Oldal: 41 / 42 ElsőElső ... 3139404142 UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (412) összesen
Like Tree153Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Senior Member Hornet_bets avatara
    Nagyon gyorsan sajnos b@ssza +
    HunBurger likes this.

Mára pket néztem ki
    Griekspoor - Diez Griekspoor nyer nagyon jók a statok főleg a range brutális
    Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger likes this.

Member
    Na pattintottam, nagyon jónak ígérkezik, köszönjük a tippet.

Ez legalább jött.

A baj az hogy néztem előtte a Molcan - Kuznetsov meccset és atom durva statjai vannak Kuznetsovnak ahelyett hogy rá fogadtam volna inkább elengedtem hogy ne fogadjak Molcanra...
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Nehéz szülés volt.
    Molcan mecss is jó lett volna.

Senior Member zizzenet avatara
    Idézet Hornet_bets eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez legalább jött.

A baj az hogy néztem előtte a Molcan - Kuznetsov meccset és atom durva statjai vannak Kuznetsovnak ahelyett hogy rá fogadtam volna inkább elengedtem hogy ne fogadjak Molcanra...

Szia,
    a Kuznetsov statokra kíváncsi lennék, mert az idei eredményei enyhén szólva sem tartoznak a komolyak közé: április eleje óta Ivashkát verte meg egyedül a komolyabbak közül, meg esetleg Dellient sorolhatjuk a középmezőnybe, miközben Molcan Belgrádban elég komoly ellenfeleket is megvert, pl. Delbonis és Verdasco, majd a döntőben Djokovic sem alázta le: 6:4, 6:3

Mondjuk én megszívtam vele Dellien és Molcan ellen is, szóval a statok akár mutathatnak is mást (ha láthatóak lennének a méretük miatt :P)
    HunBurger likes this.

Remélem most látszódni fog. Top 100-200 között brutál stat és Molcan körüli range meg szimplá epic
    HunBurger likes this.

Senior Member zizzenet avatara
    Köszi, itt látom a csapdát (ismétlem: attól függetlenül, hogy most is nyert), de ez a teljes pályafutás statja, az ő esetében 2008-tól, holott a 10 évvel ezelőtti future meccsek nem igazán számítanak szerintem. Az elmúlt 2 évben az alábbi statja volt salakon (szigorúan csak végeredmény, tehát semmi range, mert azt én nem tudok számolni, és azért két éve, mert 2018-19-ben nem lépett pályára egyetlen elbukott indoors meccset leszámítva - gondolom, h sérült volt):
    2020: 3/3 (győzelem/vereség)
    2021: 5/4

Az elmúlt 5 év, ami szerintem komolyan figyelembe vehető (és még ez is elég sok idő lehet, pl. egy sérülés esetén, lásd mondjuk Del Potro) elég silányul sikerült neki (Molcannak sokkal impozánsabb ez az időszak, és nem future versenyeken, de hát ilyenkor jönnek a nem várt eredmények )

Szóval csak egy ötlet: lehet, h érdemes lenne egy határt húzni, hogy honnantól számít igazán, ahogyan ugye az sem mindegy, h milyen kategóriájú versenyen éri el valaki az eredményeit.

Egyúttal köszönöm az ábrát meg egyáltalán a munkádat.
    HunBurger likes this.

Igen ezen már én is gondolkoztam hogy színekkel kellene játszani hogy ami frissebb eredménye az sötétebb színnel jelenjen meg a régebbi meg világossal. Meglátjuk nem ígérem.
    a future verseny amit írsz az is igaz mondjuk future versenyeken valszeg nem sok top 180-200as versenyzővel futott össze ők inkább a 600+ kategória szóval teljesen félre nem dobnám semmiképpen sem.

Mára kép nélkül bocs
    Lyon Challenger
    Bagnis - Lamasine

Bagnis nagyon jól megy salakon 61,35% győzelmi százaléka van és 757 meccses minta szóval egész stabil. Lamasine range ellen 144 meccsből 96ot megnyert vagyis 2/3át a meccseinek
    Lamasine 228as mintán hoz 54,1% győzelmi mutatót, Bagnis range ellen 32 meccsből 10et nyert meg 1/3 alatt.

Unibeten 1.3 az odds csak azon éri meg de ott 7es erősségű
    HunBurger likes this.

Na ezt már szeretem
    bjani55, zizzenet and HunBurger like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •