Oldal: 34 / 47 ElsőElső ... 24323334353644 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (466) összesen
Like Tree164Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Senior Member
    Idézet Hornet_bets eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tök érdekes mert mielőtt megnéztem a statokat az volt az első hogy asszonyt/hazát Shapo-ra. De ha csak a statokat nézzük akkor jól lőtték be az oddsokat Ruud jobb. Ettől még persze simán nyerhet Shapo de nalam inkább no bet.

Időközben RCB oddsa 1,26ra lement és Molcan is már csak 1,38. Bízzunk benne hogy az odds mozgás jogos
    Nem is mertem rá semmit se tenni..Te se hoztad fel, így békében hagytam. Talán egy szettet meg lehetett volna húzni rá nagyobb biztonsággal, de ennyi. Robertonak innen is pacsi a győzelemért, Alextől is tisztelettel ezt szeretnénk látni.

Senior Member
    Köszönjük újra a tippeket, minden jött (Gauff is és Herbert\Mahut is - utóbbit köszöntem Zizzenet). Ez egy kellemes szombati nap lett így, reméljük hasonló lesz majd a folytatás is.
    zizzenet likes this.

Senior Member Hornet_bets avatara
    Valóban ez egy jó indítása a hosszú hétvégének és valszeg sok grill parti nem lesz ebben a szar időben de a húsra valókat összeteniszezték nekünk a fiúk. Tippmixpro-n a kombi oddsa 1,834 volt
    HunBurger and zizzenet like this.

Remélem sikerült elkerülni Shapovalov fogadást

Senior Member
    Remélem sikerült elkerülni Shapovalov fogadást
    Részemről mindenképp. Mivel nem hoztad fel és tartottam tőle, mondván "bármi megtörténhet" elengedtem. Gondolkoztam egy rövid ideig egy szetten, de ahogy látom az is ugrott volna..

Vasárnap
    ATP Belgrád selejtező
    Martin - Moraing

A két srác között van 130 hely különbség a ranglistán, mindketten inkább salakosak Martin 838 mérkőzéséből 611 salakon és 1.45 a győzelmi mutatója, salakon top 100 ellen se teljesen elveszett, de ott azért a mutató csak 0,77. Top200-300 ban 1.27
    Moaring 430 meccséből 155 salak szóval azért ő kalandozik minden fele, salak mutatója épp hogy 1 felett van és azért annak a fele top 600 plusz ellen jött össze. Top 300 ellen vékonyodik a jég 0.82, top 200 nagyon gyengus 0.43, de ha Martin +/- 50es ranget nézem ott is csak 0.55 a mutató.
    Ha a számok nem hazudnak akkor ez Martinnak áll, és kell is Martinnak mert mostanában azért nem tépte szét az ellenfeleket, lehet mentegetni hogy azért nem ügyetlenek ellen játszott de akkor is 2dik fordulót mostanában nem ért meg, kellene az önbizalmának mindenképpen. Moraing Heilbronnaban szép skalpokat összeszedett, de az az azért hazai pálya is volt.

Alacsonyabb téttel de én azt mondom Martin-t próbáljuk be

Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger and zizzenet like this.

Senior Member zizzenet avatara
    Köszi a Martin tippet.

Néhány szigorúan kistétes ötlet, amiket megpróbálok ma:
    egy újabb "0,15 vagy 30-ra nyeri" az első adogató játékát tipp, kicsit merész, de 1.9-ért aprót talán megér: Norrie.
    Egyebek: Udvardy Panna ITF döntőt játszik, plusz egy erősen duplázó: Gombos, Brancaccio, Molcan (erre az év napjainál +10% bónusz jár - ha jön )
    HunBurger likes this.

Idézet zizzenet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a Martin tippet.

Néhány szigorúan kistétes ötlet, amiket megpróbálok ma:
    egy újabb "0,15 vagy 30-ra nyeri" az első adogató játékát tipp, kicsit merész, de 1.9-ért aprót talán megér: Norrie.
    Egyebek: Udvardy Panna ITF döntőt játszik, plusz egy erősen duplázó: Gombos, Brancaccio, Molcan (erre az év napjainál +10% bónusz jár - ha jön )
    Pannit nagyon adja a rendszerem. salakos egy kemény pályás ellen +10% különbség es rangek ellen is über fölény Panninál. szép találat abba beszállok én is, kösz zizzenet!

Vasárnap
    ATP Belgrád selejtező
    Martin - Moraing

A két srác között van 130 hely különbség a ranglistán, mindketten inkább salakosak Martin 838 mérkőzéséből 611 salakon és 1.45 a győzelmi mutatója, salakon top 100 ellen se teljesen elveszett, de ott azért a mutató csak 0,77. Top200-300 ban 1.27
    Moaring 430 meccséből 155 salak szóval azért ő kalandozik minden fele, salak mutatója épp hogy 1 felett van és azért annak a fele top 600 plusz ellen jött össze. Top 300 ellen vékonyodik a jég 0.82, top 200 nagyon gyengus 0.43, de ha Martin +/- 50es ranget nézem ott is csak 0.55 a mutató.
    Ha a számok nem hazudnak akkor ez Martinnak áll, és kell is Martinnak mert mostanában azért nem tépte szét az ellenfeleket, lehet mentegetni hogy azért nem ügyetlenek ellen játszott de akkor is 2dik fordulót mostanában nem ért meg, kellene az önbizalmának mindenképpen. Moraing Heilbronnaban szép skalpokat összeszedett, de az az azért hazai pálya is volt.

Alacsonyabb téttel de én azt mondom Martin-t próbáljuk be

koszi Unibet az 1,5ös szorzót ;-)
    Csatolt képek Csatolt képek
    zizzenet likes this.

Senior Member zizzenet avatara
    Holnap lesz egy Steve Johnson - Jiri Vesely meccs. Az amerikai nem igazán salakos, hogy finoman fogalmazzak, Vesely viszont nagyon gyenge idén, márciusban covidos volt, kérdés, h mennyire van erőnléte. Amióta visszatért, egyetlen meccset nyert meg egy 250-en kivül francia ellen. A minta persze kevés meccsből áll, de esetleg egy rátekintést megér a mérkőzés.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •