Oldal: 12 / 26 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (257) összesen
Like Tree275Likes

Téma: Snooker

Senior Member Jeckeld avatara
    Valóban szuper eredmények ismét, köszi a tippeket
    Én eddig minden nap raktam ezekből egy random kombit is (az egyenkénti fogadások mellett), de mindig becsúszott egy-egy vesztes, tegnap viszont az is meglett
    Arra egyébként van ötleted, hogy kombit mi alapján érdemes összerakni?

hhhgoku
    Guest
    Arról írnál valamit, hogy te hogyan rakod ezeket? Single beteket raksz, vagy esetleg a biztosabbanak érzett tippeket kötésben is megteszed?
    Kétféle tétem van. Az egyik legyen 50.000Ft a másik 100.000Ft
    (1,80) - (2,00) odd tippeket Single-ben rakom az 50.000Ft-os téttel. Ezek mellé néha berakok egy (1,10) - (1,20)-as tippet, hogy felkerekítse a szorzót. Pl.: egy szoros meccsnél, egy 7,5 feletti frameszám (1,16).

Ami ezek alatt van, azokat mindig kötésben teszem, de két meccsnél sosincs több egy szelvényen. Ez megy a 100.000Ft-os téttel.

Kivetítve ezt pl.: Tegnapra, így alakult:

Ronnie O'Sullivan Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,00) -50.000Ft

Joe Perry Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,66)
    Mark Williams Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,66) +175.560Ft

Kyren Wilson (1,44)
    Mérkőzés összesített frameszám 8,5 felett (1,50) +116.000Ft

Kyren Wilson -1,5 (1,72)
    Mérkőzés összesített frameszám 7,5 felett (1,16) +99.520Ft

Mérkőzés legmagasabb break száma Kyren Wilson (1,61)
    Mérkőzés összesített frameszám 8,5 felett (1,50) +141.500Ft

Noppon Saengkham Játékos százas breakjei 0,5 felett (3,25) +112.500Ft

Tian Pengfei (1,90) -50.000Ft

Tian Pengfei Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,37) +68.500Ft

Arra egyébként van ötleted, hogy kombit mi alapján érdemes összerakni?
    Kombit bevallom Én nem szoktam játszani. Ha egy elmegy, már csak a tétemben visszanyerésében bízhatok. Matekozni,hogy milyen szorzókkal érje meg, keresgélni ezeket a szorzókat. Inkább felteszem az árát egy 3-4 körös Duplázós Challenge-re.
    Én személy szerint kombira csak (2,00) feletti meccseket tennék, ami viszont nincs sűrűn ebben a sportban. Talán Első frame játékos 50+ break-ekkel lehetne próbálkozni.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.04 10:27
    huck likes this.

hhhgoku
    Guest
    Betway UK Championship 2018, York Barbican
    Harmadik forduló, harmadik kör 2018.12.04

A mai nap nem az atom biztos tippekről és az all-in tétekről fog szólni.
    Ahogy tegnap írtam, elég katyvasz az egész torna, nagyon meglep, hogy sikerül úgy ellavíroznom, hogy pozitív statisztikát tudjak felmutatni.

|Judd Trump - Mark King| 14:00

Trump jól kezdett. Gyors volt, pontos és százas erős. Kikiáltottam tornagyőztesnek, látva az első körös kiesőket. Majd Dale ellen játszott egy kapkodós, hibákkal teli meccset, amit nézni is kínzás volt.
    Sok választásom ide nincs. Győzni biztos győz, de az (1,20).
    A százasát gonosz mód 1,5-re húzták nem 0,5-re...meg kell próbálni, vagy nem tudnék mást írni.

Judd Trump Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,62)

|Marco Fu - Jack Lisowski| 14:00

Mind két játékos hozta az elvárhatót az eddigi meccseiken. Kicsit sajnálom is, hogy az egyikőjük pakolhat ma. Itt azért bátrabban húztam be a százasokat, hiszen mind két kéz szórta eddig őket. Remélhetőleg a két jó forma nem fogja kioltani egymást és ebből egy nézhető meccs alakul majd ki.

Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,83)
    Marco Fu Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,83)
    Jack Lisowski Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,61)

|Neil Robertson - Graeme Dott| 14:00

Neil is totál hullámvölgy. Benne van a jó játék, de hogy koncentrálni nem tud ilyen hosszan, az is biztos. Un-Nooh remek agresszív játéka kihozta belőle a teljesítményt...hogy Dott jelenlegi lassú, kis breakes formája mit húz ki belőle... valószínűleg egy nézhetetlen sloppy meccs lesz. De mivel itt sincs mit húzni a százason kívül, marad az.
    Neil győzelmét nem merem írni, mert az csak 1,36. Elég biztos, de nem nagy odds. Hendivel meg már nekem meleg, hiszen ha Dott leöli a játékot, Neil biztos, hogy kikészül idegileg, a kis koncentrációja is elszáll és Dott bezsebeli majd a frameket.

Neil Robertson Játékos százas breakjei 1,5 felett (2,62)

|Stuart Bingham - David Gilbert| 14:00

Bingham-el nagyon nem vagyok megelégedve a tornán, nem is erőltettem a második meccsét. Gilbert viszont a másik oldal. Nekem nagyon összeszedett és céltudatos játékot látszat. A százasát szerintem kényelmesen meglökheti. Bingham is összeszedhet egyet, azért a Mérkőzés 1,5 felett, de szerintem, ha Bingham tartja a rossz formát, Gilbert simán elkaphatja ma.

David Gilbert (2,50)
    Mérkőzés százas brekajei 1,5 felett (2,20)
    David Gilbert Játékos százas brekajei 0,5 felett (2,20)

|Mark Allen - Hossein Vafaei| 20:00

Mark Allen előző meccséhez azt írtam, hogy nagyon rég óta jó formában van, egyszer el fog jönni az idő, amikor nem tud teljesíteni. Úgy is lett. Százast nem tudott lökni, lassan játszott és pontatlanul.
    De Én még továbbra is szavaznék neki egy kis bizalmat. Szerintem legalább 6-4-re fogja tudni hozni a meccset és az 1 százas sem lehetetlen vállalás.

Mark Allen -1,5 (1,53)
    Mark Allen Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,44)

|Xiao Guodong - Ding Junhui| 20:00

Csak tömören: Ding okádék, Xiao csak kicsit. Semmilyen elvárásom nincs a meccstől, szimplán szerintem ez az a pont, ahol Dinget el lehetne búcsúztatni a tornától. Az odds szép rá, semmiképp sem nagytétes.

Xiao Guodong (2,75)

De végül is... egy sok meccses kötésben bevállalom a ki nem írtakat:
    Judd Trump (1,20)
    David Gilbert +3,5 (1,22)
    Neil Robertson (1,36)
    Sunny Akani (1,33)
    Mark Allen (1,30)
    (3,46)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.05 00:38
    reptile, svea777, roboys and 5 others like this.

Junior Member Attischa avatara
    Köszönöm a részletes elemzést.

Junior Member
    Hello!
    Elsősorban szeretnék én is köszönetet mondani a tippírások folytatásáért és az elemzésekért, véleményekért, amiket megosztasz velünk. Remek követni az írásaid.
    Az előző torna közepe tájékán csatlakoztam be, előtte semmilyen kapcsolódásom nem volt a snookerhez. Mára pedig anélkül is egy mérkőzés közvetítése előtt tudok ragadni izgatottan, hogy pénzem függene a kimenetelektől. Nyilván amikor egy tipp zöldülése is tényező akkor még izgalmasabbak a mérkőzések. Avagy bosszantóak ha eggyes játékokra gondolunk a jelenlegi tornáról.

Hozzá nem értőként kérdezlek, hogy te hogy értékeled a tegnapi Mark Williams - Noppon Saengkham mérkőzést?
    Ahogy élőben követtem és láttam a bravúros első framet, úgy gondoltam Noppon biztosan összehoz hasonló könnyedséggel a mérkőzés során még egy százast. Ez viszont elmaradt. Williamset úgy hiszem most láttam először játszani, csak annyit tudtam róla hogy az aktuális világbajnok, illetve amit a közvetítés közben narráltak róla. A hallottak viszont meglehetősen feltolták az elvárásaim és én csalódtam a játékát nézve.
    Kérdésem hogy te hogy élted ezt meg? Illetve Noppontól te is vártál még egy százast a kezdése láttán?
    varin likes this.

hhhgoku
    Guest
    Szia!

Örülök, hogy ha "népszerűsíthetem" a sportot.

Williams igazából egy csoda. 43 éves, mondhatni a karrierje végén van. A világbajnokságát megelőző szezonjaiban szinte végig a padlón volt, majdnem minden meccse után elmondta, hogy szeretne visszavonulni, mert ennyi volt benne.
    Aztán amikor ténylegesen vissza akart vonulni, mondta neki az asszony, hogy ,,De akkor itthon fogsz ülni egész nap? Na nem...mész és játszol." Ment és Világbajnok lett.
    A világbajnokság alatt felvette azt az életérzést, amit mostanában Ronnie O'Sullivan is, hogy totális érdektelenséggel áll az asztalhoz. Ha nyer, nyer, ha veszít veszít. Senkit nem érdekel, csak játszhasson, élvezhesse amíg tudja, lehetőleg a közönség is élvezze. Az egész VB-t elbohóckodta. Nulla stressz nem volt rajta és ez lett a kulcs a győzelemhez.
    Világbajnok itt sosem az lesz, aki a legjobban játszik, hanem aki egyben tud maradni az egész VB tortúra alatt. Az a rengeteg nap, rengeteg lejátszott frame. Amikor nem hatot kell nyerni, hanem 10-et, aztán másnap is 10-et aztán 19-et. baromi embert próbáló.

Az nagyon megfigyelhető szinte mindenkinél, hogy amint belökik a frameballt, tehát azt a golyót, amivel annyi pontelőnyt szereznek, hogy a másik játékos már nem nyerhet, akkor elkezdenek lazán játszani és minden beesik. Pusztán mert lekerül a nyomás.
    Na, Williams kb. ezzel az érzéssel játszik minden meccsén.

https://www.youtube.com/watch?v=0gFUeHhN-kQ

Noppon pedig egy teljesen középrangú "gyenge" játékos. Jelen pillanatban a 32.-ik a ranglistán, és kb. TOP 16-18-tól beszélünk profikról. Reális esélye nem volt a győzelemre és az 1db százasa is (3,25)-volt. Ha kapott volna egy bontott asztalt akkor lehet lökött volna még egyet, de szerintem az a mentális nyomás, amit Williams rárakott ezzel a stílussal, hogy szinte bohóckodva hozta a frame-ket, eléggé kirántotta a lába alól a talajt.

Viszont Én nagyon szeretem, mert a játékstílusa egy modern, gyors és agresszív, ami közönségbarát.
    Az agresszivitása pedig százas erőssé teszi, ami fogadói szemszögből is előnyös.
    varin likes this.

Junior Member
    Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, fantasztikus amit csinálsz - és most nem csak arról, hogy a tippjeid pénz hoznak másoknak, így köztük nekem is - hanem arról, hogy tippjeidnek hála elkezdtem követni a meccseket és megszerettem máris ezt a nagyon érdekes sportot. Én jellemzően tippmixen fogadok, ahol sajnos 100-as breakre nem lehet fogadni és az oddsok is gyakran kicsit alacsonyabbak, de még így is szép profitot termelt. A 2-es körüli oddsokat nagy téttel szoktam egyenként megtenni, de az alacsonyakat 2-3-4es kötésekben. Érdekelne, hogy a Fu-Lisowskil meccs 8,5 frame felett (1,35) mennyire tuti szerinted?

hhhgoku
    Guest
    Köszi szépen!

Tippmix sajnos kicsit le van maradva. Bár nem is olyan rég, még csak 1x2 volt. Se hendi, se frameszám, szóval haladgatnak.
    Azért nem írtam ki ezt az opciót, mert kicsit tartok tőle, hogy ha két ilyen jó forma összecsap, az egyik nagyon elnyomhatja a másikat. Leginkább Lisowski Fu-t jelen esetben. De persze, ez nem törvényszerű és a 8,5 felett azért összejöhet.
    tommybacsi likes this.

hhhgoku
    Guest
    Betway UK Championship 2018, York Barbican
    Negyedik forduló 2018.12.05

Az előző nap ránézésre nem néz ki jól, ami a színeket illeti. Az elemzések viszont majdnem mindenhol ültek és szerintem elég határozottan is sikerült bele írnom, hogy melyik a biztosabb mérkőzés és melyik a "nincs más fogadható opció/próbáljuk meg" meccs.

|Ronnie O'Sullivan - Jack Lisowski| 14:00

Ez egy nagyon várós és érdekes meccs lesz.
    Ronnie fejben nagyon le van foglalva most a kis botrányaival. Elmúlt meccsein többet hibázott, mint az elmúlt két tornáján összesen. Így most a két százasát be sem merem vállalni, maximum majd élőben. Nem tudom érdekli-e annyira a torna, hogy megnyerje a meccsét, vagy eldobja és szabadon harcolgat Barry Hearn-el, esetleg mutatva egy fricskát neki...

Lisowski pedig egész tornán jó formában van. Marco Fu egy kicsit megizzasztotta, de Fu is egy szép menetelést tudhat magáénak így nem volt akkora meglepetés az egymásnak feszülésük.
    Én akár be merném kockáztatni, hogy ezt a fejben jelenleg egész más bolygón lévő Ronnie-t, akár meg is verheti.

Százasokat Lisowski eddig szépen hozta, így azzal most is megtámogatnám, illetve a mérkőzés kettő darabot is. Egyfelől Lisowski, ha jó napot fog ki kettőt is kalap alá hozhat, vagy Ronnie-nak legalább egyet azért csak illene, hogy haladjon az 1000-res úton, mielőtt ki nem bannolják a célegyenesben.

Jack Lisowski Játékos százas breakjei 0,5 felett (2,10)
    Mérkőzés százas breakjei 1,5 felett (1,53)

|Stephen Maguire - Mark Williams| 14:00

Stephen Maguire esetében tartom amit eddig is írtam hozzá. Fantáziátlan, igénytelen játéka van. Mint ha valami kis tornán játszana. Az hogy feszült, nála alapértelmezett érzelmi státusz, de most mint ha még inkább feszesen játszana.

Mark Williams pedig a szöges ellentéte. Ő a higgadtság, tehermentesség és a humor szobra. Nagyon félvállról veszi a meccseit, -nem a rossz értelemben, hanem élvezi a játékot, mint sem befeszül a győzelemért.

Ezért Én úgy gondolom, hogy ha Williams, nem gondolja úgy, hogy ha már itt tart kicsit komolyabban veszi, hanem megtartja ezt a laza stílust, akkor le kell hogy győzze ezt a méregzsákot.
    Elmúlt két meccse alapján, nálam a százas is totálisan benne van Williams oldalról.

Mark Williams (1,61)
    Mark Williams Játékos százas breakjei 0,5 felett (1,80)

Hát 4-0-ról sem sűrűn megy el tipp. Maguire mellett állt a világ összes szerencséje.

|Mark Allen - Neil Robertson| 20:00

Neil Robertsonnál ült amit írtam. Győzött, de nem hendivel. Dott sok framet bezsebelt előle, és a koncentrációja egyenlő volt a nudlival. A mai játéka alapján Én nem látom benne, hogy mit tudna holnap letenni az asztalra ahhoz, hogy győzzön.

Mark Allen egyfelől egy picit kapja be azért, hogy két darab habkönnyű százas esélyt elrontott 80 magasságában. Persze megértem, hogy egy jó formát nem lehet örökké fenntartani és írtam is már az ezt megelőző meccsén is, hogy lassan el fog kezdeni elindulni egy kis lejtőn.
    Azért ami eddig a csúcson tartotta, egy régebbi meccsén kifejtettem, azok a centi pontos és finom koccai, bontásai. A hihetetlen precizitás tempóban, irányban, amik egyfelől baromi százas erőssé tették, másfelől mérkőzéseket nyertek neki.
    Ma pl.: így bukott be mind két százas. A finom kocc meg volt, az irány jó volt, viszont a tempó egy picit kevés lett...és ezeken a piciken múlik néha.

Viszont szerintem még így is sokkal inkább egyben volt a játéka, mint Robertsoné. A hibái után Én nem láttam rajta, a testbeszédén és a következő asztalhoz állásánál, hogy nagyon befeszülne.
    Ezt az (1,90) - (1,90) 50-50 esélyt nem tudom, hogyan hozták ki, de minden esetre Én mindent egybe vetve Mark Allen mellé tenném le a voksom.

Kitérve a százasokra: Mind kettőjüknél 0,5 felett a határ (1,50)-ért, ami bármikor máskor egy nagy tétes aranybánya lenne, de ugye nem most. Ezért az oddsért kicsit lutri nekem, hogy beesik-e valakitől. Mark Allen-ével szimpatizálok, de annyira nem, hogy berakjam akár Williams akár Lisowski százasa mellé, szóval valami foci tipp mellé fogom bedobni.

Mark Allen (1,90)
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.06 01:02
    svea777, huck, roboys and 5 others like this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Érdekes lesz az Allen-Robertson, mert ugye novemberben kétszer is találkoztak és mindkétszer Allen nyert. Én Robertson Dott elleni meccséből nem vonnék le messzemenő következtetést, méghozzá az egymás elleni múltjuk miatt. Az ő meccseikben valahogy mindig benne van, hogy átmegy lassú, vontatott csatába. Talán jobb kiindulási alap, hogy Robertson 0-3 után kiosztott egy 6-0-t Thepchaiyának úgy, hogy 3 100-ast is odapakolt. Nem olyan rossz az a forma és Allen stílusa még akkor is jobban fekszik neki, ha múlt hónapban kétszer kikapott tőle. Szerintem reális az 1.90-1.90 odds.

Gl a tippekhez

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •