Oldal: 15 / 24 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (232) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Member
    Köszönöm az elismerést. Ha nem zavaró és nem veszed bepofàtlankodàsnak én is dobok mindig egy tippet.
    Péntekre én viszem tovább Rómában Koprivat Giustino ellen. Nagyon meggyőző számomra. Picit úgy nyomja idén, mint tavaly Karatsev salakon, nehezen tud veszíteni. Az olasz srác mellett semmi sem szól, max h otthon van..
    1.55 oddsz

Banned
    Hi Hornet! Te mit gondolsz a van Rijthoven-Celikbilek meccsrol? H-ra tennem de azert erdekel a velemenyed. Azon gondolkozok hogy vagy ez egymaga 1,52-ert vagy melle a Zvonareva parost. Te mit adnal fel ma szinglibe, mi tetszene a legjobban? Koszi

Senior Member Hornet_bets avatara
    Idézet szabo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az elismerést. Ha nem zavaró és nem veszed bepofàtlankodàsnak én is dobok mindig egy tippet.
    Péntekre én viszem tovább Rómában Koprivat Giustino ellen. Nagyon meggyőző számomra. Picit úgy nyomja idén, mint tavaly Karatsev salakon, nehezen tud veszíteni. Az olasz srác mellett semmi sem szól, max h otthon van..
    1.55 oddsz
    Beraktam Delbonis mellé így baráti kettes feletti odds jön ki. Egy dolog miatt nem akartam hogy az olasz a 280-300 közötti kategóriában nagyon erős de a top 200-300 között is 2 felett van a győzelmi mutatója.

Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi Hornet! Te mit gondolsz a van Rijthoven-Celikbilek meccsrol? H-ra tennem de azert erdekel a velemenyed. Azon gondolkozok hogy vagy ez egymaga 1,52-ert vagy melle a Zvonareva parost. Te mit adnal fel ma szinglibe, mi tetszene a legjobban? Koszi
    Nalam ma Delbonis a fő tipp. Rijthoven jó lehet nagyon jó a nyerési mutatója ezt a szintet stabilan veri, Celikbelik a statjaim alapján az underdog.
    A pároshoz nem tudok hozzá szagolni

Skacok annyira bejött ez a 3 tipp hogy összedobtam egy szelóra. Ha bejön, valami rendes sörrel koccintok az egészségetekre. manunak már úgyis lógok egy baseball sapkáva lehet a gyártási költségre is elég lesz.
    Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger likes this.

Banned
    Nekem az also 2 ment 11-ert. Remeljuk jon. Miert jonnel nekem baseball sapkaval?

Banned
    No comment... Igaz hogy donto szettben 4-1 volt denbonisnak de nem baj... igy kell vki bena majomnak sajat magat megverni, nagy nulla ez a kutya!! Igaz hogy a holland csicska donto szett tie-breakban ment 6:4-re de nem baj.... en meg a szerencse, ahh :#@

Hát ez ma nagyon nem a mi napunk volt. Delbonis elment pedig 3dik szettben vezetett 5-4re. Celikbelik is behúzta a tie braket pedig a holland gyereknek volt 2 meccs labdája. Kripovat az első szettben borzasztó volt 2 szerva gamet bukta nullára ott ma már nem lesz végeredmény az eső szünet miatt. Holnap állásból folytatjuk

Banned
    Ez nem a te hibad! Azert 4-1-rol illik behuzni de ez a delbonis minden csak nem jo! Tartottam kicsit tole mert ugye a japcsi is jo salakos de ez igy nem volt igazsagos, na mindegy. En is talalhattam volna jobbat mint ez a buzi holland... merges vagyok magamra inkabb meg erre a szar balszerencsere. :/ Mert semmi sem tetszett mara igazan, de azert mast is tehettem volns, brooksby-t is neztem az jott volna de mar mindegy...
    Majd osszehozunk jot ugyis, mert tudom sok jot tudsz mondani. Hi

Szombat
    Barcelona ATP
    Sinner - Tsitsipas Tsitsipas 1,57ért (7/10)Mindketten jó formában vannak de a statok alapján is a görögé a meccs és a formája is zseniális Barcelonában. Statban Sinner Stefanosnál gyengébbek ellen mutat jó statokat de 19 évesen talán ez nem akkora bűn. Stefanos nagyon jó fut top 10en kivűl. Nagyon izgalmas lenne egy Nadal Tsitsipas döntő

Az Estoril salakos selejtező zseniálisan néz ki oddsok egyelőre csak egy irodánál vannak kint. valami normális oddsok ha lesznek jönnek a tippek is.
    Griekspoor - Alcaraz Alcaraz (ez kb 9/10)

Carlito zseniális salakon nagyon berobbant és nem nagyon akar lassitani 2021ben. Griekspoor nem rossz de Alcaraz más szint.

Pedro Martinez - Van de Zandschlup Martinez ha nem sérült (6/10)
    Nagyon durva a stat ha nem sérült akkor ezt behúzza hazai pályán

A német ATP selejtező oddsokra még várni kell
    Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger likes this.

Oldal: 15 / 24 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •