Oldal: 23 / 42 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (412) összesen
Like Tree153Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Senior Member Hornet_bets avatara
    Hubi valahogy nem érzi még a salakot, én azt nem merném.

Hétfő
    WTA Roma
    Riske - Swiatek

Nem lesz szenzációs az odds sorry de elég biztos a tipp. 2 hete játszottak egymással és akkor Iga (Swiatek) felmosta Alison-nal (Riske) a salakot 6-1 6-1. Arról a meccsről volt is akkor a fő oldalon cikk hogy Riske full levezetésben van, nagyon elvétve indul csak el meccseken de inkább a család és a férje az elsődleges. Iga nagyon pörög Barty-tól kikapott Madridban de mondjuk a világelsőtől talán nem szégyen. Semmi nem utal arra hogy nem lesz hasonló ez a meccs. Legrosszabb esetben 6-4 6-3; 6 game handicap 1.2 körül fizet, Iga nyer 2-0ra 1.2 körül fizet de az hogy Iga nem nyer 12 gamenél többet ergo a 2-0s eredményben egyik se megy el 7 gameig az 1.335 Pinnin de még a Tippmix is 1.32t ad érte. Kizárt a 7 games szett úgyhogy én ezt megteszem 10/10ben Iga 12,5 game alatt.

Fiú teniszben még nézegetem a statokat

Member
    Ez sima.. nem változott semmi a 2 hét alatt.. de annyira kicsi az oddsz h én ezekre nem nagyon mozdulok főleg ha van mellette egy rahedli férfi. De ennek valóban jönnie kell! Ügyesen mára mindenkinek!

1-4nél azért nagyon imádkoztam hogy Riske feladja 5-4nél is rezgett a léc, végülis Iga 12 game alatt maradt de jó esélyel push lesz...
    HunBurger likes this.

Sziasztok jöjjön a megszokott formátumú tipp.

Kedd
    Challenger Hellbronn
    Polmans - Galan

Galan abszolút salakos meccsei 2/3adát játsza ezen a borit,áson. Év elején megvolt a lehetősége hogy top 100ba kerüljön akkro azt nem tudta megugrani. De nem adja fel az látszik egész jót futott a Müncheni ATP tornán itt is az övé a 4dik kiemelés.

Polmans inkább salakos meccsei 1/3a van csak salakon. Nem teljesen homály de nézzétek meg a lenti ábrát. Top 100 - 150 között 13 meccsből 1et tudott csak megnyerni,

Galan sokkal magabiztosabb salakon a top 100 - 150 rangeben kimagaslóan jobb eredményei vannak. Ez nálam az övé és valami minimál hendit is bevállalok rá.

Csatolt képek Csatolt képek
    zizzenet, bjani55 and HunBurger like this.

Hát ez nagyon sima volt, bejött az előrejelzés

Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger likes this.

Member
    Aki akar ma még kis pénzt keresni
    Karatsev vs Medvedev over 21.5
    Delbois vs Goffin over 21.5
    HunBurger likes this.

Sziasztok egy kicsit a kollektív tudást szeretném mobilizálni. Azt látom bár még nevetségesen kicsi a minta de maga az eszköz nem teljesen rossz egész jó dolgokat mutat meg. A kérdés hogy lenne érdemes tovább fejleszteni:
    1. Over under. Tetszenek ez over jellegű tippek de nagyon agyalok azon mivel összhangban lenne érdemes nézni. Játékos ATP ranglista helyezettek ellen hány gamet jatszik átlagosan (Medián) vagy játékos győzelmei százalék ellen hány gamet jatszik? Vagy van valami harmadik szempont amire nem is gondolok. Vagy ne is két dimenzióban gondolkodjunk hanem legyen 3 és nézzük meg hogy lehet azt vizuálisan ábrázolni.
    2. Női tenisz. Megvan ugyanez az adatbazis női teniszezőkre is de a női tenisz kiszámíthatatlan olvasom mindenütt ezért arra nem mertem elmozdulni
    3. Élő tippek. Ez mondjuk baromi időigényes és nap közben munka mellett erre pont semmi időm sincs. De pl 1-1 szett állásnál megnézni az oddsokat és az esélyeket.

Mind a háromra van adatbázis szóval tényleg csak adat rendezés lenne a fő feladat.

4. Páros tenisz. Nincs adatbázis szóval ez a leghuzosabb és ahogy nézegettem azért egy bajnokságban minimum a résztvevők fele tök random áll össze és simán visszalépnek ha az egyéni állás megkívánja.

Na szóval mit gondoltok merre vigyük tovább? Minden ötletért gondolatért hálás vagyok.

Senior Member
    Én a 2,3,4-est kihagynám mert tényleg kiszámíthatatlan. Elég a férfi kinyer és megpróbálhatod mellé az overt. Szerintem.

Junior Member
    Szép jó reggelt.aki nem akar eső miatt várni az a Heilbronni challengert haggya..most épp nem esik de egész hétre esőt mondanak (80% valószínűséggel). viszont ha nem esik akkor kellemes 17 fok van.. Üdv innen

Member
    Szerintem sorba rendezted azokat, amik szóba jöhetnek a legvalószínűbbtől a legvalószínűtlenebbig. Az over-under még jól is tud működni, vannak olyan párosok, ahol nagyon is alkalmazható pl.: Bautista és Isnernél. Ezen belül az első szempont tökéletes, abban látni kell egy sorozatot, a 2. szempont nem teljesen világos számomra, de gondolom egy átlag game-t érdemes nézni az adott játékosnál ánblokk. 4. pontot úgy, ahogy van offolnám, megfogalmaztad a legnagyobb gondot. Emlékszel pár nappal ezelőtt\1 hete volt két játékos, akik egyéniben továbbmentek és még mondtad is, hogy visszalépnek várhatóan..úgy is lett. Rengeteg idő elmenne feleslegesen. A 3. pont szintén, bár Te látod mennyi időd lenne erre, én pl.: szintén munka mellett esélytelen vagyok azokra. Még, ha időben is jön a tipp és pont észreveszem olyan a munkám, hogy nem tudom én sem átgondolni + egyáltalán megfogadni. De ez kizárólag én vagyok, saját idődet Te látod. A 2. még átgondolandó szerintem..többször hallottam már én is, hogy kiszámíthatatlan, necces vele foglalkozni, de érdekes lehet egy-egy statot megnézni próbaképp, tesztelni ha erre van lehetőség.

Úgyhogy az 1-2-ben gondolkoznék, ezen belül is inkább az első, amivel szerintem tovább lehet menni, a női pedig tesztelésként, ha megoldható.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •