. frame - legmagasabb összesített rbeak 50-99 (1,83)

Kyren Wilson (2,10)
    Kyren Wilson +1,5 (1,53)

|Judd Trump - Luca Brecel| 2018.11.07 15:00

Judd Trump (1,33)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Judd Trump (1,44)

Juss Trump Játékos szzázas breakjei 0,5 felett (1,90)
    1. frame - legmagasabb összesített break 50-99 (1,90)

Nem tudom mennyire van igény részletes elemzésre, ahogy az előző torna végén csináltam.
    (Igazából azt sem tudom van-e valaki aki követi a tippeket )
    Mindenesetre a terv egyenlőre az, hogy minden tornánál a selejtezőktől a kb. negyed döntőkig, csak tippeket írok, és amint kevesebb mérkőzés lesz, illetve láthattam is pár konkrét, aktuális teljesítményt az adott játékosoktól az aktuális tornán, amire azok a negyed döntőkig elmenetelnek akkor írok bővebb elemzést.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.07 17:15
    dvsc59, Cans111 and reptile like this.

Junior Member
    Én rendszeresen olvasom a tippjeidet és köszönöm az időráfordításodat.
    reptile likes this.

Member
    Én is!

Member
    Én is követem a tippeket de még pénzzel nem kezdtem el rakni!

Köszi a visszajelzéseket!
    Kicsit új még nekem ez a tippadósdi, de próbálkozok valami élhető szisztémával előállni.
    Nem tudom még, hogy így tippeket írjak, esetleg szelvényeket, ragaszkodjak egy bizonyos oddshatárhoz, biztonsági faktorhoz, minden meccshez írjak valamit. Majd alakul

Ui.: Én nem szoktam elment tippet mosdatni, mert nincs értelme. De bakker, ez a Judd Trump 100-as úgy nem lett meg, hogy 93-nál a fehér olyan négyzetcentin állt meg ezen az óriási asztalon, hogy pont takarásba került az utolsó piros.
    Mint, ha fociban a játékos átszaladna a labdával az egész pályán, és az üres kapu előtt 2 méterre belerúgna a saját lábába. Fájdalmas balszerencse...
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.07 17:17

|Kyren Wilson - Judd Trump| 2018.11.07 20:00

Na, ez most nem egy szokásos napi második kör, amit viszonylag könnyű megtippelni, hiszen mind két győztest láttam aznap játszani, mert jelen esetben olyan szinten egyforma teljesítményt mutatott Kyren és Judd, hogy az boszorkányos.
    Judd felé billen a mérleg, a magabiztos frame sebessége, a breaképítése miatt, illetve amiért kevesebb hibával is játszott.
    Viszont a mellett sem lehet eltekinteni, hogy míg Kyren egy elég combos ellenfelet kapott, addig Trumpnak nem volt egy nagy falat egy rég óta pocsék játékot játszó Luca Brecel.

Nagyon 50-50 lehet, főleg ha Kyren-t pozitív irányba billenti a kis pihi, illetve hogy azért már nem "hideg kézzel" áll az asztalhoz.
    6-2-nél szorosabb mérkőzést várok, és a bemelegedett kezek miatt, magas breakeket. Erre építeném fel a tippsort.

Összesített frameszám 8,5 felett (1,36)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Judd Trump (1,66)
    Judd Trump Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,50)

Kyren Wilson Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,00)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,83)
    1. frame- legmagasabb összesített break 50-99 (1,83)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.07 22:19

|Mark Selby - Neil Robertson| 2018.11.08 14:00

A két játékos egy hete játszott legutóbb egymás ellen, ahol Robertson győzött, magas breakekkel, egy rendkívül színvonalas mérkőzést játszva.
    Nagy nehezítés ahhoz a meccshez képest, hogy csak 4 nyert frameig megy. Így a meccs nehézsége miatt most nem is próbálok meg biztosra menni az 5,5 felett-el 1,53-ért, vagy a meccs százas 1,44-ért, hanem hátha alapon megpróbálok a duplák felé orientálódni.

Neil Robertson (2,00)
    Neil Robertson Játékos százas breakjei (2,37)
    Mark Selby Játékos százas breakjei (2,25)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Neil Robertson (2,00)
    1. frame - legmagasabb összesített break (50-99) (1,72)

|Barry Hawkins - Mark Allen| 2018.11.08 15:00

Egyik alapszabályom, hogy tornagyőztesre nem rakok a következő tornán, hiszen elég szép összeget zsebeltek be, ami után inkább pihenés és "dínom-dánom" lehet, mint sem verejtékes gyakorlás a következő tornára. De legalább is az első meccsüket kihagyom, hogy lássam ez-e a helyzet.
    Viszont Mark Allen olyan gyönyörűen és Isten módban játszott és nyerte meg a tornát 4 napja, Hawkins pedig olyan botrányosan 0 volt a legutolsó meccsén, hogy egyszerűen nem tudom ott hagyni Mark Allen sikerét. Valami csak megmaradt abból a formából, pihenés ide-oda.

Mark Allen (1,80)
    Mark Allen Játékos százas breakjei (2,20)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Mark Allen (1,80)
    1. frame - legmagasabb összesített break (50-99)

A két mérkőzésből összetéve:
    Mérkőzés százas breakjei 0,5 felett (1,44)
    Mérkőzés százas breakjei 0,5 felett (1,44)
    (2,08)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.11.08 19:37

Senior Member Cesc18 avatara
    A nagyobb probléma szerintem az, hogy a múlt heti tornát Kínában rendezték, a héten pedig már Angliában van jelenésük, és Allennek, mint tornagyőztesnek volt a legkevesebb ideje az átállásra. Ezért is vannak ennyire közel az oddsok, hiába a formák közti különbség. Robertsonnál ugyanez a helyzet, én inkább Selbyvel tartanék. De mivel 4 nyertig megy így nálam nobet mindkettő, ez az ő szintjükön kis túlzással pénzfeldobás.

De gl a tippekhez!

Nagyon jó amit írsz, egy fontos aspektusa a Snooker fogadásnak.
    Érdemes követni akinél lehet a Social Media Platformokat. Tavaly esett meg, hogy pár játékos Romániában ragadt a repülőtéren a havazás miatt, és így órákban lehetett mérni azt az időt, amíg eljutottak mérkőzésről-mérkőzésre. Ott az oddsok abszolút nem reagáltak erre és elég ingyen fogadás lett belőle.
    Egyébként valóban, lehetne no-bet is. Ezért direkt most mind két meccshez írtam egy kis szösszenetet, hogy miért-miért rakok és hogy nem életbiztosítás tippek, hogy ne vigyek bele senkit nagy tétes fogadásokba.

Member
    Köszi a tippeket én megint jól választottam!
    hhhgoku likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •