Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (158) összesen
Like Tree165Likes

Téma: Snooker

Junior Member
    Koszi a tippeket mára is. Sajna a tegnapi javításról lemaradtam, pedig sokat jelentett volna és szép mentés volt. Legkozelebb rakd ki az NHL tippeket is

Member hhhgoku avatara
    Idézet hetman84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi a tippeket mára is. Sajna a tegnapi javításról lemaradtam, pedig sokat jelentett volna és szép mentés volt. Legkozelebb rakd ki az NHL tippeket is

1. forduló/selejtező:
    Ezt a kört szinte sosem szabad nagy elvárásokkal kezelni és nagy pénzzel tenni. Sosem lehet tudni,hogy a játékos le szeretné-e adni a meccset, sosem tudni az előző torna után marad-e a forma, vagy totálisan kifáradt stb.

2. forduló:
    Általában ez mindig a legbiztosabb és a legbiztosabban nagytétes forduló. Itt láthatunk egy friss formát, általában tegnapról. Aki idejut, az valószínűleg nem szeretné passzolni a tornát. Illetve itt még többnyire úgy alakulnak a párosítások, hogy egy Erős játékos egy Gyengébb játékos ellen, így elég borítékolható szokott lenni a dolog.

3. fordulótól:
    Innen szokott elkezdődni, hogy a napi mérkőzés szám lecsökken, egyre inkább Erős játékosok játszanak Erős játékosok ellen, és egyre nehezebb lesz megtippelni, hogy mi fog történni. Ezért érdemes csökkenteni a fordulatszámon és megpróbálni még inkább ésszel játszani.
    Ezt berakom újra, mert szerintem sokan nem olvasták még az elején.
    Tehát ma már a negyedik fordulónál járunk, ezért érdemes csökkentett téttel játszani. Azaz lényegében játszani, mint sem bankot építeni. Sajnos tegnap magamat is bevittem a barlangba, mert a jó széria után hajlamos az ember magabiztosabban játszani és megszegni a saját szabályait, amit okkal hozott létre.

...és az Én NHL tippjeimtől az Isten, a Mikulás és minden más óvjon mindenkit. Tegnap papír forma lett így szerencsém volt.
    Zozinho19, huck and reptile like this.

Member hhhgoku avatara
    Holnaptól külföldön vagyok határozatlan időtartamig, így a rovat valószínűleg szünetelni fog.

Ez igazából annyira nem nagy veszteség, tekintve hogy a torna ezen szakaszán és ezen szakaszától olyan igazán nagy tétes tipp már nem igen lesz, csak olyan kisebb tétes, találgatós, mint ma.Megfáradt játékosok a megfáradt játékosok ellen.
    Szerintem az előző torna végekhez képest érezhető, hogy mennyire nehézkesen tudok megtippelni bármit. Az elemzéseim sem olyan sokat mondóak és tárgyilagosak, mint az előző tornákon / tornák végén.

Ha írok is valamit, akkor azt majd csak mobilról tudom megtenni, így a formázás hiányáért, az elemzések elmaradásáért és az esetleges helyesírási hibákért most előre elnézést mindenkitől.
    hives.gabor likes this.

Junior Member
    Olvastam hogy óvatosabbnak kell lenni, emiatt a második harmadik fordulóról maradt még puskapor, szóval nincs gond
    hhhgoku likes this.

Member Jeckeld avatara
    Eddig gyönyörű ez a nap is
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Jó utat, és ahogy tudod folytasd. Egyébként is szeretem a snookert ,d,e így még izgalmasabb .
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Köszi az eddigieket! Én eddig sokszor unalmasnak gondoltam a snookert, de neked köszönhetően megkedveltem
    hhhgoku likes this.

Member hhhgoku avatara
    Amíg utazok irkálok kicsit.

Tegnapi nap összegezve:
    Egy választás híjján minden nyert, hála istennek.
    Perry megverte Trump-ot, így külön öröm, hogy nem bíztam annyira Trump 1,30-as győzelmében, hogy kiírjam.
    Perry nagyon szépen játszott, meg igazából az egész tornán is. Teljesen megérdemelten győzött.

Martin O'Donnell kiejtette Dinget *pezsgő bontás* *halelujah*.
    Utólag bánom, hogy végül nem ajánlottam ki...de lutri volt. Lutrit meg nem ajánlok ki.
    Érdemes megnézni a meccs utáni interjúját, nagyon szimpatikus kis emberke.
    Ma Ronnie-val találkozik, amire annyi volt a válasza, hogy "Azt várom, hogy felmossa velem a padlót, de megpróbálok nem annyira megalázó vereséget szenvedni".
    Élete legnagyobb skalpján van túl, legszebb eredményén, szóval Ő most csak örül hogy itt van, élvezi minden percét. Nem fog feszülten játszani.

Bingham pedig kiütötte szegény Sunny-t, amit sajnáltam, mert Bingham sok égi segítséget kapott, de igazából papír forma volt.

Mai nap:

Betway UK Championship 2018, York Barbican
    Negyed döntő 2018.12.07

|Joe Perry - Tom Ford| 14:00

Óriási meglepetés lenne számomra, hogy ha Perry kikapna Tom Ford-tól. Egy megfontolt, de magabiztos győzelmet várok tőle, ha már túljutott Trump-on és megkapta a lehető legkönnyebb ellenfelet, ezzel élnie kell.

Joe Perry (1,40)
    Mérkőzés legmagasabb break száma Joe Perry (1,53)

|Mark Allen - Stephen Maguire| 20:00

Igazi mumus meccsem. Allen nagy nehezen hozza mostanában, Maguire pedig...azt hiszem tudjuk mi van vele. Szerencsekerék.
    Azt hogy ki győz, meg sem merem tippelni (de, Allen), inkább pénzt tenni nem merek rá.
    Ezen a meccsen nem lehet sokat "jósolgatni" itt mindenkire rábízom, hogy melyiket teszi, annyira nem lehet tudni.

Itt leginkább az a fontos, hogy ezeket ne keverjük, pl.: egy Joe Perry meccsel, mert az egy biztosabb meccs, ez pedig már-már csak ötletelés.

Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,90)
    Stephen Maguire Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,00)

Mark Allen játékos százas breakjei 0,5 felett (1,53)

|Stuart Bingham - Kyren Wilson| 20:00

Bingham, Gilbert ellen Isten módban játszott. Nagyjából hasonlóan kezdett Sunny ellen is. De aztán átment a meccs döcögősbe és nem tudta felvenni újra a fonalat. Ezért abban bízom, hogy erre a meccsre még ezt a döcögős formát tudja csak áthozni.
    Wilson pedig nagyjából szép győzelmet aratott Hawkins ellen. Annyira nem volt nagy csoda a játékában, nem volt kiemelkedő, de fogjuk rá, hogy szépen játszott.

Mérkőzés összesített 8,5 felett (1,36)
    Kyren Wilson (1,61)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,90)

A torna eddigi statisztikája:

Összes tipp: 112
    Nyert:
    77
    Vesztett: 35
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.09 10:16
    huck, reptile, roboys and 1 others like this.

Junior Member
    2-0 Fordnak asszem kis téttel azért megjátszom Perryt

Junior Member
    Idézet hetman84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2-0 Fordnak asszem kis téttel azért megjátszom Perryt
    3-0 utan felment 3.25-re az negyedik frame alatt már csak 2.37 Perryre
    Utoljára módosítva: hetman84 által: 2018.12.07 16:17

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz