Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (227) összesen
Like Tree218Likes

Téma: Snooker

Junior Member
    Már itt is kezded az okosságodat?
    Ebben is szagértő vagy?

Banned
    Mi van??.?
    Kèrdeztem valamit aki irja a topikot, ennyi.

Senior Member hhhgoku avatara
    Betvictor Scottish Open 2018, Emirates Arena
    Első forduló, második kör, 2018.12.11.

Még mindig első forduló. Marad a magas odd vadászat.

|Joe Perry - James Wattana| 11:00

Joe Perry Játékos százas brakjei 0,5 felett (2,10)

|Noppon Saengkham - Dominic Dale| 14:00

Noppon Saengkham (1,53)
    Noppon Saengkham -1,5 (2,00)
    Noppon Saengkham Játékos százas brakjei 0,5 felett (2,62)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Noppon Saengkham (1,57)

|Elliot Slessior - Tepchaiya Un-Nooh| 14:00

Tepchaiya Un-Nooh (1,61)
    Tepchaiya Un-Nooh -1,5 (2,20)
    Tepchaiya Un-Nooh Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,62)
    Mérkőzés legmagasabb breakszáma Tepchaiya Un-Nooh (1,61)

|Jack Lisowski - Adam Stefanow| 20:00

Jack Lisowski Játékos százas berakjei 0,5 felett (2,00)

|Jamie Clarke - Mark Davis| 20:00

Mark Davis Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,37)

|Judd Trump - Jimmy White| 21:00

Összesített framek 4,5 felett (1,40)
    Összesített framek 5,5 felett (2,62)

|Zhang Anda - Ken Doherty| 21:00

Ken Doherty (2,10)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Ken Doherty (2,00)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.11 23:20
    delerium and roboys like this.

Banned
    Akkor Un-Nooh-t megcsapatom ma, látom te is írod!
    147-es maximum breaket èrt el 10.16-án az English Openen.

Junior Member
    M. King-Xiwen meccsről mi a véleményed?Trump elleni meccsét láttam Kingnek,azért nem rossz játékos.

Idézet gergo19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    M. King-Xiwen meccsről mi a véleményed?Trump elleni meccsét láttam Kingnek,azért nem rossz játékos.
    King sokkal jobb játékos, formája is rendben van most.
    Az egyedüli ok amiért nem raktam az annyi, hogy Első fordulóban nem rakok kimenetelt, mert mindig sok a meglepetés.
    Noppon és Tepchaiya kivétel, mert őket mindig rakom, kivétel nélkül bárki ellen, mert ez az a kettő underdog, aki a legtöbbször ver meg bárkit, ha jó napot fognak ki.

Ha a második fordulóban lenne ez a King - Mei leosztás, gondolkodás nélkül tenném.

Na, most hogy hazaértem, magyarba is és itthonra is, tudok kicsit többet írni.

A 2018-as évben nem volt még egy olyan torna, ahol ennyi "nem papír forma" meccs volt az első fordulóban. Főleg, ha kivesszük a ranglétra legalját. Akik továbbmentek is nyövge-nyelősen 4-3-as eredményekkel borzasztó játékkal.

Gondoltam, hogy a UK után, ünnepek és a Masters előtt nem kell nagyon túlgondolni ami lesz, de hogy ennyire...ez valami extrém negatív rekord.
    ...és még vége sincs. Amikor ezt írom, Kyren, Lisowski is szenved 2-2-nél, Bingham lassan 0-3...nagyon next-level ami itt van.

Azt a részét megértem, látszik is a játékokon és ki is mondják páran, hogy ki vannak facsarva, nagyon szűkös a naptár.
    Utazni-játszani-utazni-játszani. Jönnek az ünnepek is, és azonnal kiesik mindenki.

Szóval nem is gondolom, hogy nagyon erőltetni kellene ezt a tornát.
    Igazából a meccs nézés itt csak elfecsérelt idő lesz, teljesen random játékosok maradtak.
    Akik a TOP16-ban vannak, azok egyik harmada el sem jött, másik kiesett, harmadik pedig marad mikro oddon. Az alacsonyabb rangú lovaim közül is hazapakoltak ma legtöbben, a többi gyenge játékos pedig teljesen random lesz, tegnapi forma ide-oda.
    Ugye, eddig az volt a szokásos menetrend, hogy első forduló+kis tét+figyelni a játékosokat és a második fordulóban nagy tét+kasza.
    Na ezt most nem lehet megcsinálni, mert nincs egy darab olyan játékosteljesítményem az első fordulóról, akire rátenném a szokásos nagy tétes kört.
    Vagy kiestek a kiszemeltjeim, vagy nagyon rezgő léccel estek be a második fordulóba.

Vagy az lesz, hogy ki kell hagyni ezt az egész tornát inkább, mert az az ésszerű ilyenkor. Minek erőltetni egy gyenge tornát...
    Vagy menjen végig, csak valami más szisztémával. Kis tét, több meccses kötések...vagy hasonló. Ezt még megálmodom.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.11 23:25
    zizzenet and reptile like this.

Betvictor Scottish Open 2018, Emirates Arena
    Második forduló, 2018.12.12.

Tegnap azt írtam, hogy meglátom még, hogy hagyjam-e az egész tornát, ami az ilyenkor logikus, vagy kísérletezzek kötésekkel.
    Úgy döntöttem, hogy ezt a napot még megpróbálom.

Mérkőzés legmagasabb break száma Ali Carter (1,36) 11:00
    Mérkőzés legmagasabb break száma Joe Perry (1,50) 14:00
    (2,04)

Martin O'Donnell (1,44) 11:00
    Mérkőzés legmagasabb break száma Yan Bingtao (1,40) 14:00
    (2,01)

Neil Robertson Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,61) 14:00
    Joe Perry (1,30) 14:00
    (2,10)

David Gilbert (1,50) 16:00
    Tian Pengfei (1,53) 17:30
    (2,30)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Hát csókolom a kezeim, hogy nem mentem bele ebbe a nagy tétes második fordulóba, hanem elfogadtam, hogy ebben a tornában ennyi van. Így magamat és másokat sem buktattam.

De azért kicsit vegyük sorra:

Neil Robertson, a torna tavalyi győztese, világranglista 9. hazapakolt a 94. Ross Muir ellen, aki szerintem amióta játszik TOP16-os játékost nem vert még meg sosem.
    A tipp a 100-asa volt, ami igazából meg lett volna, csak 80 körül két piros fogta egymást (egyik lyukba sem voltak lökhetőek egymás miatt) és nem tudta szétbontani őket, de akkor is, ez mi a jó isten volt tőle?

Martin O'Donnel előző tornán élete legjobb eredményét hozta. Itt az első fordulóban kiütött egy Chris Wakelin-t, aki egy egész jó játékos. Erre elbúcsúztatja a 101. helyen rangsorolt Sam Baird.
    Ez egy normál nagy tétes második fordulónál elég nagy szopi lett volna.

Mark King-et elbúcsúztatta David Lilley, aki konkrétan egy amatőr játékos. Eleve csak azért lehet itt, mert maradt hely a játékos kitiltások után, így befért a 128-ba.

Nigel Bond 4-1-re picsázza Michael White-ot? Igen.

Marco Fu hazapakolt egy 95. Alfie Burden ellen.

Mark Davis egy Zhang Anda ellen kényszerült összeszedni a ruháit.

Jack Lisowskit szétverte egy Jimmy Robertson.

David Gilbert-et pedig egy Danniel Wells.

...és ezek csak a nagyobb nevek és csak a 2. forduló, a mai meccsek.
    Összenézve az első fordulókkal, ez valami komédia

Egy csomó játékosnál jött a százas, Fu, Davis, Allen, Carter, Perry, Lisowski, Trump akiket nem írtam ma ki.
    De igazából ha kiírok mindent akkor sem lett volna szép az összkép, főleg, hogy akkor nagy tétre írtam volna ki.
    Szóval összességében a legjobb döntés az volt, hogy nem akartam minden áron beszállni a tornába, és hagytam a második fordulós nagytétet, ami évek óta egy alap, egy "tradíció".
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.13 00:04

Junior Member
    Üdv!

Határozott kérésed ellenére én végig fogadtam a skót tornát, több kevesebb de inkább kevesebb sikerrel Ennyi meglepetést a kindertojás is megirigyelne ami itt volt. jól írtad.
    Ma pedig indult egy német masters selejtező, de gondolom ezt tudod. Erre esetleg fogsz írni tippeket vagy a későbbi mastersra?
    Nagyon jók voltak az eddigiek. Köszi őket! Elég durva statisztikákat hoztál össze a tornavégekre.

Szia!
    Én is végigtoltam. A vége egyébként nem volt olyan szörnyű, bár leginkább élőztem. Pre-match csak százas és legmagasabb breakek.
    Ami most megy, az selejtező első fordulója, így duplán nem szerencsés. Még vége sincs a napnak, de azért született már néhány olyan meglepetés, amit fő szelvényre tettem volna, ha fogadnák rá.

Talán a második fordulóra írok, nem tudom még. A Masters előtt pedig lesz pár nap Championship League is.
    De nem tudom írok-e bármelyikre is.

Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •