Oldal: 43 / 47 ElsőElső ... 334142434445 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (466) összesen
Like Tree164Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Senior Member Hornet_bets avatara
    bocsesz a mai nap kimaradt de van 0 órára egy 10/10esem Logibet nem enged ITF-eket posztolnom ugyhogy ez most csak itt lesz fent meg remelem a zsebembe csorogve

Csutortok 0 ora
    M25 Tulsa
    Pervolarakis - Kozlov. Kozlov nyer 1.45 nemzetközi buki 1,4 TMPro

egy év van a két srác között de Kozlovrol 200al több meccs adat. Kozlov amerikai USAban is lesz a meccs, idén nagyon szépen tolja a challenger selejtezőket ahonnan rendre tovább jut de az első fordulok gondot okoznak az erősebb ellenfelek ellen. A görög fiú range ellen nagyon szépek a statjai 15 meccsből 10 győzelem, csak olyanoktól kapott ki akik nagyon jo kemény pályások.
    Pervolarakis stabil a nálánál gyengébbeket jo arányban veri de a magasabban értékeltek elott általában meg hajlik a range statisztika nagyon beszédes. 18 meccsből 4 nyert meg

Ez sima kellene hogy legyen. 10/10 Kozlov bocs nem lesz kép mert bénázok
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Nagyon mérges vagyok a Pro-ra..Pervolarakis vezet, nagyon lazán meg tudnám most fogadni jó odds-ért, de persze nincs élő.. szurkolok, hogy összejöjjön!

ne band hogy nem volt élő... 7-6 6-4

Amit reggelre kinéztem az a Molcan Dellien.

Dellien statja jobb range elleni összevetésben is jobb, range 1,8 vs 1,4 all time win 63%vs 62%az előző két meccse local hero-k ellen volt nagyon meggyőző kb meg se izzadt mindkét meccsen 6szor bra kelte meg az ellenfelét. Molcan is nagyon jól tolta igaz a két meccsen az ossz odds lehetett 1.2

Szerintem nem jól vannak belove az oddsok ugyhogy megtámadó Dellien győzelmét 5/10el
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Azon én is gondolkoztam, de amolyan ki-ki meccsnek érzem (ami mondjuk odds alapján Dellienre nézve jó). De lehet bepróbálom én is. Köszi!

Senior Member
    Én Evansre gondoltam mára.

Ez se jött össze, este neki megyünk újra az elemzésnek
    HunBurger likes this.

Sziasztok bocsánat a hallgatásért de nagyon nagy többségben csak füves meccsek voltak amire nagyon minimális a statisztika. A héten végre elindult 4 challenger salakon és kemény borítások, úgyhogy jönne is egy tipp

Muller - Galan

Galan abszolút salak menő, és egyre komolyabban támadja a top 100at szépen végig tolta a Roland Garros slejetezőket is. próbálkozott kicsit füvön de végre visszatér a vörös borításra. A range ellen 76 meccsből 36ot megnyer.
    Muller nem fut ennyire szép szezont bár az olasz challengeren egy negyeddöntőt összehozott. Ő is bohóckodott egyet füvön de igazából csak veretni magát járt arra. Range ellen 52 meccsből 17et nyer meg és azt is inkább a range gyengébbik vége ellen.

1.53on Galan nekem tetszik. Mivel visszatérés van és nem ritmusból toljuk legyen alacsonyabba tét mondjuk 5/10
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Üdv újra itt és köszönjük.

Sajnos nagyon belekényelmesedtem a munkában / vagy csak nagyon sok és nem is nagyon fogadok. De az US open azért ide csalogatott

Ebden - Gaio

Ebden kemény pályás Gaio nagyon nem. Dupla annyi meccsen dupla akkora a győzelmi statisztikája Ebdennek mint Gaionak. az egál odds azért így csábító.
    CSatoltan a kép is
    Csatolt képek Csatolt képek

Ebden szépen visszahozta a második szettet hogy aztán a harmadikba teljesen összeomoljon.

Tudom nép tipp de akkor is ha nem írom be rögtön jon
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •